چگونه به زن مورد علاقه‎مان نزدیک شویم؟
۷۸۸۵۴۹
۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
۱۲۷۴۵ 
اگر فردی نظر شما را به خود جلب کرده، اما نمی‌دانید که چگونه سر صحبت را با او باز کنید و به او نزدیک شوید، ما در ادامه مطلب نکاتی را آورده ایم که به شما در این راه کمک می‌کند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: اگر فردی نظر شما را به خود جلب کرده اما نمی دانید که چگونه سر صحبت را با او باز کنید و به او نزدیک شوید، ما در ادامه مطلب نکاتی را آورده ایم که به شما در این راه کمک می کند.

شاید فکر کنید که قدم اول برای نزدیک شدن به یک خانوم بسیار سخت و پیچیده است اما واقعیت چیز دیگری ست. این کار آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید دشوار نمی باشد، بلکه برعکس بسیار هم ساده است.

شاید قبل از هر اقدامی با خودتان بگویید که آیا اصلا نزدیک شدن به فردی که ذهن تان را به خود مشغول کرده درست است یا خیر، جواب شما «بله» است. چرا که نه؟! اگر ترس جواب رد شنیدن از او را دارید، ما راهکارهایی را برایتان آورده ایم که می توانید راحت تر قدم جلو بگذارید.

چگونه به زن مورد علاقه مان نزدیک شویم؟

به نشانه ها توجه کنید

اگر فردی که می خواهید به او نزدیک شوید مدام سعی می کند که با شما مواجه نشود و از تماس چشمی با شما خودداری می کند، بدانید که او تمایلی به برقراری ارتباط با شما ندارد. اما اگر به حرف های شما عکس العمل نشان می دهد و به جک هایتان می خندد و از تماس چشمی با شما نیز فرار نمی کند، مطمئن باشید که او نیز به سمت شما جلب شده است.

از بیش از حد فکر کردن، دست بردارید

درست است که شما باید با فکر جلو روید اما تجزیه و تحلیل بیش از حد هم می تواند به ضررتان تمام شود. به عنوان مثال لازم نیست که برای تمام دیالوگ هایی که می خواهید بین خودتان و او رد و بدل کنید برنامه ریزی کنید، شما باید خودتان را آزاد بگذارید و با گفتگویی که در لحظه اتفاق می افتد هم مسیر باشید.

عجول نباشید

شما باید قدم های اول برقراری ارتباط تان را محتاطانه بردارید. اگر چه خانم ها از آقایان جسور و غیر قابل یپش بینی خوششان می آید اما این بدین معنی نیست که در این کار افراط کنید. بنابراین قدم های اول را آهسته بردارید. عجولانه رفتار کردن می تواند به ضررتان تمام شود.

به اشتباهات تان بخندید

از آنجا که در اولین برخورد با طرف مقابل تان ممکن است کمی دست پاچه شوید و سوتی دهید، به جای پوشاندن اشتباه تان، بهتر است که آن را قبول کنید و به آن بخندید. به عنوان مثال اگر هنگام برداشتن کیف تان، هول شدید و آن را به پایین انداختید، بخندید و به او واقعیت را بگویید: «من کمی هول شدم» همین رفتار می تواند صمیمیت بیشتری میان شما برقرار کند.

چگونه به زن مورد علاقه مان نزدیک شویم؟

شماره تان را به او بدهید

بسیاری از آقایان از خانم ها درخواست می کنند که شماره شان را بدهند، در حالی که این شمایید که باید شماره تان را به او بدهید. خانم ها برای این که بدانند به این رابطه تمایل دارند یا خیر، به مقداری زمان نیاز دارند، از این رو بهتر است که این فرصت را به او بدهید تا فکر کند و در صورت علاقه خودش با شما تماس بگیرد. در غیر این صورت نسبت به شما گارد خواهد گرفت.

انتظارتان را پایین بیاورید

بسیاری از آقایان انتظار دارند که خانم ها در همان برخورد اول عکس العملی مثبت از خود نشان دهند، در حالی که این انتظار اشتباه است. ممکن است فردی که شما برای بار اول به او نزدیک شده اید در شرایط روحی بدی باشد یا حتی نتواند به سرعت رفتار شما را درک کند یا هزار و یک دلیل دیگر... بنابراین انتظارات تان را پایین بیاورید و اگر برخوردی که بر وفق مرادتان نبود را از او دیدید، ناامید نشوید.

شوخ طبع باشید

معمولا ما با افرادی که طبع بذله گویی دارند، ارتباط بهتری برقرار می کنیم. از این رو اگر شما هم شوخ طبع باشید، نه تنها احساس راحتی و صمیمیت بیشتری را به او منتقل می کنید بلکه راه را برای مکالمه ای موثرتر نیز باز خواهید گذاشت.

به اصل مطلب بروید

اگر نمی توانید شرایطی پیدا کنید که با طرف مقابل تان بحث را باز کنید، بهتر است که جلو بروید و رک حرف تان را بزنید. به او بگویید که به برقراری رابطه با او تمایل دارید و می خواهید نظر او را بدانید. احترام گذاشتن و انعطاف پذیر بودن نسبت به حرف های طرف مقابل، می تواند تاثیر مثبتی در پاسخی که می شنوید داشته باشد.

او را با دختران دیگر مقایسه نکنید

شاید فکر کنید که گفتن «تو شبیه دختران دیگر نیستی» یا «من از دخترها خوشم نمی آید اما تو با همه آنها فرق داری» برای شما جذاب و تاثیرگذار باشد اما برای دختران اینگونه نیست. در واقع آنها دوست ندارند که شما آنها را با دختران دیگر مقایسه کنید، حتی اگر بحث خوبی ها در پیش باشد. به جای آن بهتر است که از او به طور خاص تعریف کنید.

چگونه به زن مورد علاقه مان نزدیک شویم؟

از او بخواهید به شما چیزی آموزش دهد

یکی از شیوه هایی که به کمک آن می توانید طرف مقابل تان را تحت تاثیر قرار دهید، این است که از او بخواهید چیزی به شما بیاموزد. به عنوان مثل اگر او در زبان انگلیسی یا حتی کامپیوتر قوی ست، بخواهید به شما در یادگیری آن کمک کند. اگر پاسخ او مثبت بود، شما زمینه لازم را برای ایجاد صمیمیت بیشتر چیده اید.

به او تکست دهید

اگر نمی توانید رو در رو با او حرف بزنید، از تکست کمک بگیرید. در پیغام تان به او نشان دهید که به برقراری رابطه با او تمایل دارید. شاید او نیز با این شیوه احساس راحتی بیشتری کند.

جواب «نه» را بپذیرید

یکی از چیزهایی که باید قبل از نزدیک شدن به فرد مورد علاقه تان در نظر بگیرید این است که واقع بین باشید یعنی ممکن است از او جواب «نه» بشنوید. این بدان معنی نیست که از همان اول دیدی منفی و ناامیدانه داشته باشید اما باید انتظار شنیدن هر جوابی را بکشید. اما حتی در این شرایط هم خونسردی و اعتماد به نفس خودتان را حفظ کنید و با احترام از او جدا شوید. اگر چه شما به هر دلیلی جواب رد شنیده اید اما حداقل می توانید خوشحال باشید که تلاش تان را کرده اید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 33
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1397/08/03
نوشته اگر طرف به زبان انگلیسی مسلط است بخواهید یادتان دهد و بهش تکست دهید
بله طرف مترجم است :) و مربی بدنسازی و پیانیست و نقاش
اول اسمش هم پ.ب.
همینجا جواب میدید؟
:))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
خخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
اره عزیزم ، پاشو بیا خواستگاری اوکیه ، بله رو میدم
Ss
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
فقط کارت ویزیت .....مخ زنیای ده ۶۰ ی اخیییییی تو جیب جونای دههد۶۰ و ۵۰ کلی کارت ویزیت بود با شماره ثابت خخخخخخخخخ
پ.ب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
نه عزیزم من نگاهم ب تو نمیکنم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
عجب آپشن خوبی. کی کجاست منم برم خواستگاری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
چه خانم با کمالاتی.فکر نمیکنم به شما جواب مثبت بده.خیلی زیاده برات داداش
وروجک
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
من که بایک غورباقه به دخترمورد علاقه ام نزدیک شدم ودستش راگرفتم اونم خانم دکتر تومطبش....خیلی باحال بود اون بچه غورباقه بهانه شد که من تو دست خانم دکتربزارم وبرای اینکه غورباقه فرارنکنه منم دستهایم را روی دستهای خانم دکترگذاشتم...هیچ وقت یادم نمیرود گفت اسمش بچه غورباقه ات چیه گفتم فاطی کاماندو...وازخنده غش کرد....
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1397/08/03
مردا معمولا یه رایت میرن سر مطلب:
قصد ازدواج ندارم و دنبال یه شریک جنسی می گردم:))))
در ضمن این چیزا مال غرییاست اینجا اگه دختره زنگ بزنه دیگه پسره فکر می کنه خیلی تحفه ست و دختره رو ول می کنه میره دنبال یکی دیگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
خوب واقعيتش هم همينه و معمولا مردا قصد ازدواج ندارن :))
جديدا كه دخترا هم ديگه قصد ازدواج ندارن و دنبال يه حامي مالي ميگردن يكي باشه كه خرجشون كنه اون داستان شراكت جنسي هم در اين صورت به خودي خود حل ميشه.
يه معامله س ديگه مرد پول ميده و زن يه چيزاي ديگه.
بدون نام
-
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
دقیقا همینطوره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
مردا بیشتر از زنا دنبال یکی اند که خرجشون رو بده
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1397/08/03
یه مقاله هم بذارید واسه جذب آقایون . من با یه ادم سرد و کوه یخ مواجهم که هیچ تمایلی به ارتباط نداره . در صورتی که همه ارزو دارن که من بهشون روی خوش نشون بدم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
خخخخخخ.خیلی خودتو تحویل میگیری!!! همه آرزو دارن تو بهشون روی خوش نشون بدی!!!!بازم خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
ولش كن بابا! حيف توئه اينجور تحفه ها تا آخرم همينطور مي مونن بهشون هم برسي بيچاره ت مي كنن با اين سردي و بداخلاقي. شما هم چون از اين لحاظ كه رفتارش باهات مثل بقيه نيست بهش علاقه مند شدي برات حالت يه جور رووو كم كني يا مسابقه پيدا كرده
m
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
خخ عجب از شماها
بدون نام
-
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
خووووو ولش کن بره پی کارش برا چی چسبیدی یهش؟؟؟
اونم فهمیده حتما نیازی داری
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/08/03
سلام وقت بخیر
لطفا بند (از او بخواهید به شما چیزی آموزش دهد) را حذف نمایید زیرا علی اقای ما همه چیز دان می باشد. او چیزی را یاد نمیگیرید زیرا پر است از معنا و دانایی و فهم وافر و لایزل.
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
خخخخخخخخخخخ
United Arab Emirates
13:31 - 1397/08/03
توکل کن بخدا مغزتو به کار بنداز و از منطقه با تمام توانت فرار کن مگه دیونن مردم تو این وضعیت به کسی نزدیک شد
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1397/08/03
طرف من هم مترجمه زبانه ولی من زبانم خوب نیس علاقه ایی هم ندارم اصلا ب زبان ولی دارم بخاطر اون پیشش میرم و یاد میگیرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
ای کلک اقا مهدی!!! چرا مردا از دخترایی که زبان انگلیسی خوندن خوششون میاد حتی اگه خوشگل هم نباشه؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
گقته برای ایجاد صمیمت بخواهید به شما در یادگیری آن کمک کند
نگفته فرضا برید کلاس خصوصی ساعتی خدا تومن پیش کسی که مشخصه هیچ علاقه ای به شما نداره
بدون نام
-
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
خیییییییلی مواظب خودت باش خلاصه از ما گفتن
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/08/03
به نظر من آخرش باید اضافه بشه "اگر جواب رد شنیدین تلاش زیاد نکنین، شاید به درد هم نمیخورین و با اصرار بیجا زندگی خودتون و طرف مقابل رو تباه نکنین"
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/08/03
مقاله مفیدی بود مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1397/08/03
برترینهااااااا از تو بعیده :)
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/08/03
با این دیواری که مسئولین بین دختر و پسر کشیدن مثل اتوبوس حرف زدن و ارتباط گرفتن سخت است یه گارد بین همه شکل گرفته دلیل ازدواج نکردن هم همینه همه سختشونه برای برقرای ارتباط کل دنیا ساده میگیرن
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1397/08/05
پولدار باشی خودشون جذبت میشن تو نمیخواد تلاش کنی
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1397/08/06
سوئیچ خودرو لاکچری خود را از جیب بیرون آوره و آرم روی سوئیچ را به سمت شخص مورد نظر گرفته سپس سوئیچ را در دست یک بار دوران داده و منتظر شوید .
او خودش نزدیک خواهد شد .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
ایول عالی بود
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1398/08/11
پول که باشه جونشون میدن برات
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج