نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا برای مکس دیوانه
۷۹۸۲۱۳
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
۴۳۳۱ 
تام هاردی ستاره «مکس دیوانه» و «ونوم» به پاس خدماتش به عرصه نمایش نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا (CBE) را از دستان چارلز شاهزاده ولز دریافت کرد.

خبرگزاری مهر: تام هاردی ستاره «مکس دیوانه» و «ونوم» به پاس خدماتش به عرصه نمایش نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا (CBE) را از دستان چارلز شاهزاده ولز دریافت کرد.

نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا برای مکس دیوانه

به نقل از بی‌بی‌سی، تام هاردی ستاره فیلم های «مکس دیوانه» و «ونوم» به پاس خدماتش به عرصه نمایش، توسط چارلز شاهزاده ولز به مقام فرماندهِ امپراتوری بریتانیا (CBE) منصوب شد.

تام هاردی روز جمعه ۱۶ نوامبر این مقام را از چارلز، شاهزاده ولز در مراسمی در کاخ باکینگهام دریافت کرد.

این بازیگر سینما، دوست شاهزاده ویلیام و هری پسران چارلز شاهزاده ولز است و این دوستی به گونه ای است که وی در ماه می میلادی جزو مهمانان عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل نیز بود.

کن فالت نویسنده، یکی دیگر از افراد حاضر در این مراسم بود که به مقام فرماندهِ امپراتوری بریتانیا (CBE) منصوب شد. لوسی وارسلی تاریخدان نیز به مقام افسر امپراتوری بریتانیا (OBE)نائل شد.

در این مراسم همچنین لوید دورفمن یکی از افراد ثروتمند و بشردوست کشور انگلستان به همراه کنی دالگلیش ستاره سابق تیم فوتبال لیوپول، مقام شوالیه را دریافت کردند.

تام هاردی ۴۱ ساله تاکنون یک بار در سال ۲۰۱۵ برای بازی در فیلم «از گور برخاسته» نامزد جایزه اسکار شده است. او همچنین در فیلم های «مد مکس: جاده خشم»، «تلقین» و «شوالیه تاریکی بر می خیزد» بازی کرده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج