بچه فروش ۳۰ میلیونی بعد از چند ماه دبه کرد
۷۸۴۱۸۴
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
۱۳۱۶۷
مرد افغان که به اتهام سرپرستی غیر قانونی فرزند باجناقش بازداشت شده مدعی است که پدر بچه با میل خودش و در ازای دریافت 30 میلیون تومان نوزاد را به او فروخته است.

ایران نوشت: مرد افغان که به اتهام سرپرستی غیر قانونی فرزند باجناقش بازداشت شده مدعی است که پدر بچه با میل خودش و در ازای دریافت 30 میلیون تومان نوزاد را به او فروخته است.

چندی پیش مرد جوانی به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران رفت. او در تحقیقات گفت: چند سال قبل ازدواج کردم و خیلی زود صاحب نوزاد پسری شدیم. اما موقع زایمان حال همسرم بد شد و همین مسأله باعث شد که همسرم را چند روزی در بیمارستان بستری کنند.

من کارگر هستم و خانواده‌ام در شهرستان زندگی می‌کنند به همین دلیل نمی‌توانستم از نوزاد پسرم نگهداری کنم. به پیشنهاد خواهرزنم و شوهرش بچه را تا زمان مرخص شدن همسرم به آنها دادم. خواهر زنم 7 سالی بود ازدواج کرده و صاحب فرزند نمی‌شد به من گفت از بچه‌ام مثل مادرش مراقبت می‌کند من هم پذیرفتم.

او ادامه داد: این را هم بگویم که باجناقم افغان است. بعد از ترخیص همسرم از بیمارستان به سراغ باجناقم رفتم تا بچه را بگیرم اما متوجه شدم که آنها شبانه اسباب کشی کرده و رفته بودند و هیچ آدرسی از آنها نداشتیم. برای پیدا کردن آدرس به سراغ خیلی از اقوام رفتم و هر آدرسی که پیدا می‌کردم متوجه می‌شدم آن خانه را تخلیه کرده و به محل دیگری اسباب کشی کرده‌اند. این جست و جو ادامه داشت تا به تازگی آدرس جدید آنها را پیدا کردم. از شما می‌خواهم که فرزندم را به من برگردانید.

با شکایت مرد جوان به دستور بازپرس جنایی تحقیقات آغاز شد. کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت موفق به دستگیری مرد افغان شدند. اما مرد افغان در تحقیقات ادعای متفاوتی را مطرح کرد و گفت: بچه را به میل و خواسته پدرش و در ازای پرداخت 30 میلیون تومان خریده ام. من و همسرم بچه دار نمی‌شدیم و زمانی که فرزند اول باجناقم به دنیا آمد او به سراغ ما آمد و پیشنهاد فروش بچه‌اش را مطرح کرد.

او گفت که آنها بازهم می‌توانند بچه دار شود و از طرفی این بچه غریبه نیست و می‌توانیم آن را به فرزند خواندگی قبول کنیم. باجناقم گفت چون وضع مالی خوبی ندارد بچه‌اش را 30 میلیون تومان می‌فروشد. من و همسرم هم که 7 سال بود ازدواج کرده بودیم و بچه دار نمی‌شدیم پیشنهادش را قبول کردیم.

مرد افغان ادامه داد: هر چه داشتم فروختم و با کلی قرض توانستم 30 میلیون تومان را تهیه کنم و به باجناقم بدهم. بعد از آن هم بچه را نزد خودمان آوردیم و در این مدت هم با آنها در ارتباط بودیم. از پا قدم فرزند خوانده‌ام همسرم نیز باردار شد و بزودی صاحب فرزند می‌شویم.

با اظهارات مرد افغان بازپرس جنایی دستور بازداشت وی را صادر کرد تا در رابطه با صحت اظهارات او تحقیق شود. همچنین دستور داد پسر یک سال و نیمه نزد خانواده دومش باشد تا با تکمیل تحقیقات و بررسی زاویای پنهان ماجرا، تکلیف نگهداری او نیز مشخص شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United States
09:59 - 1397/07/22
هر چی داشته فروخته و قرض کرده تا بچه رو بخره؟ بعد با کدوم پول میخواسته برای اون بچه امکانات زندگی فراهم کنه؟
خدایا واقعا به هر کی عقل دادی نعمت بزرگی بوده براش
پاسخ ها
صدیقه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
انقد زود مردمو قضاوت نکن لطفا وقتی گفته همه چیمو فروختم تا پولو تهیه کنم یعنی برای امکاناتشم زحمت میکشه.برای دردسر درست کردن براخودش که بچه رو نخریده
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/07/22
بازهم سر وکله افاغنه پیداشد بازهم افغانی خدایا شراینها رو از سرایران کم کن با این وضع اقتصاد
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/07/22
بچه روبیشرف فروخته پولشو خورده بهش مزه کرده دبه کرده گفته میگیرمش ایندفعه میفروشمش50 میلیون تابلو دروغ میگه پدر اگه پدر باشه بچه اش را1دقیقه به کسی نمیده حتی همسرش فوت کرده باشه دیدم که میگم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
البته بنظرم برای قضاوت زوده کم کم معلوم میشه راسته یا دروغ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج