ادعا‌های مردی که همسر صیغه‌ایش را کشت
۸۰۳۹۰۶
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
۱۳۴۹۶ 
مردی که همسر صیغه‌ای‌اش را کشته است وقتی با درخواست قصاص از سوی فرزندان مقتول رو‌به‌رو شد، ادعا کرد قصد ارشاد مقتول را داشته ‌است.

روزنامه شرق: مردی که همسر صیغه‌ای‌اش را کشته است وقتی با درخواست قصاص از سوی فرزندان مقتول رو‌به‌رو شد، ادعا کرد قصد ارشاد مقتول را داشته ‌است.

سه سال قبل اعضای خانواده زنی جوان به مأموران خبر دادند مادرشان گم شده ‌است. آنها گفتند مادرشان طبق معمول هر روز از خانه خارج شده‌ و دیگر برنگشته‌ است. با بررسی‌های انجام‌شده ردی از زن جوان به دست نیامد و تنها راه باقی‌مانده برای مأموران این بود که تلفن‌همراه او را بررسی کنند.

زمانی که تلفن ماهرخ -زن مفقود‌شده- بررسی شد، پلیس فهمید این زن به‌طور مرتب با مردی به نام فریدون در ارتباط بوده و بیشترین تماس‌ها را در طول روز با او داشته‌ است. به‌این‌ترتیب فریدون برای بیان توضیحاتش درباره رابطه با ماهرخ به اداره آگاهی فراخوانده شد.

او منکر همه‌چیز شد و گفت: من اصلا در جریان نیستم برای ماهرخ چه اتفاقی افتاده ‌است. این مرد در ادامه تحقیقات اعتراف کرد ماهرخ را صیغه کرده ‌بود و روز حادثه او را در ویلایش در فشم به قتل رساند. پلیس با توجه به مدارکی که به دست آورد، به ویلای فشم رفت و با کندن زمین در محلی که متهم گفته‌ بود، جسد را کشف کرد. فرزندان مقتول تأیید کردند جسد متعلق به مادرشان است. به‌این‌ترتیب کیفرخواست علیه متهم که شوهرعمه اولیای‌دم هم بود، صادر شد و پرونده برای رسیدگی به شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

روز گذشته جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد. در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست علیه متهم را خواند و خواستار صدور حکم قانونی شد. در ادامه فرزندان مقتول به عنوان ولی‌دم در جایگاه حاضر شدند و درخواست صدور حکم قصاص کردند. آنها گفتند از رابطه مادرشان با شوهرعمه‌شان خبر ندارند و اصلا نمی‌دانند چه اتفاقی افتاده ‌است.

یکی از فرزندان مقتول گفت: پدر ما چندین سال بود که فوت کرده بود. مادرمان در این سال‌ها همیشه کنار ما بود و با خانواده عمه‌ام هم رابطه داشتیم و رفت‌وآمد می‌کردیم. شوهرعمه‌ام به خانه ما می‌آمد اما هیچ‌وقت فکر نمی‌کردیم که او مادرمان را صیغه کرده ‌باشد و اصلا نمی‌دانیم ماجرا چیست. ما همیشه فکر می‌کردیم شوهرعمه‌مان به خاطر ما رفت‌وآمد می‌کند. تا جایی که ما می‌دانیم، عمه‌مان هم از این موضوع خبر نداشت و بعد از قتل مادرمان و دستگیری متهم متوجه شد ماجرا چیست البته ما آدم‌های فقیری نبودیم و با ارثیه پدرمان زندگی خوبی داشتیم و نیاز نبود که مادرمان شوهر کند و شوهر او خرج ما را بدهد. در ادامه متهم در جایگاه حاضر شد.

او اتهام قتل عمدی را قبول کرد اما گفت برای ارشاد مقتول و امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر دست به این قتل زده است. متهم گفت: سال‌ها قبل شوهر مقتول فوت کرده ‌بود. او برادرزن من بود و از اینکه می‌دیدم خانواده‌اش تنها شده‌اند، ناراحت بودم. ماهرخ هم زن جوانی بود، من او را صیغه کردم تا از او و خانواده‌اش حمایت کنم. ماهرخ نمی‌خواست کسی دراین‌باره چیزی بداند چون بچه‌هایش ناراحت می‌شدند ضمن اینکه همسر عقدی من خواهرشوهر سابق او بود و این موضوع باعث می‌شد همه‌چیز به‌هم بریزد. ما با هم توافق کرده‌ بودیم کسی چیزی از موضوع نفهمد. چند سال از این ماجرا گذشته ‌بود، من به ماهرخ پول می‌دادم و سعی می‌کردم زندگی راحتی داشته باشد تا اینکه مدتی قبل از حادثه فهمیدم او با افرادی غریبه ارتباط دارد. به او تذکر دادم حرفم را جدی نگرفت. او دیگر مثل سابق با من برخورد نمی‌کرد.

متهم گفت: روز حادثه او را به ویلایی که در فشم دارم، بردم تا در فضایی آرام او را ارشاد کنم و بگویم دست از کارهایش بردارد. فقط مسئله این نبود که همسر من بود من نگران بچه‌هایش بودم. بچه‌های او برادرزاده‌های همسر من بودند. برای ماهرخ توضیح دادم که کارش اشتباه‌ است و سرنوشت بچه‌هایش را تحت تأثیر قرار می‌دهد. حرفم را قبول نکرد و گفت کاری نکرده ‌است و من اشتباه می‌کنم. همین‌طور که داشتیم جروبحث می‌کردیم من عصبانی شدم.

او گفت هر کاری دلم بخواهد انجام می‌دهم و به کسی هم مربوط نیست. بعد هم تهدید کرد که از من جدا می‌شود. من هم که دیدم نمی‌شود ارشادش کنم، او را کشتم. متهم درباره نحوه قتل گفت: ابتدا ضربه‌ای به سرش زدم و بعد هم با چاقو چند ضربه به او وارد کردم. در همان‌موقع هم گفتم حالا که کارهای خلاف می‌کنی و نمی‌خواهی دست برداری، پس من هم تو را می‌کشم.

سپس گودالی در همان حیاط ویلا کندم و جسد را داخل آن انداختم و دفن کردم. متهم گفت: من به خاطر اینکه او از راه راست خارج نشود این کار را کردم، با اینکه تأمینش می‌کردم اما او به گناه افتاده ‌بود. بعد از پایان گفته‌های متهم و اخذ آخرین دفاع، هیئت قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. هیئت قضات همچنین متهم را به‌خاطر ایراد صدماتی به مقتول که منجر به فوت نشده به پرداخت دیه به اولیای‌دم محکوم کردند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/09/13
اشغال روانی زنه بدبخت روکشته حالامیگه میخواستم ارشادش کنم بچه های مقتول این حیوون رو نبایدببخشن فقط حقش اعدامه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
میخواست صیغه نشه و زندگی عمه اشو خراب نکنه
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/09/13
حق زنهای مطلقه که دایم حال انحرافات اخلاقی و صیغه مردای متاهل میشن همینه
France
10:55 - 1397/09/13
ماشالاه به همین سادگی تازگیا آدم میکشن .
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1397/09/13
اره تو راست میگی .تو اول باید میرفتی خودت و ارشاد میکردی که چشم به ناموس دیگران نداشته باشی.نه اینکه برای اشتباهات خودت دروغ های بزرگتری بگی و خودت توجیه کنی
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1397/09/13
چه گناهی احمق؟؟خوب صیغه یه نفر دیگه میشد. به تو چه مربوطه
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/09/13
زنهایی که طلاق میگیرن یا بیوه میشن، و میرن به سمت عیاشی و هرزه گی ، حقشون همینه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
حقشون مرگ نیست . مگر شما یا آن آقا قاضی هستید که براحتی حکم صادر می کنید ! پس قانون این وسط چیکارس ؟
اسرا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
مگه به نظرشمازنی که طلاق میگیردهرزه میشودنه اشتباه فکرنکن هرزنی ناموس وشرافت خودش رابه مردان هوسرانی چون شمامردان نمیفروشداینم بدون که این زنهارامردان بیشرفی ازخونه وزندگی خودمیکنن باحیله چون روباه فریبکار
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1397/09/13
مرد و زن فریب تزویر را خوردند و زن پنجاه ساله اوج نیازهست و مرد شصت ساله سراشیبی افول....؛ از اینها بگذرید پیرمرد کلمات رو بلد نیست یعنی مهدورالدم رو میگه ارشاد . ولی اگر یائسگی بوده نیاز به عده نبوده و پیرمرد اشتباه کرده . و ساعتی صیغه درست هست . برپدر اولین کسی که در ایران با نام دین گفت صیغه ولی از درامد ونفقه نگفت چون همون لنگ کار خود بودن و نفقه یی نبود . حالا بپرسید چقدر بهش نفقه یا خرجی میدادی ؟ چندماه یکبار داشتی؟
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/09/13
این هم پایان خوش امر به معروف و نهی از منکر ! آقایونی که فتوا می دهند تحویل بگیرند!
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1397/09/13
چه کاره باحالي انجام داده . رفته زن داداش زنشو گرفته . تا به حال نشنیده بودم
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1397/09/13
اعدام کنیداین دروغگورو
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1397/09/13
آره تو بی شرف هوسباز بی همه چی گفتی و همه هم باور کردند کثافت می خواستی حمایت کنی از اونها یا به هوسرا نی بپردازی اون زن دیگه نمی خواسته رابطه را ادامه بده توپست کشتیش تو خودت خائن به زن خودت هستی مخواستی او را امر به معروف کنی بی شرف اصلا این حرفت کاملا دروغه چون او مرده اینطور میگی که اورا بد وخود ت را تبرئه کنی این خائن باید زود اعدام بشه تا بقه یاد بگیرند اگر مردی از فامیل مرد چشم طمع به ناموس مردم نداشته باشند اونهم شوهر عمه
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1397/09/14
.آخه ادم بیشعور تو با اینکه متاهل رفتی زنه رو صیغه کردی این راه کج نبوده که حالا برامن پند دهنده شده بودی زن بدبختو کشتی البته اون خانمیم که کشته شده واقعا باعث تاسفه که صیغه شوهر خواهرشوهرش شده انگار کینه داشته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج