ویسی: چرا با رحمتی مثل آزمون برخورد نشد؟
۷۸۷۶۴۳
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
۶۳۲۷ 
سرمربی سابق تیم نفت مسجد سلیمان گفت: چرا برخوردی که کی‌روش با سردار آزمون کرد با مهدی رحمتی نداشت و خوب نیست که بین بازیکنان یک کشور فرق گذاشته شود.

خبرگزاری فارس: عبدالله ویسی در مورد اینکه گفته می‌شود یکی دو پیشنهاد برای حضور مجدد در فوتبال داشته است عنوان کرد: در این مدت از اینکه نبودم خودم یک مقدار اذیت شدم. پیشنهادی از کشور عمان داشتم که یک هفته به این کشور سفر کردم اما چون شرایط آنجا با اهدافم جور نبود بازگشتم.

دو پیشنهاد لیگ یکی داشتم و چون نمی‌خواستم در لیگ یک کار کنم آنها را نپذیرفتم.از لیگ برتر پیشنهادی نداشتم امیدوارم همه تیم‌ها خوب نتیجه بگیرند که نیاز به حضور ما نباشد ولی فعلا بیرون نشستیم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

وی درمورد شرایط لیگ عمان خاطرنشان کرد: لیگ عمان در حد لیگ یک ایران است حتی می‌توانم بگویم امکانات ما از آنها بیشتر است آنها وضعیت خیلی تاپی نداشتند اما وضعیت به گونه‌ای بود که بتوان کارهایی را انجام داد.

ویسی درمورد وضعیت نماینده‌های خوزستان در لیگ برتر عنوان کرد: در بهترین این تیم‌ها استقلال خوزستان وضعیت بهتری داشته اما در مورد سه تیم دیگر از عملکردی که ارائه شده راضی نبودند. البته نفت آبادان مقابل تراکتورسازی برنده شد و وضعیتش بهبود پیدا کرد. متاسفانه الان وضعیت خوب نیست شنیده‌ام تیم استقلال رامشیر برای بازی در شمال ایران با اتوبوس سفر می‌کند که این اتفاق اصلا خوب نیست. در ادامه استانی که این همه درآمد دارد چرا تیم‌هایش چنین وضعیتی دارند.

وی درمورد اینکه نفت مسجد سلیمان با مرزبان خوب بازی می‌کند اما در کسب نتیجه مشکل دارد، گفت: نفت مسجد سلیمان زمان ما هم خوب بازی می‌کرد اما نتیجه نمی‌گرفت ما مقابل سه تیم مدعی به سه تساوی رسیدیم بعد از پرسپولیس بهترین دفاع را داشتیم امیدوارم نفت مسجد سلیمان با مرزبان شرایط خوبی پیدا کند. این تیم مردمی است و موفقیت آن باعث شادی بسیاری از افراد می‌شود.

سرمربی سابق نفت مسجدسلیمان درمورد اینکه چه شد از این تیم جدا شد عنوان کرد: من مشکلی نداشتم یک بحث خصوصی بود که باعث شد جدا شوم مدیران تیم تلاش زیادی می‌کردند و هواداران هم حامی بودند. در کل چشم‌انداز خوبی برای ادامه کار نمی‌دیدم و از نفت جدا شدم تا نه من و نه این تیم آسیبی نبینند.

ویسی درمورد اینکه آیا قبول دارد بعد از قهرمانی با استقلال خوزستان تصمیمات درستی نگرفت تصریح کرد: صددرصد این حرف را قبول دارم البته اتفاقاتی افتاد که برای ما هم مشکل‌ساز شد. در سپاهان تیم را دوازدهم تحویل گرفتم و در رده ششم تحویل دادم. هزینه‌های بالا را پایین آوردم و سن تیم که بالا رفته بود را جوان کردم.به طور مثال آرمین سهرابیان را به تیم آوردیم که او امسال به تیم ملی دعوت شده است.

با همه این شرایط سال بعد با استقلال خوزستان از سپاهانی که 35 میلیارد هزینه کرده بود بالاتر ایستادیم در شرایطی که هیچکس هم از ما حمایت نمی‌کرد. شاید من در این موضع مقصر بودم اما مافیای فوتبال هم ما را اذیت می‌کرد و می‌خواستند ما نباشیم.

وی در مورد اینکه آیا این مافیا در فوتبال ایران وجود دارد تصریح کرد: بله آنها همه جا هستند و اتفاقاتی رخ داد که الان زود ا ست بخواهم این موضوع را بیان کنم.

سرمربی سابق استقلال خوزستان و سپاهان در ادامه یادآور شد: مردم قاضی‌های خوبی هستند و آنها همه چیز را با دقت نظاره می‌کنند من هم یک روز برمی‌گردم و با قدرت کارم را می‌کنم اما اگر برنگشتم به عنوان یک ایرانی که دوست داشتم در کشورم کار کنم به خارج از کشور می‌روم و فعالیتم را آنجا دنبال می‌کنم.

من کارهای خوبی در فوتبال انجام دادم آن سال که با صبا سهمیه آسیا را گرفتیم بازیکنان زیادی از لیگ یک به لیگ برتر آوردیم. الان بیش از 170 تا 180 بازیکن لیگ دسته اولی آمدند که قبل از این چنین اتفاقی نمی‌افتاد. کاری که ما در صبا برای اولین بار انجام دادیم بستر بسیار خوبی ایجاد کرد. الان سالی که ما با استقلال خوزستان قهرمان شدیم نگاه می‌کنند اما این موضوع را نمی‌بینند که در سال‌های دیگر با چنگ و دندان تیم را حفظ می‌کردیم.

ویسی درمورد اینکه یزدی اعلام کرده مربیانی که بیکار هستند برای این تیم مشکل‌سازی می‌کنند گفت: من یک فرد شناخته شده هستم و عاشق اینم که مربیان جوان مثل من کار کنند و موفق باشند. من اگر می‌خواستم در استقلال خوزستان بمانم بیرون نمی‌آمدم من صد سال هم بیرون باشم نمی‌توانم در آن وضعیت کار کنم چرا که هیچ سازگاری وجود نداشت.

من یک هدف داشتم و مدیرعامل باشگاه هم یک هدف دیگر را دنبال می‌کرد. من همان روز با یزدی صحبت کردم و به او هم کمک کردم و گفتم این نوع صحبت کردن در حد تو نیست و نباید وارد حاشیه شوند. او باید روی کار تیم خود تمرکز کند و تا به الان هم نتایج خوبی گرفته است. من هیچ وقت از این کارها نکرده‌ام و صد سال دیگر هم این کارها را انجام نخواهم داد.

وی در رابطه با حواشی تیم ملی و کارلوس کی‌روش تصریح کرد: به نظر من با توجه به عملکردی که در جام جهانی داشتیم و بازیکنان خوبی که داریم می‌توانیم در جام ملت‌ها قهرمان شویم. یک مساله برایم تعجب داشت کارلوس کی‌روش همان رفتاری که با سردار آزمون داشت می‌توانست با مهدی رحمتی هم داشته باشد.

مردم تیم ملی را دوست دارند اینکه بخواهیم بین بازیکنان فرق بگذاریم دودش در چشم فوتبال می‌رود. آزمون جوان خوبی است و او را دوست دارم اما رفتاری که با او شد خیلی با رفتار با رحمتی فرق داشت. همه اینها مثل بچه‌های ما هستند و نباید بین آنها فرقی بگذاریم. او به عنوان مربی که سرآمد است نباید بین بازیکنان فرق بگذارد.

ویسی در رابطه با درگیری حمید استیلی و مک‌درمورت دستیار کارلوس کی‌روش گفت: من نمی‌توانم در این مورد قضاوت کنم چرا که نمی‌دانم در بین طرفین چه گذشته است. حمید استیلی از مهره‌های خوب فوتبال ایران بوده و هست او برای اینکه تیم امید به موفقیت برسد تلاش می‌کند ما نباید فقط به خودمان فکر کنیم اگر امکاناتی تیم بزرگسالان دارد باید نوجوانان هم از آن استفاده کنند. زمانی که من کاندیدا تیم امید بودم گفتم باید 70 درصد امکاناتی که برای تیم بزرگسالان در نظر می‌گیرند برای تیم‌ امیدها در نظر بگیرند و فرقی نگذارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/07/30
بااحترام به جناب ویسی مربی جوان و کاربلد کشورمان
باید عرض کنم .سردار آزمون بخاطر اجرای فرامین سرمربی تیم ملی مورد بی مهری هموطنان قرار گرفت و باعث دلخوری و استعفا از تیم ملی شد
ولی مهدی رحمتی چندین بار در تلویزیون ملی اعلام کردن بخاطر فشار بازیها و خستگی دیگر قادر به ادامه همکاری با تیم ملی نیست آنهم در آن زمان حساس و قبل از جام جهانی
والبته بعد از این اتفاق و پرده برداشتن از یک کوتاه برای برکناری کی روش توسط رحمتی و هادی عقیلی و دونفر دیگر که به واسطه جواد نکونام به کی روش اطلاع رسانی شد و باعث اخراج این 4نفر از تیم ملی شد

لازم به ذکر است این اتفاق غیره اخلاقی و زشت هرساله قبل از جام جهانی رخ میداد و مربیان فاسد با چنین طرحی بعد از برکناری مربی زحمت کشیده خود یا عواملشان سکان تیم ملی در جام جهانی را در اختیار میگرفتن و برای اولین بار این کودتا به سرانجام نرسید و عاملین رسوا شدند
پاسخ ها
آبی تر از آبی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
این طومار را نوشتی که چه کسی را تبرئه کنی؟ مهدی رحمتی بنده خدا یک بار از دهنش دراومد گفت می خواهم یک ماه از کارلوس کی‌روش مرخصی بگیرم ،پایم مصدومه و دوساله خانواده ام را ندیدم ،اما روزنامه خبر ورزشی و برنامه نود به عمد اشتباه و غلط به عرض کی‌روش رساندند و کفاشیان و تاج از خدا خواسته برای خدمت رسانی به جماعت لنگی آب به آسیاب این دعوا ریختند و رحمتی را اخراج کردند. یعنی از قول شما سردار آزمون محترمانه از تیم ملی رفت؟؟؟ حتی رکیک ترین نوع توهین به پیراهن تیم ملی بود
Sweden
12:54 - 1397/07/30
به هزار و یک دلیل واضح!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/07/30
کیروش مورد حمایت فردوسی پوره مسولین فوتبال ما جرات ندارن بیرونش کنن
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1397/07/30
رحمتی نیخواست تیم ملی رو مثل استقلال باند بازی کنه و برای سرمربی ناز کنه ووووو سردار اما بخاطر توهینهایی که بهش شده بود اعلام خداحافظی کرد تا توهینها به پایان برسه و مشکلی با تیم ملی و سرمربی نداشت. فهمیدی فرقشونو ؟
Germany
15:22 - 1397/07/30
رحمتی را روزنامه دلال خبر ورزشی و فردوسی پور خط زدند نه کیروش
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1397/07/30
مربیان وطنی به علت ماهیت فتنه گرانه و باند بازیهایی که رحمتی دارد ،نمی توانند با او همکاری کنند چون به راحتی اگر اوضاع را بر وفق مرادش نبیند ،پروژه «زیر پا خالی کنی» را درباره اش اجرا می کند مانند نقش پررنگ در برکناری مظلومی .ولی مربیانی مانند قلعه نوئی به خوبی و شناخت کاملی از او دارند وبه همین جهت تمایلی به همکاری با وی ندارد .درمورد تیم ملی کی روش به واسطه جاسوس بازیهای نکونام فاتحه ی رحمتی و چند تای دیگر را خواند . و همه دیدیم که چوب خدا صدا ندارد ،وکیروش فاتحه ی نکونام را خواند وطومار ش راپیچید.
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1397/08/01
آقای ویسی تو اگه مربی بودی نفت مسجدسلیمان رو نابود نمیکردی بعد برفتی خواهشا تو یکیرحرف نزن دلال
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج