دستگیری کلاهبردار با عنوان نمایندگی فروش خودرو
۸۰۲۱۸۴
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
۱۳۲۷۵
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: یک کلاهبردار که با عنوان نمایندگی فروش خودرو در رباط کریم کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.

خبرگزاری مهر: سرهنگ شهرام پورسعادت در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان در پرند و اعلام این که فردی با فعال کردن نمایندگی غیرمجاز فروش خودرو در این شهر و با شگردهایی از جمله عرضه خودرو با قیمت کمتر از قیمت بازار کلاهبرداری می کند، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به کارگیری این شگردها و تبلیغات در فضای مجازی سبب فریب خوردن مشتری ها و سپردن سرمایه های خود در این نمایندگی غیرمجاز شده بود.

پورسعادت با بیان این که استفاده و جابجایی شماره پلاک های جعلی برای خودروهای متفاوت از دیگر تخلفات این کلاهبردار است، گفت: تردد خودروهایی با شماره پلاک های جعلی به سرنخی برای شناسایی و دستگیری متهم تبدیل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به فروش غیرمجاز بیش از ۳۰۰ خودرو اعتراف کرده است.

وی گفت: از مالباختگان و متقاضیان خرید خودرو که سرمایه خود را در اختیار این نمایندگی غیرمجاز قرار داده اند، می خواهم برای تعیین تکلیف سرمایه خود به پلیس آگاهی رباط کریم واقع در شهر پرند مراجعه کنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج