آینده فرانچایز چگونه خواهد بود؟!
۷۷۹۶۸۸
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
۴۵۹۳ 
کریستوفر مک‌کوری (Christopher McQuarrie) نویسنده و کارگردان برنده جایزه اسکار، ایده‌های جالبی برای چگونگی زنده نگه‌داشتن فرانچایز Mission: Impossible (ماموریت: غیرممکن) در آینده دارد.

سینما گیمفا: کریستوفر مک‌کوری نویسنده و کارگردان برنده جایزه اسکار، ایده‌های جالبی برای چگونگی زنده نگه‌داشتن فرانچایز  (ماموریت: غیرممکن) در آینده دارد. مک‌کوری که کارگردان نسخه‌های  (ماموریت: غیرممکن – ملت یاغی) در سال ۲۰۱۵ و (ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت) در سال ۲۰۱۸ است، از امکان ساخته‌شدن اسپین‌آف‌های این فرانچایز سخن به میان می‌آورد.

آینده فرانچایز Mission: Impossible چگونه خواهد بود؟!

مک‌کوری در مصاحبه با وب‌سایت خبری Collider عنوان کرد:

این اسپین‌آف است. هنگامی که ما در مورد آن صحبت کردیم، چه نوع فیلمی مدنظرمان بود؟ ما در مورد تعدادی از اسپین‌آف‌های فرانچایز (ماموریت) صحبت کردیم. منظور از این فرانچایز بیشتر بهره‌برداری کردن از کاراکتر اصلی آن است. اسپین‌آف‌ها به چه شکل خواهند بود؟ آیا هنوز هم می‌توان آن‌ها را یکی از فیلم‌های (ماموریت: غیرممکن) به شمار آورد؟ بیشتر آنچه در تعریف فرانچای(ماموریت) می‌توان گفت این است که تمام این دیوانه‌بازی‌ها را تام کروز انجام می‌دهد!

همچنین مک‌کوری از تجربه همکاری با ربکا فرگوسن  در نقش ایلسا فاوست چنین گفت:

من و ربکا در مورد آن صحبت کردیم و من گفتم: “من یک ایده بهتر دارم؛ تو ربکایی، مثل اینکه هویت تو را به تو بدهیم.” و من چیزی از ربکا ساختم که واقعا ربکا باشد و آن چیزی بود که من دوست داشتم ببینم. من فکر می‌کنم اگر شما بخواهید اسپین‌آفی در مورد شخصیت ایلسا بسازید، همیشه این‌طور می‌شود:

“چه زمانی ایثن می‌خواهد قهرمانش را بسازد؟” و چیزی که نباید در مورد نقش ایلسا فاوست فراموش کنید، این است که این کاراکتر را ربکا فرگوسن بازی کرده است که به حق یک ستاره است. و او ستاره‌ای است که مردم او را نمی‌فهمند و من آماده‌ی خدمت به او هستم!

اساسا، به نظر می‌رسد که مک‌کوری علاقه‌مند است شخصیت‌های فردی کاراکترهای فرانچایز (ماموریت: غیرممکن) را دور بریزد که، همان‌طور که خودش نیز اشاره کرد، این فرانچایز عمدتا تحت‌تاثیر شیرین‌کاری‌های تام کروز به عنوان شخصیت اصلی قرار دارد.

فرانچایز (ماموریت: غیرممکن) از سال ۱۹۶۶ با پخش سریالی به همین نام از شبکه CBS در ۷ فصل (۱۷۱ اپیزود) آغاز گردید. در سال ۱۹۸۸ نسخه بازسازی این سریال توسط شبکه ABC پخش شد که نتوانست مخاطبین را جذب کند و پس از دو فصل متوقف گردید. نزدیک به یک دهه بعد، تام کروز این سریال تلویزیونی را به یک فرانچایز سینمایی بسیار موفق تبدیل کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج