استقلال و سپاهان جریمه شدند
۸۰۲۱۳۷
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
۵۷۱۳
تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال به دلیل تخلف تماشاگرانشان در دیدار رو در رو جریمه شدند.

خبرگزاری ایسنا: تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال به دلیل تخلف تماشاگرانشان در دیدار رو در رو جریمه شدند.

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص برخی از تیم های لیگ برتری صادر کرد.

دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان برگزار و از سوی تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران رخ داد. این تیم به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

وحید حمدی نژاد- بازیکن تیم استقلال خوزستان که از سوی کمیته انضباطی با سه جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده بود، این بازیکن پس از پرداخت جریمه نقدی و گذراندن دو جلسه محرومیت، درخواست بخشش یا تعلیق از کمیته انضباطی را داشت که این کمیته پس از بررسی، یک جلسه محرومیت این بازیکن را به مدت ۶ ماه از تاریخ ۷/۹/۹۷ با تعلیق مواجه کرده و وی می تواند تیم خود را همراهی کند. چنانچه در مسابقات بعدی مرتکب هرگونه تخلفی شود علاوه بر تنبیه از قرار تعلیق صادره رفع اثر و محرومیت اجرا خواهد شد.

دیدار تیم های استقلال تهران و سپاهان اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر سر دادن شعارهای موهن و پرتاب مواد محترقه رخ داد. این باشگاه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است)

باشگاه استقلال تهران نیز به خاطر تخلفات تماشاگرانش مبنی بر سر دادن شعارهای موهن باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

آرمین بیابانی، آنالیزور تیم سپید رود رشت به در دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم مرتکب تخلفاتی نظیر اعتراضات مکرر به داور که منجر به اخراجش شد و تکرار تخلف بعد از اخراج و اتمام مسابقه شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مهدی شیری، بازیکن تیم پیکان تهران در دیدار برابر پارس جنوبی جم به دلیل بدرفتاری در قبال حریف(جلوگیری از فرصت گلزنی) به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آرای فوق قطعی است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/09/08
جلوگیری از موقعیت گلزنی حریف دیگه چه صیغه ای هست.. یکی به من توضیح بده که چرا مهدی شیری جریمه شده.. یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1397/09/08
اخه من نمی دونم چرا یک بارر این پرسولیس رو جریمه نمی کنند . انشالله با پنجره ی باز جلوی رقیبها ظاهر بشن
-
17:16 - 1397/09/08
لنگ جریمه نکردند
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/09/08
لعنتی اینها را جریمه کن ببر بده به تاج ان هم بدهد به لنگها
تاج کبیر. چهارفینال آسیا .دوقهرمانی آسیا
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1397/09/15
بعد لنگیا ب داور حمله میکنند مربیشون علیه فدراسیون بدمیگه سطل آشغال میشکونن بازی با سایپا انگار توخیابون دعوا راه میندازن انگار ن انگار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج