۱۱۴ اثر در حراج تهران چکش می‌خورد
۸۱۴۶۸۷
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱
۲۵۱۱ 
در دهمین حراج تهران با آثار بیش از ۱۰۰ هنرمند، ۱۱۴ اثر چکش خواهد خورد.

ایسنا: در دهمین حراج تهران با آثار بیش از ۱۰۰ هنرمند، ۱۱۴ اثر چکش خواهد خورد.

۱۱۴ اثر در حراج تهران چکش می‌خورد

در میان آثاری که برای فروش در این رویداد عرضه شده‌اند ۱۴ اثر مجسمه، ۷۵ اثر نقاشی، ۶ اثر عکس و ۱۹ اثر نقاشیخط وجود دارد.همچنین در میان ۱۰۵ هنرمند حاضر در این دوره حراج تهران با رویکرد معاصر، ۱۶ هنرمند درگذشته‌اند و ۸۹ هنرمند در قید حیات هستند.منیر فرمانفرماییان(متولد ۱۳۰۱) مسن‌ترین هنرمند حاضر در دهمین حراج تهران است؛ همچنین جوان‌ترین هنرمندانی که قرار است آثارشان در این رویداد به فروش برسد، فرزانه وزیری‌تبار و یحیی گمار(متولد ۱۳۶۶) هستند.

آثار هنرمندانی مانند ایرج اسکندری، پروانه اعتمادی، نصرا... افجه‌ای، هانیبال الخاص، ناصر اویسی، رضا بانگیز، فرامرز پیلارام، ژازه تباتبایی، صادق تبریزی، کاظم چلیپا، حسین زنده‌رودی، کوروش شیشه‌گران، جلال شباهنگی، حبیب‌ا... صادقی، حمید عجمی، پرویز کلانتری، بهمن محصص، عباس کیارستمی، منوچهر نیازی، فرهاد مشیری و... در این حراج چکش می‌خورد.مجموع کل قیمت پیشنهادی حراج، ۳۵ میلیارد و ششصد و سه میلیون تومان است.

اثری از منیر فرمانفرماییان که آیینه‌کاری، نقاشی پشت شیشه و گچ روی چوب است با قیمت پیشنهادی سه تا چهار میلیارد تومان در این حراج ارائه شده است.مراسم دهمین حراج تهران جمعه(۲۱ دی‌ ماه) ساعت ۱۸ در هتل پارسیان آزادی برگزار می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج