لیام همسورث کف خیابان‌های آرکانزاس
۷۸۶۶۵۹
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
۸۳۴۶ 
لیام همسورث و وینس وان برای بازی در درامی با مواد مخدر به نام «آرکانزاس» انتخاب شده اند.

دنیای تصویرآنلاین: لیام همسورث و وینس وان برای بازی در درامی با مواد مخدر به نام «آرکانزاس» انتخاب شده اند.

لیام همسورث کف خیابان‌های آرکانزاس

قرار است آنها در نخستین تجربه کارگردانی کلارک دوک ایفای نقش کنند. کلارک دوک فیلمنامه را می‌نویسد و خود نیز نقشی در پروژه بازی خواهد کرد.

همسورث و دوک نقش دو دلال مواد مخدر خرده پا به اسم های کایل وسوین را بازی می‌کنند که از «کینگپین فراگ» ساکن آرکانزاس با بازی وینس وان دستور می‌گیرند.هرچند وقتی معامله‌ایی خوب پیش نمی‌رود پیامدهای مرگباری برای‌شان ایجاد میشود.

تولید فیلم ،۱۸ اکتبرِ این ماه در آلاباما شروع می‌شود.جزئیات انتخاب بازیگرهای دیگر و تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است.

دوک قبلا در یک فیلم کوتاه به نام خانه حضور داشته است ، که درباره ی مرد جوانی است که در میانه یک بحران شخصی به خانه می‌رود تا پدربزرگ ناخوش و بهترین دوست دوران کودکی اش را ببیند.این بازیگر ۳۳ساله در فیلم هایی همچون « هزار کلمه» حضور داشته و در انیمیشن «کرودز» صداپیشه شخصیت ثانک را برعهده داشته است.

در ضمن،همسورث یک سری پروژه آماده نمایش دارد.این ستاره ی استرالیایی اخیرا فیلمبرداری کمدی رمانتیک به نام «این رمانتیک نیست؟» را در کنار پریانکا چوپرا و ربل ویلسون به اتمام رسانده است.و فیلم دیگرش فیلم جنایی و تریلر «مرد قاتل» به کارگردانی مالیک بادر در مرحله فنی است.

«آرکانزاس» پروژه خشن دیگری برای ویسن وان است. این بازیگر ۴۸ ساله با فیلم‌های کمدی مانند « مهمانان ناخوانده ی عروسی» برای خود اسم و رسمی بهم زد،اما در سال های اخیر‌ در فیلم‌های جدی تر حضور داشته است.مانند فیلم های «هکساو ریج» ساخته مل گیبسون.

به زودی از او «علیه تمام دشمنان»ساخته بندیک اندروز به نمایش درخواهد آمد، فیلم بندیک اندروز درباره ی یک مامور اف بی ای جوان و جاه طلب است که برای تحقیق درباره‌ی بازیگر مشهور جین سیبرگ انتخاب می‌شود.بازیگری که نزاعی را در جنبش حقوق شهروندی امریکا در سال‌های پایانی ۱۹۶۰ ایجاد کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج