واکنش قاسمی به قطعنامه حقوق بشری علیه ایران
۷۹۷۴۰۶
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
۶۷۴۳
سخنگوی وزارت خارجه گفت: استفاده ابزاری از حقوق بشر، قطعنامه‌های حقوق بشری و سازوکارهای بین‌المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم اشغالگر و کودک‌کش صهیونیستی و برخی رژیم های مرتجع منطقه قویا محکوم و مردود است.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه گفت: استفاده ابزاری از حقوق بشر، قطعنامه‌های حقوق بشری و سازوکارهای بین‌المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم اشغالگر و کودک‌کش صهیونیستی و برخی رژیم های مرتجع منطقه قویا محکوم و مردود است.

قاسمی: قطعنامه حقوق بشری ایران مردود است

 بهرام قاسمی با اشاره به تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر ایران در نشست کمیته سوم اجلاس ۷۳ مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با حمایت برخی دولت‌هایی که خود از بزرگترین ناقضان حقوق بشر در کشورهای خود و دیگر کشورها هستند، ضمن محکوم کردن اقدام این گروه از کشورها، اظهار داشت: این قطعنامه بدون در نظرگرفتن واقعیات موجود ایران، مبتنی بر نگرشی گزینشی، تبعیض آمیز، غرض ورزانه و با اهداف سیاسی تهیه و تصویب شده است که آن را مردود می‌دانیم.

قاسمی افزود: استفاده ابزاری از حقوق بشر، قطعنامه های حقوق بشری و سازوکارهای بین‌المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی و برخی کشورهای مرتجع منطقه برای پیگیری مقاصد شوم افراط گرایانه و هم چنین سیاست‌های آشوب‌طلبانه و حمایت از تروریست‌های تجزیه‌طلب را قویا محکوم می‌کنیم و معتقدیم ادامه این روند اعتماد جامعه بین‌المللی به سازوکارهای بین المللی را تضعیف کرده و اثربخشی و کارایی آنها را در مواقع ضروری و لازم زیر سوال می‌برد.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین اظهار داشت: از نظر ما محل مناسب و جهان‌شمول ارزیابی حقوق بشر در کشورها، سازوکار یو.پی آر (بررسی دوره ای جهانی) است که بدون تبعیض همه کشورها را مورد بررسی قرار می دهد. مشارکت سازنده و فعال کشورمان در این سازوکار، نشانگر جدیت ایران در ارتقای حقوق بشر و عمل به تعهدات بین‌المللی خود از طریق همکاری‌های سازنده و سازوکارهای مبتنی بر گفت‌وگو است.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
12:38 - 1397/08/25
خخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
یه نوازنده رو تو رشت کتک میزنن دم از حقوق بشر میزنن
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
یکی از ضعف های مجمع عمومی سازمان ملل موضوع گزینشی بودن اعلامیه حقوق بشر و بی عدالتی در اجرای همان اعلامیه پر از ضعف است یک دولت تمام حقوق انسانی را لگد کوب کند و اصلا هیچ برخوردی با وی نشود و با بر علیه یک کشور دیگر با لجاجت از ابزار حقوق بشر استفاده شود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
قاسمی سخنگوی وزارت خاجه است شخصا واکنش نشون داده
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1397/08/25
چطور بلدین به مردم زور بگین روزی 50هزار تومن بابت معاینه فنی جریمه کنید شما وجدان دارین اخه هیچم مردود نیست کاملا درسته /برا چی مردم میخان از روز شنبه جریمه کنید یه کارگر یا یه مسافرکش تو این اوضاع از کجا بیاره 2ملیون خرج ماشین کنه خدا لعنتتون کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
آخه بنزین، جاده، همه و همه چیز درسته فقط مونده معاینه فنی!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
شوهره من یکسال بیکار بود با پراید میرفت مسافرکشی فقط تو یه ماه ۳ بار معاینه فنی جریمه شد نداشت بده دیگه نرفت مسافرکشی ماهم با بدبختی زندگی کردیم. خدا لعنتشون کنه واقعا. الهی که ت همین دنیا تیکه شن ظلم هاشون با خانواده هاشون برگرده. مملکت آخوندیه دیگه
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/08/25
ما باید تمام کشورهای عضو سازمان ملل را منهدم کنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
فعلا که خودمون منهدم شدیم
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1397/08/25
از روزی که سخنگو شدی قویا محکوم میکنی و تمام ادعاهای امریکا غرب عربستان و کشورهای دیگه رو کذب و بی اساسن.خخخخ مترسک خوبی هستی.خودت برو تمام سخنرانی هاتو گوش بده سخنگوی وزارت خارجه.
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1397/08/25
مگه حالا حقوق بشری شهر وندی رعایت میشه که بهت برخورده
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1397/08/25
سلام، وقتی به نماینده حقوق بشر سازمان ملل اجازه ورود به ایران و تهیه گزارش داده نمیشه اونم گزارششو از گفته های بی بی سی و ایرانیان خارج از کشور تهیه میکنه و نتیجه اش این میشه، که ما باید چیزی رو تکذیب کنیم که تمام جهان به اون استناد میکنه، متاسفانه اینم یه کج سلیقه گیه که سالهاست ما داریم ازش ضربه میخوریم ...
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1397/08/25
غروب تو بارون شدیدسرباز رو میفرستن وسط خیابون که یه موتور کلاه نداره ایا خطری برا راننده و مامور نداره؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج