تولید حافظه USB مجهز به اسکنر اثر انگشت
۷۸۵۷۲۲
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
۸۶۵۶
یک شرکت تجاری حافظه فلاش یو اس بی ۳ جدیدی عرضه کرده که با شناسایی اثر انگشت افراد امکان دسترسی آنها به محتوای حافظه را فراهم می کند.

خبرگزاری مهر: یک شرکت تجاری حافظه فلاش یو اس بی ۳ جدیدی عرضه کرده که با شناسایی اثر انگشت افراد امکان دسترسی آنها به محتوای حافظه را فراهم می کند.

تولید USB مجهز به اسکنر اثر انگشت

البته ارائه این خدمات بر روی حافظه های فلاش پدیده جدیدی نیست، اما آنچه این حافظه فلاش را از نمونه های مشابه متمایز می کند، امکان تعریف کردن حداکثر ۱۰ اثر انگشت برای حافظه فلاش مذکور است. بنابراین تا ۲۰ کاربر می توانند از این وسیله استفاده کنند.

حداکثر سرعت انتقال داده از طریق این حافظه ۱۵۰ مگابایت در ثانیه است و شناسایی اثرانگشت کاربران تعریف شده از این طریق در کمتر از یک ثانیه اتفاق می افتد. سیستم رمزگذاری این حافظه فلاش از نوع AES و ۲۵۶ بیتی است که در مقایسه با سیستم های مشابه امنیت کم و بیش بهتری دارد.

مدل ۳۲ گیگابایتی این حافظه به قیمت ۳۳ دلار برای خرید در دسترس است و همچنین مدل های ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی حافظه یادشده هم در آینده نزدیک به قیمت های ۵۰، ۹۰ و ۱۷۰ دلار به بازار می آیند. شرکت لکسار می گوید این حافظه ها که به جامپ درایو شهرت دارند با رایانه های مک و ویندوز سازگار هستند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج