بررسی صلاحیت وزرا به شیفت شب کشیده شد
۷۸۹۸۵۰
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
۸۵۱۷
جلسه علنی نوبت ظهر امروز (شنبه) برای بررسی صلاحیت ۴ وزیر پیشنهادی دقایقی پیش پایان یافت.

خبرگزاری ایسنا: مسعود پزشکیان رییس جلسه با اعلام پایان جلسه علنی نوبت ظهر امروز (شنبه) گفت که جلسه نوبت شب ساعت ۱۸:۱۵ آغاز می‌شود.

وی گفت که نمایندگان راس ساعت حاضر شوند تا به ادامه بررسی صلاحیت وزرای باقی مانده بپردازند.

نمایندگان در جلسه نوبت ظهر ضمن استماع دفاعیات رییس جمهور از ۴ وزیر پیشنهادی اقتصاد، راه و شهرسازی، تعاون و کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت وارد بررسی صلاحیت وزرا شدند.

در این جلسه موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی اقتصاد به ایراد سخن پرداختند و همچنین فرهاد دژپسند دفاعیاتش را بیان کرد.

بعد از آن نوبت به بررسی صلاحیت محمد شریعتمداری، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود که موافقان و مخالفان دلایل خود را بیان کردند. قرار شد که وزیر پیشنهادی در جلسه علنی نوبت شب به ارائه برنامه‌هایش بپردازد.

نمایندگان بعد از استماع سخنان شریعتمداری وارد بررسی صلاحیت محمد اسلامی، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی و رضا رحمانی، وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت می‌شوند تا امروز تکلیف این ۴ وزارتخانه بدون وزیر مشخص شود.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1397/08/05
حال که نمایندگان تا الان ماندن شام پاداش و اضافه کاری هم به آنها بدهید چون کسانی را تایید میکند که محال است در این شرایط کاری از دستشان بارید.
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1397/08/05
در طول سال شاید سه چهار روز مجلس تا شب کار کند زود میگویند اندازه دو روز کار کردیم ما هم کارمن بودیم نصف ماه شب روز نداشتیم اگر آن پولی که شماها دریافت میکنید به ماها بدهند 24 ساعتی کار میکنیم شاید بگوئید کار شما هرکس نمیتواند از شما بهتر بلدیم با موبال بازی کردن کاری ندارد
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1397/08/05
یکبار هم که شده نمایندگان حال امثال مرا که مجبورم هر روز ۱۶ساعت کارکنم را درک کردند هر چند بابت این چند ساعت میلیونی پول گرفتند وبا رای فرمایشی خود خیانتی دیگر به مردم کردند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج