درخواست ۳۰ هزار دلاری تانک روس از قهرمان ایران
۷۹۷۵۰۸
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
۷۴۶۷ 
قهرمان روس کشتی آزاد جهان برای کشتی گرفتن در ترکیب یکی از تیم های ایرانی پیشنهاد 30 هزار دلاری داد.

ورزش سه: در حالی که از چند سال قبل با پیشنهاد فدراسیون ایران مسابقات لیگ جهانی کشتی آزاد برگزار می‌شود، این رقابت‌ها امسال هم با حضور تیم‌های خارجی و داخلی به میزبانی ایران اواخر آذرماه نگاه‌های همه اهالی کشتی را به خود جلب می‌کند.

در این میان بیمه رازی به عنوان قهرمان لیگ برتر کشتی آزاد یکی از نماینده کشتی ایران در لیگ جهانی حضور خواهد داشت. این تیم برای حضور پرقدرت در این رقابت‌ها به عبدالرشید سعداله‌یف پیشنهاد همکاری داده تا طی 2 روز برگزاری این مسابقات در ترکیب بیمه رازی کشتی بگیرد.

پیشنهاد بیمه رازی با درخواست 30 هزار دلاری این کشتی گیر آماده روسی همراه بوده که به تانک روس مشهور است. سعداله‌یف اعلام کرده در صورت پرداخت 30 هزار دلار حاضر است برای بیمه رازی در لیگ جهانی باشگاهها کشتی بگیرد.

این درخواست که هزینه سنگینی را برای تیم ایرانی ایجاد می کند، ‌با مخالفت مسئولان باشگاه بیمه رازی مواجه شده و آنها به فکر گزینه‌های دیگر هستند.

سعداله‌یف در واقع آماده‌ترین کشتی‌گیر وزن 97 کیلوگرم جهان به شمار می‌رود که همین چند هفته قبل توانست با شکست کایل اسنایدر آمریکایی قهرمانی خود را در بوداپست جشن بگیرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج