زمان رسیدگی انضباطی به بازی پرسپولیس - سایپا
۷۹۰۴۲۱
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۷
۵۸۱۶
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای بررسی اتفاقات جنجالی بازی سایپا و پرسپولیس منتظر ارسال گزارش داور و مسئول برگزاری مسابقه است.

خبرگزاری فارس: مسابقه دو تیم پرسپولیس و سایپا با نتیجه مساوی یک بر یک تمام شد اما در پایان مسابقه بازیکنان دو تیم باهم درگیر شدند! با این حال کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تا شب گذشته واکنشی به این اتفاق‌ها نشان نداد.

حسین عبداللهی عضو کمیته فدراسیون فوتبال در مورد اتفاقات جنجالی این مسابقه گفت: روال رسیدگی به مسابقاتی که اتفاقاتی در آن رخ می‌دهد به این گونه است که ابتدا داور و مسئول برگزاری مسابقه به سازمان لیگ گزارش بدهند و سپس این گزارش از طریق سازمان لیگ به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال می‌شود.

وی افزود: کمیته انضباطی بعد از بررسی گزارش ها اگر نیاز بود برخی افراد را به کمیته دعوت می‌کند تا دفاعیه خود را ارایه بدهند و سپس کمیته انضباطی رای خود را در این مورد صادر می‌کند. در مورد این بازی که شما اشاره کردید اظهار نظری نمی‌کنیم تا این روال طی شود.

عضو کمیته انضباطی در مورد اینکه این هفته جلسه‌ای هست یا رسیدگی به این بازی به هفته آینده موکول خواهد شد گفت: این هفته کمیته انضباطی دیگر جلسه‌ای ندارد و معمولا یکشنبه و دوشنبه جلسات کمیته انضباطی برگزار می‌شود.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1397/08/07
چون لنگپولیس توآسیا بازی داره فعلا رسیدگی نمیشه.ولی اگه استقلال بودپدرهمه رودرمیاوردن
پاسخ ها
ایرانی.
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چیطوری پمادی؟.
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1397/08/07
یعنی به معنای واقعی کمیته انظباطی ونست چطور واسه صیادمنش بدون حضورصیادمنش واقایی محروم شدن ولی حالا منتظر داور و بعدش فراخواندن به کمیته انظباطیه قسم میخورم
Iran, Islamic Republic of
03:08 - 1397/08/07
پس خیال لنگی ها راحت باشه ماست مالی شد رفت هرکه زد ناز شستش هرکه خورد نوش جونش
پاسخ ها
ایرانی.
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
چیطوری کیسه؟.
تاج کبیر. چهارفینال آسیا .دوقهرمانی آسیا
Iran, Islamic Republic of
05:00 - 1397/08/07
عمرن بخاطر لنگ رسیدگی کنن
پاسخ ها
ایرانی.
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
خخخ.امارفیفارودیدی؟چهارجانبه هاروحساب نمیکنن.کیسه کش.
Iran, Islamic Republic of
05:04 - 1397/08/07
خوب یه دفعه قشنگ و واضح بگید بعد بازی استقلال و سایپا جلسه میگیریم وگرنه شما میگید یکشنبه و دوشنبه خوب پس امروز که دوشنبه هست چرا رسیدگی نمیکنید که فکر کنم باز برمیگردید به حرفم و بعد از بازی استقلال جلسه برگزار میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج