عارف: فرض ما ماندگاری افشانی در شهرداری است
۷۸۴۹۳۹
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
۹۶۶۶
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه فرض ما ماندگاری افشانی در شهرداری تهران است، گفت: نماینده شهرداری در مجلس در این باره ضعیف عمل کرد و می‌توانست در زمان بررسی این طرح، اعلام کند که شهردار تهران قانون خاص دارد وهمتراز با وزرا است.

خبرگزاری فارس: محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در جلسه مجمع امید تهران ضمن تشکر از رئیس شورای شهر برای دعوت از نمایندگان مجلس به شورای شهر، گفت:

مجمع امید تهران متشکل از نمایندگان مجلس، اعضای شورا، استاندار و شهردار تهران، فرصتی برای شهر و ما است تا مردم نتایج رای خود را در مجلس و مدیریت شهری ببیند. در همین راستا نیز برنامه‌های راهبردی تهیه شد و با تشکیل چند کمیته تخصصی راهبردی تلاش شد وعده‌هایی که به مردم داده‌ایم، را پیگیری و اجرایی کنیم.

وی ادامه داد: از جمله این وعده‌ها پافشاری بر درآمدهای پایدار در شهر تهران است زیرا معتقدیم نمی‌توان شهر را با درآمدهای ناپایدار اداره کرد. همچنین بازنگری قانون شوراها از دیگر مواردی است که به دنبال آن هستیم. مجمع امید تهران در کنار تلاش برای تحقق این وعده‌ها، بر تصویب لایحه درآمدهای پایدار تمرکز ویژه‌ای دارد.

عارف بر ضرورت استفاده از فرصت خدمت‌گذاری به مردم تاکید کرد و با اشاره به چالش‌های کلان شهر تهران،گفت: برای داشتن مدیریت شهری موفق چاره‌ای جز محول کردن تمام امور شهری به پارلمان شهری نداریم و به همین دلیل بازنگری در قانون شوراها باید صورت بگیرد.

رئیس مجمع امید همچنین بعداز اظهارنظر اعضای مجمع در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان، بر لزوم حاکمیت قانون در تمامی شئون تاکید کرد و گفت: فرض ما ماندگاری آقای افشانی است اما نماینده شهرداری در مجلس در این باره ضعیف عمل کرد و می‌توانست در زمان بررسی این طرح، اعلام کند که شهردار تهران قانون خاص دارد وهمتراز با وزرا است. فضای مجلس هم برای اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان فعلا آماده نیست و باید از طریق تعامل با اداره کل قوانین مجلس در قالب تشکیل کمیته‌ای پیشنهادات مطرح شده را پیگیری کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
France
23:58 - 1397/07/23
اقای عارف از کیسه خلیفه میبخشی نیروی جوان دارید این همه تح
صیلکرده الی باید نور چشمی های خودتان باشد مثل ا
قای جهرمی که جوان است وکاربلد
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1397/07/24
این میشه یه رانت وقتی همه باید تمکین کنن چرا بخاطر یک نفر قانون دور میزنید؟ اینجوری بود که الان هیشکی نباید شامل این قانون بشه
Iran, Islamic Republic of
06:45 - 1397/07/24
قانون باید برا همه یک سان باشد
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1397/07/24
برای چی اخه چرا این خاصان میتونن قانون براشن اجا نشه این همه جوان بیکار هنوز میخواین این پیر بازنشسته را تر وخشک کنیدچون از ما بهتران است
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1397/07/24
قانون بای اینها یعنی کشک
United States
09:42 - 1397/07/24
اقای افشانی خودت کناره گیری کن وتموم کن این داستان رو. چقدر این پست مزایا دارد و شیرین است که......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج