رابطه جنسی سالم؛ از این اشتباهات بپرهیزید!
۸۱۰۹۹۲
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
۱۷۰۳۶ 
اگر می‌خواهید روابط جنسی‌تان با همسر دوست داشتنی‌تان واقعا لذتبخش و شاد باشد، سعی کنید اشتباهات زیر را مرتکب نشوید.

برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: اگر می‌خواهید روابط جنسی‌تان با همسر دوست داشتنی‌تان واقعا لذتبخش و شاد باشد، سعی کنید اشتباهات زیر را مرتکب نشوید.

فکر نکنید همه چیز را می‌دانید و بلدید

فکر نکنید همه چیز را در مورد خواسته‌ها و تمایلات همسرتان می‌دانید، مخصوصا اگر تازه ازدواج کرده‌اید. همه‌ی ما خواسته‌های شخصی خودمان را داریم. ارتباط، کلید فهم خواسته‌های درونی همسرتان است. اگر بتوانید با گفتگو و ارتباط مناسب درک کنید همسر شما چه چیزهایی را ترجیح می‌دهد، رابطه‌‌ای رضایتبخش خواهید داشت، چه از نظر فیزیکی و چه از لحاظ روحی و هیجانی.

اتاق خواب جای بگومگو کردن نیست

خیلی از زن و شوهرها گله و شکایت‌های خود را برای پیش از خواب می‌گذارند، احتمالا به این دلیل که اولین فرصتی است که با هم تنها می‌شوند. اما وقتی خشم و دلخوری خود را به اتاق خواب‌تان وارد می‌کنید، فضای آرامش و لذت را به زمین جنگ تبدیل می‌کنید. و اگر کنترل بحث و بگومگوهای‌تان از دست‌تان خارج شود می‌تواند نتیجه‌اش این باشد که یکی از شما به عنوان تنبیه طرف مقابل، رابطه‌ی جنسی را پس بزند.

این اشتباهات را در روابط جنسی‌تان مرتکب نشوید

اگر از دست همسرتان دلخورید، در اتاق دیگری با او حرف بزنید یا به فردا موکولش کنید. حالا اگر یک بار با عصبانیت به رختخواب بروید،  رابطه‌تان نابود نمی‌شود! چیزی که به زندگی زناشویی و رابطه‌تان آسیب می‌زند این است که اتاق خواب‌تان را محلی برای بگومگو و تجربیات ناگوار کنید.

خجالت نکشید و در مورد فانتریهای‌تان حرف بزنید

بیشتر زنها و مردها معمولا روی پیش نوازی و خود ِ رابطه جنسی متمرکز می‌شوند و در مورد فانتریها و تخیلات جنسی خود حرفی به میان نمی‌آورند. اگر خواسته‌های‌تان را به زبان بیاورید، جوری که سازنده باشد نه مخرب و سرزنش کننده، مطمئن باشید کسی از شما ایراد نخواهد گرفت. طرز بیان تخیلات جنسی شما به خودی خود می‌تواند تحریک کننده و شورانگیز باشد. همسری که واقعا دوست‌تان دارد به فانتریهای شما گوش خواهد کرد.

اگر حرکتی شما را ناراحت می‌کند حتما بگویید. اگر روش جدیدی را امتحان می‌کنید، باید برای هر دوی شما لذتبخش و هیجان انگیز باشد، نه ناراحت کننده و استرس برانگیز.

تظاهر نکنید

به جای وانمود کردن و فیلم بازی کردن، روراست باشید تا حداقل، چیزی که دوست ندارید و باب میل‌تان نیست تمام شود. اجازه دهین تفاوت‌های شما باعث شوند گفتگوهایی در مورد آنچه دوست دارید و دوست ندارید داشته باشید. اگر هم فکر می‌کنید همسرتان برای راضی نگه داشتن شما تظاهر  به لذت بردن می‌کند در موردش حرف بزنید، نه اینکه پیش خودتان گمانه زنی و داستان پردازی کنید.

یک باور اشتباه که بیشتر همسران را دچار مشکل می‌کند این است که تصور می‌کنند در هر رابطه‌ی جنسی حتما باید ارگاسم وجود داشته باشد، در حالیکه واقعا اینطور نیست و گهگاه نرسیدن به اوج لذت جنسی طبیعیست.

اگر حس رابطه جنسی را ندارید خودتان را مجبور نکنید

یک باور اشتباه دیگر میان همسران این است که زوج‌هایی که چند بار در هفته رابطه جنسی دارند نسبت به زوج‌هایی که روابط جنسی‌شان کمتر است، شادتر و خوشبخت‌ترند. هرچند رابطه جنسی یک بار در هفته، پیوندتان را تقویت می‌کند اما بیشتر از آن، لزوما چیزی را بهتر نخواهد کرد. اگر دوست دارید رابطه جنسی بیشتری داشته باشید اما حس و حالش را ندارید، جور دیگری با همسرتان تماس فیزیکی برقرار کنید: ماساژ و نوازش و ... نیز تماس فیزیکی هستند و رابطه جنسی فقط دخول نیست. کمی ابتکار به خرج دهید!

هدف‌تان فقط اوج لذت جنسی نباشد

تمرکز کردن روی ارگاسم به عنوان تنها هدف از رابطه جنسی می‌تواند شما را از دیگر تجربیات لذتبخش محروم کند، مخصوصا اگر تازه ازدواج کرده‌اید. خیلی از زنانی که تازه وارد رابطه جنسی شده‌اند لزوما به ارگاسم نمی‌رسند و معنی‌اش این نیست که اشکالی وجود دارد. فقط به اوج لذت جنسی فکر کردن و شتاب برای رسیدن به آن تاثیر منفی بر لذت هیجانی و روانی‌تان خواهد گذاشت.

این اشتباهات را در روابط جنسی‌تان مرتکب نشوید

استرس‌‌های شغلی‌تان را با خود به اتاق خواب نبرید

شاید رئیس‌تان سرتان فریاد زده، شاید هم با بهترین دوست‌تان دعوا کرده‌اید، عامل استرس‌تان هر چه که هست آن را پشت در اتاق خواب‌تان جا بگذارید. مطالعات نشان داده‌اند آدمها، مخصوصا خانمها باید بتوانند مغزشان را آرام و از تنش و فکر رها کنند تا بتوانند برای رابطه جنسی آماده شوند. البته منظور ما این نیست که اگر مشغله‌های کاری دارید، رابطه جنسی را کنار بگذارید. بلکه باید بتوانید ذهن‌تان را آرام کنید و به شور جنسی‌تان فرصت بدهید تا آن نیز شما را تسکین بدهد.

از ظاهر همدیگر ایراد نگیرید

زمانی که قصد برقراری رابطه جنسی را دارید اصلا وقت خوبی نیست که بزرگ شدن شکم همسرتان یا چربی آوردن پهلوهای او را به رخش بکشید! اعتماد بنفس زن و مرد، هر دو تحت تاثیر برداشتی که از ظاهرشان دارند هست و زمانی که تقریبا برهنه‌ در رختخواب هستید، آسیب پذیری و حساسیت‌تان نسبت به این موضوع بیشتر از هر زمان دیگریست. اعتماد بنفس پایین مخصوصا در زنان موجب اختلال در عملکرد جنسی‌شان می‌شود و بیش از 90 درصد مردان نگران سایز آلت جنسی خود هستند. اگر به همدیگر احساس جذاب بودن بدهید و با بدن‌تان راحت باشید مطمئنا اوقات بسیار لذتبخش و خاطره انگیزی از با هم بودن تجربه خواهید کرد.

این اشتباهات را در روابط جنسی‌تان مرتکب نشوید

درمورد شریک جنسی سابق‌تان چیزی نگویید

هیچکس دوست ندارد زمان رابطه، در مورد شریک جنسی سابق همسرش حرفی بشنود. ضمنا ذائقه‌های جنسی افراد متفاوت است، بنابراین چیزی که برای شریک جنسی سابق‌تان جالب بوده ممکن است برای همسر جدیدتان خوشایند نباشد. تعریف کردن از خاطرات دل‌انگیزی که با شریک جنسی سابق‌تان داشته‌اید، همه چیز را خراب خواهد کرد

درد در رابطه جنسی طبیعی نیست

برخی از افراد تصور می‌کنند رابطه جنسی باید کمی هم دردناک باشد اما این درست نیست. درد حین رابطه نشان دهنده‌ی این است که مشکلی وجود دارد، مثلا خوب تحریک نشدن، خشکی واژن، تغییرات هورمونی پیش از یائسگی، پوزیشن نامناسب و یا حتی یک مشکل عاطفی. اگر درد و ناراحتی دارید حتما به همسرتان بگویید و اگر با وجود تلاش‌تان مشکل همچنان باقی بود از مطرح کردن آن با پزشک‌تان نترسید.

ضعف توان جنسی گهگاه طبیعیست

هر مردی گاهی دچار ضعف جنسی می‌شود و لزوما مشکل خاصی وجود ندارد و می‌تواند به دلیل مشکلی موقتی در گردش خون، نوشیدن الکل، خستگی و یک روز سخت کاری باشد و هیچ ربطی هم به همسرش نداشته باشد. ضعف توان جنسی همیشه به معنی مشکلی در مردانگی نیست. بزرگنمایی کردن آن فقط می‌تواند شرایط را بدتر کند. اگر به عنوان یک زن، همسرتان را بابت ضعف توان جنسی‌اش سرزنش کنید، مشکلی که ممکن است کاملا موقتی باشد، به مشکلی مزمن تبدیل خواهد شد و به اعتماد بنفسش لطمه‌ای خواهد زد که نتیجه‌اش ضعف و اختلال بیشتر در عملکرد جنسی‌اش خواهد بود.

هنگام رابطه جنسی، گوشی‌تان را از خود دور کنید

مطمئنا نیازی به توضیح نیست که زنگ و نوتیفیکیشن گوشی همراه‌تان چگونه می‌تواند حواس‌تان را پرت کند. ضمنا در دسترس بودن گوشی همراه‌تان هنگام خصوصی‌ترین رابطه‌ی دونفره‌تان این پیام را به همسرتان می‌رساند که حتی حین عشقبازی نیز الویت‌های دیگری دارید و مستقما به او اعلام می‌کنید که: چیزهای دیگری هم هستند که برای من از تو جذاب‌تر و مهمترند!

این اشتباهات را در روابط جنسی‌تان مرتکب نشوید

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 42
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1397/10/08
خیلی هم عالی ... من باب تابو شکنی ... در ضمن در جهت تکمیل نوشته های بالا و انتقال تجربیات و دیده ها و شنیده ها خدمت بزرگواران عارضم که رابطه جنسی به شدت اعتیاد آوره ،هر چقدر بیشتر رابطه داشته باشید ، بیشتر دلتون میخواد ، خودتون رو کنترل کنید ، ضمنا اغلب دکترهای مشهور قدیمی هم متذکر شدند که در این باب زیاده روی کردن تاثیر بسیار بدی روی ذهن و بدن شما میذاره ! کنترلش کنید ! از این حس لذت ببرید و نذارید این حس شمارو تحت اختیار بگیره ،چون هم ذهنتون رو تسخیر میکنه هم بدنتون رو تحلیل میبره هم مثل یک معتاد هرچقدر بیشتر در جهت ارضا این حس بر بیاین ، بیشتر شمارو میکشه و یهو میبینید کل وقت و زندگی و پول و ... رو فقط در این جهت دارید هزینه میکنید . از زندگی تون لذت ببرید .
پاسخ ها
یوناس حقی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
ازاینکه مطلب آموزشی ارایه کردید و احتمالا افرادی هم مخالفت کنن به نوبه خودم متشکرم از شما نویسنده محترم و سایتی که بازنشر میکنه .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
نمیشه گفت ک این مسئله گریبان گیر همه میشه و ممکنه افسار همه رو بدست بگیره
افراط کردن تو هر زمینه ای مشکل ساز و خطر آفرینه، مهم نحوه ی برخورد کردن با این قضیه س
هر رابطه ای نیازمند تعادل و تقارنه پس قاعدتا عدم تعادل سبب اعتیاد ب این رابطه میشه چیزی ک رعایت کردنش نیاز ب ریز بینی و دقت داره و خیلی اوقات پشت گوش انداخته میشه
چون عملا با هدف راضی ساختن طرف مقابل میرن جلو (از طریق ب ارگاسم رسوندن)
بنابراین ب مشتقات اون رابطه توجهی نمیکنن دیگه :/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اینا رو همه جا ننویس ما مجرد هستم و تو میای مطالب منشوری مینویسی
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
خدایی فکر کنم به جای زندگی بیشتر توی رویا و توهم هستی که احتمالا داخل اون خودت پر از قدرت جنسی دیدی که میتونی تا ابد همه زنها رو ارضا کنی. میدونی حرفت درسته ولی لزوم نداره بیای بگی. امثال تو کاری که در واقعیت میکنن افکار افراد مبتدی رو تحریک میکنن که برعکسش عمل کنن.
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/10/08
اغلب خانم هاي ايراني موقع رابطه ابراز درد ميكنند و مدام درخواست ميكنند كه ادامه نده ...!!!! و بجاي واكنش هاي بردن لذت واكنش ها نارضايتي نشون ميدن
در همچين مواقعي مرد احساس ميكنه كه طرف مقابل لذت نميبرد و سرد ميشود و ادامه نميدهد
اين خيلي بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
چرا الکی حرف میزنی. مگر با اغلب زنهای ایرانی و خارجی رابطه داشته ای
مازیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
یه مشت مرد عقده ای درد حالیش نمیشه فقط لذتش رو میخواد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
شما اغلب خانم های ایرانی رو کجا دیدی تو رختخواب؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
شما با اغلب خانمای ایرانی خوابیدی؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
کاملا با نظرت موافقم همیشه هم خسته و گریزان از یک رابطه سالم هستندهمین عوامل باعث روی آوردن مرد به روابط ناسالم دیگه برای برآوردن نیازهای عاطفی خودش میشه . بعد میگن چرا آمار طلاق بالاست !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
خب حتما از جای نامناسب داری وارد میشی
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
درد بیشتر اوقات مربوط به عفونت زنانه میشه وگرنه اون یه مقدار درد طبیعیه و آزار دهنده نیست.
بدون نام
Sweden
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
دوستاني كه زود جبهه گرفتن مگه تو با تمام افراد رابطه داشتي بگم خير اين حرف نتيجه شنيده هاي
زيادي بود
بدون نام
Sweden
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
بعدشم كلا خواستم بگم عشق بازي تو رخت خواب و بلد نيستيد
تو رخت خواب حرف از همه چيز ميزنند غير از عشق
بدون نام
Sweden
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
طلا و خونه اين برام ميخري و اونو برا بخر و ووووو
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
من به عنوان یه زن 32 ساله که 10 ساله متاهلم براساس تجربه ای که دارم اینو میگم شاید مفید باشه و هم شما (آقای محترم) و هم شریک جنسی تون بتونید از رابطه لذت ببرین: اکثر خانم ها وقتی احساس درد دارن که به طور کامل تحریک نشده باشن و آقا فقط بخواد کار خودشو با خودخواهی انجام بده، پس آقای عزیز حتما قبل از شروع رابطه حتما خانمتو آماده کن بزار برات دلبری کنه، اینجوری حتی اگه مختصر دردی هم باشه براش لذت بخشه...
در ضمن در مورد مقایسه خانم های ایرانی و خارجی نمیدونم چطوری نظر دادین، ولی بازم براساس تجربه میگم چون چندتا کشور خارجی رفتم... اینکه خانم های خارجی هم چه از نظر هیکل و اندام چه از نظر رابطه جنسی مثل خانم های ایرانی هستند (چون همسر برادرم و همسر پسرخاله ام انگلیسی هستند ، میگم) پس اگه فقط چندتا فیلم پورن دیدین و فکر کردین همه زنای کشور دیگه اونجوری خوش هیکل و باحال هستن ، سخت در اشتباهی...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
بی فکر های بیسواد
قرار نیست بخوابه با همه
عرف جامعه ما رو میگه که درست هم هستش
M.A.P
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/10/08
تواین زمینه بعضی از آخوندا واقعا استادن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
دهنت ، ترکیدم :))))))
M.A.P
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ههههههههههخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
اره راست میگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
کجایی
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1397/10/08
به نظرم این مباحث باید تویک کانال خاص مطرح بشه تا عزیزانی که لازمه بخونن ...عمومی کردن این بحث هادر جایی که همه سنین دسترسی دارن خیلی قشنگ نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
احسنت
بدون نام
Germany
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اون پسرهکوچیکه ات هستا؟ همون. الان از تو بیشتر بلده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
از اینجا یاد بگیرن بهتره یا از دوست و غریبه بی سواد؟
amir
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
به نظرم تا فقیر مغز های سنتی ای مثل شما هستند ما هیچوقت پیشرفت نمیکنیم . هر چی میکشیم از حماقت شما سنتی های متعصبه .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
برو بابا. یه جوری میگه همه سنین انگار بچه های 15 یا 16 ساله این مطالب رو نمیدونن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
هههه
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/10/08
ای بابا... با این گرونی کی دیگه ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
باحال بود، خندیدیم....، ولی ربطی هم نداره به گرونی بالاخره زن وشوهر نیاز دارند به رابطه جنسی ، حتی با ،تورم و رکود اقتصادی
حامدwww.hamy@ss.com
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
راست میشه بگو حرفت حسابه
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اتفاقا با این گرونی که دیگه هیچ تفریحی نداریم این یکی مشتریش بیشتره. خدا نگیرش از ما
کسی پر رو نشه. منظورم حلال و زلال برای زن و شوهرهاست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ای بابا گرونی دیگه چه ربطی ب سکس داره؟؟؟مگه شما واسه نزدیکی با همسرتون هم هزینه میکنید؟چقدر بعضیا ساز مخالفن
حامد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
اتفاقا پول داشته باشی ذهنت درگیر نی پول میدی زن بر ارایشگاه خوب خودشو اراسته میکنه بعد هردو بدون دغدغه از رابطه لذت میبرن ...نه وسط کار طلب کارت زنگ بزنه کلا خودتم راست نمشی چ برسه به ...
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1397/10/08
تشکر از مطلب مفیدتون، تمام زوجین نیاز به اموزش دارند که کار شما قابل ستایشه
United Kingdom
17:54 - 1397/10/08
ساسان جان از مطالب اموزنده ممنونم بسیار قلم روان وزیبایی داری متشکرم
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1397/10/08
در مورد فانتزی های جنسی حرف که نزنید هیچ حتی فکر هم نکنید چون اکثر این فانتزی ها عادی نیستن.
من فکر کنم مترجم معنی این قسمت را متوجه نشده که منتشر کرده یا شایدم ملت خیلی پیشرفت کردن من خبر ندارم.
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1397/10/09
میشه بگین با عفونت های زنانه چیکار کنیم که دیگه سراغمون نیاد!! لطفا یه مطلب مفید و واقع بینانه راجب این موضوع بزارید. توی مطلبتون هم هی آدم رو از انواع بیماری ها نترسونید.
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1397/10/09
رابطه جنسی یعنی به جای پول جنس تبادل بشه !؟
یک چشم و گوش بسته فناتیک
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج