سنت شکنی راموس؛ سالی بدون کارت قرمز!
۸۱۴۱۴۳
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
۵۶۸۶
برای اولین بار در دوران حرفه ای، سرخیو راموس 12 ماه بدون کارت قرمز را پشت سر گذاشت.

وبسایت نود: به نقل از آاس، سرخیو راموس برای اولین بار در دوران حرفه ای فوتبال خود، 12 ماه یک سال میلادی را بدون دریافت حتی یک کارت قرمز پشت سر گذاشت.

سرخیو راموس برای اولین بار در فوریه 2004 فوتبال حرفه ای را با باشگاه دوران کودکی خود، سویا، تجربه کرد و اکنون کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا توانسته یک سال کامل میلادی را بدون حتی یک کارت قرمز به پایان برساند.

او در سپتامبر 2005 و به فاصله کوتاهی بعد از انتقال از سویا به رئال مادرید، برای نخستین بار در دوران حرفه ای خود از زمین مسابقه اخراج شد. راموس در دوران حضور خود در رئال مادرید در محموع 24 کارت قرمز دریافت کرده است. رکورد 19 کارت قرمز او در لالیگا، او را به خشن ترین بازیکن تاریخ این لیگ تبدیل کرده است.

سنت شکنی راموس؛ سالی بدون کارت قرمز!

در این فصل راموس 24 بازی برای رئال انجام داده است. (شامل 16 بازی در لالیگا، 4 بازی در لیگ قهرمانان، 2 بازی در جام جهانی باشگاه ها، یک بازی در سوپرکاپ اروپا و یک بازی در کوپا دل‌ری) او علیرغم دریافت 5 کارت زرد، کارت قرمزی را در این مسابقات مقابل خود مشاهده نکرده است.

در فصل گذشته نیز راموس 42 بازی در تمامی رقابت ها برای رئال مادرید انجام داد و 2 کارت قرمز هم دریافت کرد، کارت هایی که هردوی آن ها در سال 2017 برای راموس ثبت شد؛ در پیروزی 3-0 مقابل لاکرونیا در آگوست و تساوی بدون گل برابر بیلبائو در دسامبر. بدین ترتیب بعد از روز دوم دسامبر 2017، هیچ کس شاهد اخراج سرخیو راموس از زمین فوتبال نبوده است.

البته مورد عجیب تر راموس در تیم ملی اسپانیا بوده است؛ جایی که سلطان کارت قرمز لالیگا در 161 بازی ملی برای لاروخا، حتی یک بار هم از زمین مسابقه اخراج نشده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج