بریدن سر مرد کرجی به سبک داعش
۸۰۴۰۲۴
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
۲۴۷۲۴ 
مرد جوان در کرج با روش داعشی ها سرش بریده شد.

رکنا: مرد جوان در کرج با روش داعشی ها سرش بریده شد.

ساعت 23 جمعه 18 آبان ماه سال جاری زن جوان در تماس با ماموران کلانتری 21 کوی کارمندان کرج از ناپدید شدن شوهرش خبر داد و از ماموران خواست تا برای ورود به خانه‌اش و بررسی داخل خانه در خیابان حیدرآباد کرج حاضر شدند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای بررسی‌های ابتدایی در محل حاضر شدند و در برابر زن جوانی قرار گرفتند که ادعا می‌کرد که سالهاست جدا از شوهرش در تهران زندگی می‌کند اما در این مدت با هم در ارتباط بودند اما چند روزی است که از وی بی‌اطلاع است و هرچه به او زنگ می‌زند جواب نمی‌دهد.

زن جوان از سرنوشت شوهرش در ادامه گفت: نگران شوهرم بودم که به کرج آمدم ولی هرچه زنگ خانه را به صدا در آوردم کسی پاسخ نداد تا اینکه از پلیس کمک خواستم.

ماموران در این مرحله با هماهنگی مقام قضایی و به کمک آتش‌نشانان اقدام به تخریب در ورودی خانه مرد جوان در طبقه دوم ساختمان را باز کردند.

صحنه جرم
ماموران وقتی وارد خانه مرد تنها شدن با خانه‌ای بهم ریخته روبرو شدند که نشان از آن داشت دزدان در این خانه حضور داشتند و هرچه حسین را صدا زدند جوابی نشنیدند تا اینکه ماموران در بازرسی خانه به حمام خانه رسیدند و با صحنه هولناکی روبرو شدند.

با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آکاهی استان البرز برای تحقیقات پلیسی پای در صحنه جرم گذاشتند.

جسد حسین در حالی وسط حمام افتاده بود که قاتل به فجیع‌ترین شکل ممکن دست به قتل او زده بود و احتمال می‌رفت که قاتل با یک انگیزه انتقام‌جویانه این سناریو را رقم زده است.

عامل جنایت با جسم محکمی ضرباتی به سر حسین زده بود به حدی که جمجمه سر شکسته شده و ازحالتش تغییر کرده بود و قاتل پس از این اقدام وحشیانه برای پایان دادن به این قتل اقدام به بریدن سر حسین کرده بود و داخل حمام را فرا گرفته بود.

کارآگاهان در ادامه بررسی‌ها پی‌بردند که تلویزیون، آبگرمکن، لوازم صوتی، موتور یخچال خانه و گوشی موبایل حسین از داخل خانه به سرقت رفته است.

تحقیقات پلیسی

تیم جنایی در کاوش‌های میدانی از اهالی ساختمان به سراغ یکی از همسایه ها که در زیرزمین ساختمان 5 طبقه زندگی می‌کرد رفتند و پی‌بردند چند روز قبل مرد غریبه‌ای به خانه حسین مراجعه کرد و داخل خانه با هم درگیر شده‌اند.

این همسایه به ماموران گفت: صدای درگیری لفظی مرد غریبه و حسین به گوشی می‌رسید و این در حالی بود که مردجوان از حسین می‌خواست که بدهی‌اش را پرداخت کند که پس از دقایقی سکوت همه‌جا را فرا گرفت و بعد از آن مرد جوان سوار بر خودروی حسین از ساختمان خارج شد و بعد از آن دیگر اطلاعی از حسین نداشتیم.

زن حسین نیز در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: 5 سال قبل به خاطر مشکلاتی که داشتیم از حسین جدا شدم اما از هم طلاق نگرفتیم و من به تنهایی درتهران زندگی می‌کردم و حسین در کرج بود و بیشتر اوقات از هم خبر داشتیم و نمی‌دانم چه کسی شوهرم را به قتل رسانده است.

ردیابی پلیسی

کارآگاهان در گام بعدی با توجه به اینکه گوشی موبایل حسین نیز از صحنه جرم به سرقت رفته اقدامات فنی و پلیسی را آغاز کردند و در این مرحله مشخص شد که گوشی سرقتی چند ساعت بعد از قتل خاموش شده است.

ماموران در ادامه پی بردند که سیم کارت و گوشی موبایل حسین به 2 مرد غریبه فروخته شده است و با ردیابی‌های پلیسی این 2 مرد جوان دستگیر شدند اما خود را در ماجرای قتل حسین بی‌گناه می‌دانستند و ادعا کردند که سیم خط و گوشی موبایل را از مردی به نام منوچهر خریداری کرده‌اند.

دستگیری قاتل

همین سرنخ‌ها کافی بود تا ماموران با اطلاعات به دست آمده از سوی 2 پسر جوان خیلی زود منوچهر را شناسایی کنند و روز شنبه 10 آذر ماه سال جاری در عملیاتی غافلگیرانه منوچهر دستگیر شد.

منوچهر ابتدا خود را بیگناه می‌دانست اما وقتی در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت و در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد به ناچار پرده از جنایت هولناک برداشت.

منوچهر به ماموران گفت: به خاطر اختلاف حساب مالی که با حسین داشتم روز 17 آبان ماه به خانه حسین رفتم تا اختلاف حساب قبلی‌مان را درست کنیم اما داخل خانه با هم درگیر شدیم.

وی افزود: در این درگیری من عصبانی شدم و با برداشتن تیشه‌ای که داخل خانه بود ضربات محکمی به سر حسین زدم تا اینکه او زمین افتاد. ابتدا فکر می‌کردم حسین به کام مرگ فرو رفته است اما زنده بود و به سختی نفس می‌کشید تا اینکه او رابه حمام کشاندم و یک دست جلوی دهانش گذاشتم و سرش را بالا گرفتم و با دست دیگرم با چاقو اقدام به بریدن سر حسین کردم.

مرد جوان ادامه داد: بعد از قتل اقدام به سرقت لوازم داخل خانه کردم و سوار بر خودروی حسین پا به فرار گذاشتم.

بنا به این گزارش، عامل این جنایت فجیع به دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
14:20 - 1397/09/13
وای خدای من اوی مای گاد
پاسخ ها
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
خوش بحالت بخدا
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/09/13
یا خدا!!!! اینها دیگه چه بی رحمهایی هستن!!! چه ذات پست و پلیدی!
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/09/13
تف به ذات کثیفت.حیوان آدم بخاطرچندتومن پول اینکارمیکنه.لعنت بهت
پاسخ ها
TT
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
اشتباه نکن اومدن کشتن بعد چند تا وسایل بردند تا پلیس فکر کنه بخاطره دزدی کشتنش
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1397/09/13
این نشان میدهد مسلمانان وطنی هم کم از داعش ندارند .
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
احسنت.مردمی که به خاطر پول آدم میکشن خواهان سوییس شدن هم هستن.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
شر نگو مومن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
کسی که چنین جنایتی میکنه هیچ دینی نداره. یعنی اصلا به خدا و روز حساب هیچ اعتقادی نداره.
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1397/09/13
خیلی خوبه که اینجوری اطلاع رسانی می کنید فقط عواقبشم بگید تا درس عبرتی بشه برای سایربن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
عواقب که اعدامه دیگه
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/09/13
اعدام کنیداین داعشی رذل
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1397/09/13
مبارک داعش هموطن هم رسید دیگه چه خبر از این مملکت گل وبلبل قتل .تجاوز به بچه ها .گرانی .اعتیاد. فقر .گرسنگی .سیل و زلزله. ندادن حقوق کارگر .دزدیهای بانک ...
پاسخ ها
آریای
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
داداش خودکشی رو فراموش کردب بگی
ملکی ..
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
لاااااااایک
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1397/09/13
خدا لعنتش کنه یزید زیاده امام حسین نیست
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1397/09/13
چقدرهم خونسرد وسایلاشو هم برده یاخدا چه ادمای پیدامیشه
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1397/09/13
ایران خوشگلمون البته قدیماش بوده به جای میرسه که همه باید مسلح بشیم مثل مکزیک
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1397/09/13
اون موتور یخچال رو بردند چطوری لوله هاشو بریدن ؟ خودش تخصص میخواد شاید قبلا تعمیر کار اومده موتور یخچال رو برده تعمیر و دیده اتفاق افتاده ترسیده بیاد .منوچهر م معتاد نیست و احتمالا میگه پشیمان نیستم . خودتون میگید انتقام و کینه در حدی بوده که سرشو بریده میتونه پول باشه؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
داداش میزونی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
چرا پول نباشه ، پست فطرتهایی پیدا میشن که بخاطر یک میلیون حاضرند سر مادرشون را جدا کنند
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1397/09/13
بیرحم.و پست ودزد ...اقعا از کجا معلوم که این اقا راست میگه طلبکاره...حالا گیریم طلبکاره به این راحتی قتل به این راحتی سر بریدن به این راحتی و ارامش سرقت لوازم و باز کردن موتور یخچال..... واقعا خیلی پستی
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1397/09/13
این حیوون روتیکه تیکه کنید
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1397/09/13
ورود داعش وطنی مبارک این کثیف رزدل پست رو باید همین بلا را که سر این شخص آورده سرش بیاورند نه اینکه مدتی زندانش کنند بعد هم برای نداشتن تفاضل دیه اعدامش نکننک این باید بدون محا کمه سریع سر از تنش جدا کنند تا درس عبرتی بشه واسه مردم که برای مقداری طلب دست به اینجور جنایتها نزنند
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1397/09/14
امام زمانم آرزوست ...
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/09/14
چه انسانی. چه ادمی وای بر این حیوان ادم نما
Iran, Islamic Republic of
04:30 - 1397/09/14
آخرش بگو این داستان واقعی بود یا ساخته شده ذهن تهیه کننده اخبار داغ
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1397/09/14
مگه میشه خدایا بخاطر پول دست به چنین جنایت وحشتناکی زد ...حتی ذره ای وجدان درد نگرفته تازه رفته سرشو بریده ...بعد با اون حال رفته وسایل جمع کرده ....ادم سرش سوت میکشه
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/09/14
اگر صحت داشته باشه این حادثه هولناک پول دلیلش نیست . برای سی هزار تومان هم ادم کشتند ولی با این گزارش متوجه نشدم فیلنامه هست یا واقعیت ولی میلنگه کار..صداش تا زیر زمین پنج طبقه رفته و یارو با ماشین صاحبوخه رفته و دیگر چیزی ندیده ! افکارش ؟؟زنش پنج سال جدا بودن از هم و مرتب در تماس بودن و تا جواب نداده ...فوری رفته کرج !؟ داستان رو عوض کنید خوفناک هست
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1397/09/14
تف به هر چه ادم این طوری است
Germany
16:35 - 1397/09/16
بدون وقفه اعدام
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/09/20
ایران که نیس تگزاسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج