«دخترشیطان» آماده نمایش می‌شود
۷۹۸۸۳۶
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
۴۵۶۷
صداگذاری «دخترشیطان» آغاژ شده و اصلاح رنگ نیز در حال انجام است فکر می کنم تا ماه آینده فیلم آماده دریافت پروانه نمایش می شود.

خبرگزاری صبا: صداگذاری «دخترشیطان» آغاژ شده و اصلاح رنگ نیز در حال انجام است فکر می کنم تا ماه آینده فیلم آماده دریافت پروانه نمایش می شود.

«دخترشیطان» آماده نمایش می شود

قربان محمدپور؛ کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «دخترشیطان» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی توضیح داد: به تازگی صداگذاری فیلم توسط سیدعلیرضا علویان آغاز شده است و اصلاح رنگ فیلم سینمایی «دخترشیطان» نیز در حال انجام است.

وی در ادامه افزود:همچنین ساخت موسیقی «دخترشیطان»هم در کشور هند در حال انجام است و فکر می کنم تا ماه آینده فیلم آماده در یافت پروانه نمایش می شود.«دختر شیطان» یکی از گزینه های اکران نوروزی است و باید ببینیم فیلمبران چه برنامه ریزی برای این فیلم انجام خواهد داد.

گفتنی است؛ «دختر شیطان» داستان یکی از بچه‌های ابلیس است که می‌خواهد توبه کند و شرط پذیرش توبه‌اش آن است که به یک آدم بی‌گناه سجده کند. دختر شیطان وارد زمین می‌شود و به دنبال یک آدم بی‌گناه می‌گردد.

این فیلم سینمایی بعد از «سلام بمبئی» دومین فیلم مشترک ایران ‌و هند محسوب می شود.

ایشا روات، حمید فرخ نژاد، جکی شروف، گلشن گروور، سیمران میشکروتی، محمدرضا شریفی نیا و فردین حفیظی از بازیگران اصلی فیلم هستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج