امام‌جمعه شهرکرد:ارزش پول ملی وضع مناسب ندارد
۷۹۷۴۵۶
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
۸۷۶۵ 
حجت‌الاسلام و المسلین محمدعلی نکونام، امام جمعه شهرکرد در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شهرکرد با بیان اینکه 13 آبان ماه گذشت و کشور به سمت ثبات پیش می‌رود، گفته، تدبیر و مدیریت مهم است زیرا که گاهی نابسامانی و ضعف دیده می‌شود؛ گاهی بازار متلاطم شده و ارزش پول ملی وضع مناسب ندارد که عمدتا به سوء مدیریت مربوط می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام و المسلین محمدعلی نکونام، امام جمعه شهرکرد در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شهرکرد با بیان اینکه 13 آبان ماه گذشت و کشور به سمت ثبات پیش می‌رود، گفته، تدبیر و مدیریت مهم است زیرا که گاهی نابسامانی و ضعف دیده می‌شود؛ گاهی بازار متلاطم شده و ارزش پول ملی وضع مناسب ندارد که عمدتا به سوء مدیریت مربوط می‌شود.

او از مدیران اقتصادی کشور خواسته کشور را درست مدیریت کنند تا سنگ اندازی دشمن به جایی نرسد زیرا به گفته او کشور غنی و مردم مقاوم و توانمند هستند.

گاهی صدا و سیما موسیقی‌هایی پخش می‌کند که کم از ترانه‌های زمان طاغوت ندارد

وی با اشاره به اینکه افرادی ماه‌های محرم و صفر را ماه حزن می‌دانند، تصریح کرده، نمی‌گوییم جامعه شاد نباشد اما با گناه و معصیت فضایی ایجاد نشود که غفلت در جامعه حاکم شود؛ متاسفانه در مراسم عزا از ساز و دهل استفاده شده و پول کلان نیز دریافت می‌کنند و نام آن را موسیقی محلی می‌گذارند.

متولیان امر باید دقت کنند که فرهنگ باطل ترویج نشود؛ باید دستگاه‌های متولی امر مجوز صادر کنند تا موسیقی‌های استفاده شود که تند نباشد؛ گاهی صدا و سیما موسیقی ارزشمند و سالم پخش می‌کند و گاهی نیز موسیقی‌هایی که پخش می‌شود کم از ترانه‌های زمان طاغوت ندارد و باید این موارد از هم تفکیک شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج