ذوالنوری: فعلاً گشایشی درباره حصر صورت نمی‌گیرد
۸۰۶۲۹۷
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
۲۵۹۰ 
مجتبی ذوالنوری، نماینده اصولگرا می گوید: طبیعتا تا زمانی که عذرخواهی از جانب محصورین صورت نگیرد از جانب نظام هم نمی توان توقعی داشت چراکه نظام نمی تواند پاسخگوی افکار عمومی باشد.

انتخاب: مجتبی ذوالنوری، نماینده اصولگرا می گوید: طبیعتا تا زمانی که عذرخواهی از جانب محصورین صورت نگیرد از جانب نظام هم نمی توان توقعی داشت چراکه نظام نمی تواند پاسخگوی افکار عمومی باشد.

مجتبی ذوالنوری در خصوص رفع حصر و گشایش های اخیری که گفته می شود در این موضوع شکل گرفته است، گفت: رفع حصر کروبی تا زمانی که اصلاح طلبان کاسب حصر به میدان نیامده بودند، پیشرفت خوبی داشت.

او ادامه داد: در واقع برخی دوستان اصلاح طلب که کاسب حصر هستند نگذاشتند روند رفع حصر کروبی جلو برود . چراکه در صورت آزادی کروبی و موسوی آنها دیگر خریدار ندارند و دستاویزی برای افکار عمومی و تاثیر بر آنها برای کاسبان حصر وجود ندارد. لذا زمانی که رفع حصر داشت صورت می گرفت اصلاح طلبان زمینه آن را خراب کردند تا از آن جلو گیری کنند.

نماینده قم در مجلس تصریح کرد: فعلا گشایشی در خصوص حصر صورت نخواهد گرفت چراکه از سوی آن افراد هم اقدام مثبتی صورت نگرفته است.

او ادامه داد: در سال 88 ده ها انسان کشته یا شهید شدند و مسبب آن سران فتنه هستند چراکه فراخوان فتنه را آنها دادند و باید عذرخواهی کنند.

ذوالنوری گفت: طبیعتا تا زمانی که عذرخواهی از جانب محصورین صورت نگیرد از جانب نظام هم نمی توان توقعی داشت چراکه نظام نمی تواند پاسخگوی افکار عمومی باشد.

او با بیان اینکه اصلاح طلبان صحنه بازی رفع حصر را برهم زدند تا به نتیجه نرسد، گفت: محصورین در شرف عذرخواهی بودند اما برخی اصلاح طلبان مانع این موضوع شدند.

او افزود: کاسبان حصر کروبی را وادار کردند تا آن نامه را بنویسد و مقصر عدم رفع حصر آنها هستند.

ذوالنوری با بیان اینکه برخی اصلاح طلبان زمینه های نامه نگاری را فراهم کردند و کروبی را وادار کردند تا نامه بنویسد، گفت: پس از آن هم تمام گشایش هایی که در خلال رفع حصر در حال صورت پذیری بود به بن بست خورد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
France
09:47 - 1397/09/19
ملت مخالف آزادی کروبی و موسوی هستند . ملت مخالف دوستی با آمریکا و عربستان هستند . ملت مخالف اف اف تی اف هستند . ملت مخالف 2030 هستند . هر چه شما می گویید ملت موافق اون هستند . چون شما خیلی هواخواه مردم هستید
پاسخ ها
@
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
کاسبان حصر :) جالب بود
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1397/09/19
کدام افکار و کدام عموم؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/09/19
مردم از محصورین عبور کردن و سرنوشت امثال موسوی برای مردم مهم نبست.... چه بهتر که از توهم خارج شده زمینه ازادی خودشان را فراهم کنند...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
سران فتنه ضررجبران ناپذیرودانسته زدن
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1397/09/19
من نمیدونم چرا هر چی ایشون میگن خیلی درسته و مردم همه صحبتهاشون رو قبول دارن. واقعا کی وقت میکنن اینهمه دقیق با مردم هماهنگ مشوند
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1397/09/19
اگر خلاف کردند چه اسراری دارید بر آزادیشون همچین در بند هم نیستند راحت دارند استراحت وزندکی میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج