منظور آقایان از بیان این جملات چیست؟
۷۹۵۴۵۵
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
۱۰۰۹۷ 
برقراری یک رابطه عاطفی سالم کار ساده ای نیست، به خصوص این که آقایان در بیان احساسات و حرف زدن ضعیف تر از خانم ها عمل می کنند. آنها نه تنها حرف هایشان را نمی زنند، بلکه گاهی آنها را به گونه ای بیان می کنند که مفهوم دیگری را می توان از آن برداشت کرد.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: برقراری یک رابطه عاطفی سالم کار ساده ای نیست، به خصوص این که آقایان در بیان احساسات و حرف زدن ضعیف تر از خانم ها عمل می کنند. آنها نه تنها حرف هایشان را نمی زنند، بلکه گاهی آنها را به گونه ای بیان می کنند که مفهوم دیگری را می توان از آن برداشت کرد. البته آنها این کار را عمدی انجام نمی دهند بلکه این رفتار آنها کاملا ناخودآگاه است. از این رو خانم ها باید مهارت برقراری ارتباط با آنها را بیاموزند. در واقع آنها باید گاهی مانند یک دیکشنری عمل کنند تا بتوانند منظور واقعی حرف هایشان را بفهمند. در ادامه برخی از جملاتی که آقایان اکثرا به کار می برند اما منظورشان چیزی دیگر است را برایتان آورده ایم.

برای من فرقی ندارد

ممکن است شما از طرف مقابل تان بپرسید که برای شام چه می خوری؟ یا این که از او می خواهید در مورد لباسی، نظر دهد، اما در جواب از او می شنوید: «برای من فرقی نداره». اگرچه برخی اوقات برای او واقعا اهمیتی ندارد، اما اکثرا زمانی که آقایان این جمله را به زبان می آورند منظورشان این است که بیشتر از این از من سوال نکن و خودت تصمیم بگیر. بنابراین زمانی که این جمله را از مرد زندگی تان شنیدید، بدانید که بهتر است خودتان تصمیم بگیرید، وگرنه حوصله او را نیز سر خواهید برد.

من اهل روابط عاشقانه نیستم

از این یک جمله برداشت های زیادی می توان کرد اما تمام آنها در نهایت یک معنی می دهند، این که طرف مقابل تان نمی خواهد با شما وارد رابطه ای عاشقانه شود. در واقع او دارد از همین ابتدا آب پاکی را روی دست تان می ریزد. اگر او با شما ارتباط دارد اما همچنان این حرف را از زبانش می شنوید، بدانید که هدف او یک دوستی کوتاه مدت است بنابراین بهتر است که دلتان را به این رابطه خوش نکنید.

منظور آقایان از بیان این جملات چیست؟

چه جالب!

اگر شما ساعت ها برای مرد زندگی تان از اتفاقاتی که در طول روز برایتان افتاده حرف زدید و او در نهایت گفت: «چه جالب!» و مکالمه را تمام کرد، بدانید که او خیلی حوصله شنیدن حرف های شما را ندارد. در این شرایط بهتر است که خودتان را خسته نکنید و سرتان را به کار دیگری گرم کنید.

در مورد این موضوع بعدا صحبت کنیم

اگر شما خواستید با شریک زندگی تان صحبت کنید اما او به شما گفت که این کار را به زمان دیگری موکول کنید، بدانید که او نه حالا و نه بعدا، علاقه ای به صحبت در مورد آن موضوع با شما ندارد. در واقع او دارد با این جمله از صحبت کردن با شما طفره می رود و امیدوار است که شما نیز این موضوع را فراموش کنید. یادتان باشد، اگر مردی نخواهد در مورد موضوعی با شما صحبت کند، سعی می کند که آن را به تعویق بیاندازد.

منظور آقایان از بیان این جملات چیست؟

من خسته ام

حتما شده از مرد زندگی تان چیزی بخواهید و او در جواب به شما بگوید: «حالا خسته ام، بگذاریم برای بعد». در این شرایط بهتر است که به دنبال دلیل آن نباشید. شاید او به راستی خسته باشد، شاید شب قبل به خوبی نخوابیده یا اصلا حوصله کاری را ندارد... در این شرایط او را به حال خودش رها کنید و درخواست تان را به وقتی موکول کنید که حالش سر جایش آمده است.

من به زمانی برای تنهایی نیاز داریم

با شنیدن این جمله شاید فکر کنید که واقعا مرد زندگی تان به تنهایی و کمی فضا نیاز دارد اما واقعیت این است که او دیگر رابطه با شما را نمی خواهد اما نمی داند که چگونه آن را بیان کند. در این شرایط بهتر است که برای ادامه رابطه با او اصرار نکنید، او را کمی به حال خودش بگذارید، تا با کمی تنهایی و فکر کردن تصمیم اش را بگیرد.

من خوبم

اگر احساس کردید که طرف مقابل تان حال خوشی ندارد اما او در جواب به شما گفت که خوب است و مشکلی نیست، بدانید که او نمی خواهد حقیقت را به شما بگوید یا این که می خواهد خودش مشکل اش را حل کند. در این شرایط بهتر است که دیگر از او در مورد حالش سوال نکنید، زیرا اصرار بیخود، نه تنها حال او را بهتر نمی کند که بدتر هم می کند. کمی او را به حال خود که بگذارید، همه چیز مانند قبل خواهد شد.

منظور آقایان از بیان این جملات چیست؟

مشکل از تو نیست، از منِ

این جمله ای ست که بسیاری از آقایان هنگام بهم زدن رابطه از آن استفاده می کنند. در واقع زمانی که شما این جمله را شنیدید، بدانید که واقعا مشکل از شما نیست، از طرف مقابل تان است. اگر مشکل شما بودید، می توانستید حلش کنید اما وقتی طرف مقابل تان این حرف را می زند، کاری از دست شما بر نمی آید.

بهت رنگ می زنم

اگر رابطه تان دچار مشکل شده و شما می خواهید با طرف مقابل تان حرف بزنید اما او مدام طفره می رود و در نهایت به شما می گوید که بعدا با شما تماس خواهد گرفت، خیلی منتظرش نباشید زیرا که او تمایلی به زنگ زدن به شما ندارد. در واقع او نمی خواهد که به رابطه با شما ادامه دهد اما از طرفی هم نمی تواند مستقیم آن را بیان کند. در این شرایط وقت تان را با منتظر بودن برای او تلف نکنید.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1397/09/03
خلاصش اینه که اگه مرد بی حوصله بود رو مخش نرید و هرموقع مدام پیچوندتون خودتون خیلی سنگین خدافظی کنید
پاسخ ها
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
دقیقا
United States
10:19 - 1397/09/03
خب دقیقا منظورشون همون چیزی بود که گفتن.دیگه نیازی به رمز گشایی نبود
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1397/09/03
خیلی جالب بود. ممنون
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1397/09/03
چقدر لج درارن اینا
چرا قدر دست داشته شدن رو نمی دونن؟ :(
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
بعد که از دست می دن می فهمن. بعد برمیگردن ولی خیلی دیر شده
الی
United Arab Emirates
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
من خیلی از مردا رو میشناسم که بعد از ازدست دادن، تازه به خودشون میان واسمشم میذارن شکست عشقی...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۴
آخ گفتیا واقعا همینه اون موقع که دوسشون داری نمیفهمن بعدا میان که خیلی دیره
France
13:08 - 1397/09/03
اصولا مردا همیشه همینطوری خودخواهن ولی روشون نمیشه بهت بگن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۴
مردایی که بد تربیت میشن اینطورین وگرنه مردهایی که به عنوان یک انسان سالم تربیت میشن این ویژگیا رو ندارن
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1397/09/03
خلاصه مطلب این بود که کلا مردا رو ول کنید به حال خودشون!!!
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1397/09/03
چه قدر بی ششششعووووور
United Arab Emirates
21:28 - 1397/09/03
خلاصش این بود که مردا خیلی بیحوصله ن‌
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1397/09/04
ميگن اهل ازدواج نيستم ! وگرنه همه شون پايه ي رابطه ي عاشقانه اند البته بعدشم ميرن سراغ بعدي
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج