انگار فوتبال را راموس اختراع کرده است
۷۹۷۹۲۹
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
۶۳۱۱
خورخه والدانو، کارشناس، سرمربی و بازیکن آرژانتینی اسبق رئال به تمجید از روحیه و قدرت شخصیتی بالای سرخیو راموس پرداخت.

ورزش سه: خورخه والدانو، کارشناس، سرمربی و بازیکن آرژانتینی اسبق رئال به تمجید از روحیه و قدرت شخصیتی بالای سرخیو راموس پرداخت.

در چند ماه اخیر به خصوص پس از فینال لیگ قهرمانان، جوی منفی علیه راموس به راه افتاده است. خطای او روی صلاح که نزدیک بود منجر به غیبت این ستاره مصری در جام جهانی شود، موجی از انتقاد را برای کاپیتان رئال به دنبال داشت.

در یکی دو ماه اخیر، افت راموس درکنار افت رئال نیز باعث شده تا او در میان برخی هواداران، محبوبیت خود را از دست بدهد و شایعاتی در مورد ایجاد کمپینی در مادرید علیه راموس شنیده شود.

انگار فوتبال را راموس اختراع کرده است

خورخه والدانو اما وجود راموس در رختکن رئال را غنیمتی برای کهکشانی ها می داند. او به ال پائیس گفت:« سرخیو اعتماد به نفس و روحیه فوق العاده ای دارد. او در رختکن به گونه ای وارد می شود انگار رئال متعلق به اوست. در زمین نیز به گونه ای برای رئال بازی می کند که انگار فوتبال را خودش اختراع کرده است.

به همین پنالتی های اخیرش نگاه کنید. در بدترین شرایط وقتی همه برای پنالتی نزدن خودشان را مخفی می کنند، او پشت توپ می ایستد و با ضربه پاننکایی(چیپ) توپ را گل می کند. راموس برای رئال یک نعمت است.»

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Germany
21:20 - 1397/08/26
بهترین مدافعی ک فوتبال تا بحال به خودش دیده،البته به نظر من
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج