چمران: جمنا مشکل مالی دارد
۷۹۹۲۵۴
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
۳۲۲۵ 
اصولگرایان بعد از مدت ها ساختار تشکیلاتی را تحت عنوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی طراحی کردند اما این ساختار خروجی مورد انتظار را در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نداشت.

نامه نیوز: اصولگرایان بعد از مدت ها ساختار تشکیلاتی را تحت عنوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی طراحی کردند اما این ساختار خروجی مورد انتظار را در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نداشت.

بعد از انتخابات نیز خبری از این مجموعه نبود تا آنکه حدادعادل و یحیی آل اسحاق مطرح کردند چالش تأمین مالی گریبان جمنا را گرفته است، از آن صحبت ها نزدیک 8 ماهی می گذرد، حالا چمران می گوید مشکل را فعلا با گرفتن حق عضویت رفع کردیم.

مهدی چمران درباره آخرین وضعیت مالی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: یکی از مشکلات ما این است که نه کارخانه و نه شرکتی برای این کار داریم و نه اصولا افرادی که حضور دارند آنچنان از نظر مالی توانمند هستند که بتوانند هزینه ها را جبران کنند.

وی درباره فعالیت اقتصادی یحیی آل اسحاق و کارخانه سیمان داشتن محمدنبی حبیبی گفت: آقای آل اسحاق یک نفر هستند و مشکلاتی برای خودشان دارند. ضمن آنکه رئیس کارخانه سیمان بودن دلیلی برای این نیست که کسی بتواند جبهه مردمی را تامین مالی کند. البته آقای حبیبی رئیس کارخانه سیمان نیستند بلکه عضو هیات امنای کارخانه هستند که این مسئله به منابع مالی جبهه مردمی نیروهای انقلاش اسلامی ارتباطی ندارد. قطعا آنجا حساب و کتابهای دقیقی داند که باید هم داشته باشد، ما هم انتظاری نداریم.

نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: آقای حداد هم چند جا کار می کنند ولی این مسئله ارتباطی به مسائل مالی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ندارد. ما آمدیم و گفتیم که حق عضویت بگیریم.

وی ادامه داد: مسئله گرفتن حق عضویت در شورای مرکزی پیشنهاد و تصویب شد و الان اعضا دارند حق عضویت ماهانه می پردازند. یعنی همه اعضای شورای مرکزی حق عضویت می پردازند و الان از کسانی که به عنوان حامی و طرفدار بودند و در جلسات شرکت می کنند هم دعوت می کنیم که حق عضویت را به صورت ماهانه بپردازند تا بتوانیم جلساتی که داریم یا کارهایی که هست را انجام دهیم.

چمران یادآور شد: البته حق عضویت پرداختی خیلی اندک است تا بتوانیم با آن خودمان را اداره کنیم. البته اگر کسی هم بخواهد برای تامین نیازهای مالی کمکی کند یا کاری انجام دهد حساب بانکی باز شده که می تواند مبلغ خود را به آن حساب واریز کند که حساب و کتابش هم مشخص است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/08/30
چه خدماتی میدین که پول هم میخواین؟
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/08/30
از قالیباف بگیرید اون رئیس 4 درصدیهاست
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/08/30
مشکلی نیست .مردم این مشکل حل میکنند .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
آره آقا چندتا از اون ملک ها که حاجی خودت میدونی کدوما بفروش وجدانا دیگه از ثروت ملی واسه این کارهای بی ارزش توی چشم ملت .دست توی جیبشون نکنید
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1397/08/30
مشکلی نیست از بیت المال ببرید ....بیت المال و خزانه مال همین کارهاست نه مردم
Turkey
13:31 - 1397/08/30
یه شماره حساب بدین کارگرا و کارمندان الان وضعشون خوبه پول بریزن براتون !!!! البته بهترین راهش ایجاد ردیف بودجه در دولته !!!این دیگه رد خور نداره!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1397/08/30
آخیه طفلکیها چقدردلم سوخت براشون
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1397/08/30
شما چرا دست بردار نیستی برادر گرامی ؟ اسم حزبتون خیلی باحاله . یاد اون فیلم هندی قدیمی افتادم بنام گنگا و جمنا .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج