همین حالا Flash Player را آپدیت کنید
۸۰۰۳۰۲
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
۳۵۷۲ 
اگر تنها یک اصل ثابت در دنیا وجود داشت باشد، آن ضرورت رفع مشکلات Flash Player از سوی Adobe به طور منظم است. در حقیقت شناسایی و رفع نقص‌های امنیتی Flash Player به یک امر معمول تبدیل شده و اگر فقط برای چند هفته خبر کشف یک نقص امنیتی جدید در Flash Player منتشر نشود، آن وقت اتفاق عجیبی رخ داده است.

شهر سخت افزار: اگر تنها یک اصل ثابت در دنیا وجود داشت باشد، آن ضرورت رفع مشکلات Flash Player از سوی Adobe به طور منظم است. در حقیقت شناسایی و رفع نقص‌های امنیتی Flash Player به یک امر معمول تبدیل شده و اگر فقط برای چند هفته خبر کشف یک نقص امنیتی جدید در Flash Player منتشر نشود، آن وقت اتفاق عجیبی رخ داده است.

همین حالا Flash Player را آپدیت کنید

اواخر هفته گذشته Adobe مجموعه تازه‌ای از وصله‌های امنیتی را برای Flash Player منتشر کرده و هیچ مهم نیست از کدام سیستم عامل استفاده می‌کنید. به گفته این کمپانی کلیه نسخه‌های Flash Player تا 31.0.0.148 بر روی سیستم عامل‌های ویندوز، مک، لینوکس و کروم آسیب پذیر هستند و باید جدیدترین نسخه موجود را دریافت کنند. هرچند جزئیاتی از تازه‌ترین وصله‌های امنیتی ارائه شده برای Flash Player ارائه نشده، اما گفته شده اکسپلویت موفقیت آمیز نقص امنیتی شناسایی شده به حمله کننده امکان اجرای کُدهای دلخواه خود را می دهد.

اما خبر بد اینکه جزئیات این آسیب پذیری جدید بر روی شبکه اینترنت در دسترس است و هکرها از چگونگی سوء استفاده از آن مطلع هستند و احتمالاً در تلاش هستند تا در اکسپلیوت کردن آن از یکدیگر سبقت بگیرند. از آنجایی که همه این اتفاقات در تعطیلات آخر هفته کشورهای غربی رخ داده است، احتمالاً بسیاری از سیستم‌ها دست کم چند روز آسیب پذیری باقی می‌مانند.

توصیه می‌شود شما هم آخرین نسخه Flash Player و همچنین وصله های امنیتی اراده شده برای سیستم عامل مورد استفاده خود را دریافت و نصب کنید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج