درخشنده: بازی شهاب حسینی در فیلمم منتفی شد
۷۸۴۳۰۸
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
۴۱۳۲
کارگردان "زیر سقف دودی" گفت: کمی قبلتر متوجه شدم که شهاب حسینی سر پروژه دیگری مشغول است و دیگر به وی برای بازی در فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" پیشنهادی ندادم و به طور کلی حضور حسینی در این فیلم منتفی شد.

میزان: کارگردان "زیر سقف دودی" گفت: کمی قبلتر متوجه شدم که شهاب حسینی سر پروژه دیگری مشغول است و دیگر به وی برای بازی در فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" پیشنهادی ندادم و به طور کلی حضور حسینی در این فیلم منتفی شد.

بازی شهاب حسینی در فیلم پوران درخشنده منتفی شد

پوران درخشنده نویسنده و کارگردان سینما درخصوص آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی "هیس پسرها گریه نمی کنند" گفت: همچنان در حال بازنویسی فیلمنامه هستم و پروژه کلید نخورده است. متاسفانه شرایط فیلمسازی به حدی سخت شده که فیلمسازان مستقل مثل من خیلی سخت می‌توانند کار کنند.

وی در همین راستا ادامه داد: متاسفانه شرایط فیلمسازی امروز بسیار ناعادلانه و نامتعارف است. فضای سینما نسبت به سالهای قبل به طور کامل تغییر کرده و فضای فرهنگی هنری سینما به دغدغه های مالی و گیشه تبدیل شده است. امروزه در سینما همه به دنبال سود و منافع خود هستند و به دنبال کاری می روند که فروش بیشتری داشته باشد.

بازی شهاب حسینی در فیلم پوران درخشنده منتفی شد

کارگردان "زیر سقف دودی" بی‌عدالتی در سینما را ناگوار خواند و افزود: وقتی شور و اشتیاق کارگردان و فیلمساز به شرایط فعلی برخورد می‌کند، آن کارگردان دلسرد شده و از ساخت اثرش نا امید می‌شود. از نظر من دلیلی ندارد که همه به دنبال فیلم کمدی بفروش بروند زیرا بسیاری از فیلم‌های اجتماعی ما در زمان خود فروش بسیار خوبی داشته اند.

وی درباره رسوخ روابط و قوانین روز سینما به تئاتر اضافه کرد: متاسفانه سیستم غلط گیشه محورشدن به تئاتر هم رسوخ پیدا کرده و بسیاری از این وضعیت فعلی ناراضی هستند. من آثار بسیاری از جوانان را می‌بینم که با دست خالی تئاتر روی صحنه می‌برند اما قدرت مقابله با تئاترهای بفروش را ندارند.

کارگردان فیلم "هیس دخترها فریاد نمی زنند" در همین رابطه ادامه داد: من نمی‌دانم سینما و تئاتر امروز به کجا می‌رود. من نمی‌فهمم چگونه چنین قیمت‌هایی روی بلیت تئاتر صادر می‌شود. برای من سوال پیش می‌آید وقتی همه دغدغه یک تئاتر پول، گیشه و فروش باشد، فرهنگ در کجای قضیه جا می‌گیرد.

وی با اشاره به منتفی شدن حضور شهاب حسینی در فیلم آخر خود اذعان کرد: کمی قبلتر متوجه شدم که شهاب حسینی سر پروژه دیگری مشغول است و دیگر به وی برای بازی در فیلم "هیس پسرها گریه نمی‌کنند" پیشنهادیی ندادم و به طور کلی حضور حسینی در این فیلم منتفی شد.

درخشنده درباره احتمال حضور فیلمش در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: واقعیت امر برای من مهم آن است که این فیلم با دغدغه اش ساخته شود و اینکه به جشنواره فیلم فجر برسد یا نه چندان اهمیتی برای من ندارد. دوست دارم این اثر با تمام چالش هایی که مد نظرم هست کلید بخورد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/07/22
اشتباه کردی شهاب حسینی بی نظیراست...بی حاشیه خوش تیپ...آقا باوقار...همه چیزتموم...ضررکردی
پاسخ ها
بی‌نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
خوب گفتی واقعا عالیییییی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
من بااینکه خودم مردهستم...ولی عاشق شهاب حسینی هستم...عالیییی است..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج