آخرین وضعیت تعرفه‌های پزشکی سال ۹۸
۸۰۰۰۵۲
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
۱۵۸۲۲ 
رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: تلاش ما این است قبل از اینکه لایحه بودجه ۹۸ از سازمان برنامه و بودجه به دولت ارسال شود، پیشنهاد رشد تعرفه های سال ۹۸ را به دولت ارسال کنیم.

خبرگزاری مهر: علیرضا اولیایی منش، در خصوص جزئیات برگزاری جلسات دبیرخانه شورای عالی بیمه با نمایندگان سازمان های بیمه گر و مراکز ارائه دهنده خدمت، اظهار داشت: دبیرخانه شورای عالی بیمه با برگزاری جلساتی با حضور سازمان های بیمه گر پایه، ارائه دهندگان خدمات سلامت اعم از بخش دولتی و خصوصی و نمایندگان عضو شورای عالی بیمه، درصدد است تا موضوع تعرفه بخش بهداشت و درمان کشور در سال ۹۸ را سامان دهد.

وی با بیان اینکه این جلسات با موضوع بررسی تعرفه های سال ۹۸ برگزار می شود، افزود: در واقع در این جلسات، وضعیت موجود کشور را برآورد می کنیم تا ببینیم اثرات تحریم، تکان های اقتصادی و تورم حاصل از آنها چه میزان بار اقتصاد را به اداره مراکز بهداشت و درمان اعم از بخش خصوصی، دولتی، عمومی غیر دولتی و خیریه تحمیل می کند.

اولیایی منش گفت: با بررسی بار اقتصادی حوزه بهداشت و درمان، در نهایت پیشنهاد افزایش تعرفه را آماده کرده و زمانی که در شورای عالی بیمه مصوب شد به هیات دولت ارسال می شود. تلاش ما این است قبل از اینکه لایحه بودجه سال ۹۸ از سازمان برنامه و بودجه به دولت ارسال شود، پیشنهاد رشد تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی سال ۹۸ را به دولت ارسال کنیم تا دولت براساس آن، بودجه بخش بهداشت و درمان سال آینده را مصوب کند.

رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت، با بیان اینکه برخی آیتم ها در ارائه پیشنهاد نهایی تعرفه سال ۹۸ بخش بهداشت و درمان از سوی دبیرخانه شورای عالی بیمه موثر است، تصریح کرد: تورم جاری کشور در بخش عمومی و بخش سلامت، قیمت تمام شده خدمات بخش بهداشت و درمان، منابع مالی سازمان های بیمه گر در سال ۹۸ و رشد حقوق و دستمزد کارمندی و کارگری از جمله آیتم هایی است که در ارائه پیشنهاد نهایی بودجه سال ۹۸ موثر خواهد بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1397/09/02
ای کاش حقوق کارمندان دولت هم مثل پزشکان افزایش پیدا می کرد و اندک نبود!
France
22:51 - 1397/09/02
چرا به جای اینکه به فکر مردم باشید به پزشکان فکر میکنید بااین تعرفه های سنگین دیگر مردم به سلامتشان فکر نمیکنند مخصوصا دندانپزشکی که وقتی برای درمان میرویم انقدر از وضع دندان بد میگویند تا خرج سرسام آور بردست بیماران بدبخت بگذارند شما باید تعرفه ها را هرروز کمتر کنید آخر چرا پزشکان را روزبروز پولدارتر وبیتفاوتر به وضع مردم میکنید هرکس برای خودش یک قبمت میگذارد
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1397/12/04
سلام من یک پزشک عمومی هستم همه توقع درآمد بالا از ما دارند و هزینه بیشتری به ما تحمیل میکنند و واقعا با ویزیت ۲۴۵۰۰ تومان که نصف هزینه یک مو کوتاه کردن هم نیست بسیار در تنگنا قرار داریم .... اما برای قبول شدن در کنکور و فارغالتحصیل شدن چقدر زحمت کشیدیم خدا میدونه ..... حالا همه گیر دادن به پزشکها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج