فیلم ایرانی از جشنواره بمبئی تقدیرنامه گرفت
۷۹۲۲۵۶
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۰
۴۵۶۳ 
فیلم سینمایی 'رضا' از ایران از بیستمین جشنواره بین المللی فیلم بمبئی با عنوان 'جی یو مامی' لوح تقدیر دریافت کرد.

خبرگزاری ایرنا: فیلم سینمایی 'رضا' از ایران از بیستمین جشنواره بین المللی فیلم بمبئی با عنوان 'جی یو مامی' لوح تقدیر دریافت کرد.

در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور مهدی زارع رئیس خانه فرهنگ ایران در این شهر و دیگر مقامات رسمی دولت ایالتی مهاراشترا و هنرپیشگان، کارگردانان و علاقمندان به صنعت هنر هفتم برگزار گردید، گروه داوران به خاطر سه عامل اصلی فیلم 'رضا' (کارگردانی، نویسندگی و بازیگری) تقدیر نامه ویژه بخش رقابت بین الملل را به علیرضا متعمدی اهدا کردند.

در این جشنواره دو اثر از سینمای ایران با نام رضا به کارگردانی علیرضا معتمدی در قسمت مسابقه و در بخش بین الملل و فیلم 'سه رخ' به کارگردانی «آقای جعفر پناهی» در قسمت نمایش اکران گردید.

دواران ، این اثر سینمایی ایران را بعلت نگاهی فکری و شاعرانه به مسئله ازدواج غافلگیر کننده که با بازیگری خلاقانه که باعث جذاب شدن فیلم است مورد تمجید قرار دادند و با توجه به معیارها و مشخصه های مثبت، این فیلم از بین 220 اثر، قابل تقدیر شناخته شد.

معتمدی در سخنان کوتاهی ضمن خرسندی از حضور در این جشنواره اظهار امیدواری کرد که در سالهای آینده با فیلم های جدید بتواند در جشنواره های هند شرکت نماید.

در این جشنواره 220 اثر سینمایی از هند و کشورهای دیگر جهان همچون آلمان، آفریقای جنوبی و ایران در بخش های مختلف شرکت داشتند که در بخش بین الملل و در قسمت مسابقه 12 فیلم با هم به رقابت پرداختند.

فیلم 'رضا' محصول سال 1396 می باشد و برای نخستین بار در سی و ششمین دوره جشنواره جهانی فجر اکران گردید. فیلم «رضا» داستان زندگی مردی به نام رضا را روایت می کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج