تاریخ تولید فیلم بتمن اعلام شد
۸۱۶۸۲۴
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵
۵۵۷۲
برخلاف تاخیرهای مداوم و وضعیت نامشخص حضور بن افلک در فیلم بتمن، سایت خبری هالیوود ریپوتر اعلام کرده فیلم‌برداری فیلم مستقل دنیای گسترده دی‌سی، بتمن، اوایل نوامبر آغاز می‌گردد.

سینما گیمفا: برخلاف تاخیرهای مداوم و وضعیت نامشخص حضور بن افلک در فیلم بتمن، سایت خبری هالیوود ریپوتر اعلام کرده فیلم‌برداری فیلم مستقل دنیای گسترده دی‌سی، بتمن، اوایل نوامبر آغاز می‌گردد.

تاریخ تولید فیلم بتمن اعلام شد

بویرس کیت، خبرنگار سایت هالیوود ریپورتر نوشته: فیلم‌نامه آماده است هرچند ریوز همچنان مشغول ادیت و کار کردن روی آن است. من شنیدم استودیو قرار است فیلم‌برداری را ماه نوامبر شروع کند.

این فیلم از سال ۲۰۱۵ در حال ساخت است و قرار بود افلک برای آخرین بار نقش شوالیه تاریکی را برای دی‌سی بازی کند و فیلم‌نامه‌های متعددی به قلم افلک و جوف جونز (Geoff Johns) به استودیو داده شد. افلک کارگردانی فیلم را برعهده گرفته بود اما از پروژه کناره‌گیری کرد. مت ریوز (Matt Reeves) کارگردان فیلم Planet of the Apes یک ماه بعد از کناره‌گیری افلک جایگزین او شد تا فیلم‌نامه را مجددا از اول بنویسد.

بعد از گزارشات متعددی که درباره تکمیل فیلم‌نامه صورت گرفت و پیش‌بینی شد تولید فیلم آغاز گردد، گویا فیلم‌نامه ریوز سرانجام به نتیجه رسیده و تولید فیلم نوامبر امسال آغاز می‌گردد. اگرچه گزارشات حاکی از این هستند افلک به پروژه برمی‌گردد و شایعه شده او همچنان بازیگر بتمن/بروس واین است.

داستان ریوز بصورت پروژه متمرکز روی شخصیت بتمن توصیف شده که درباره تجربه بتمن بعنوان بزرگترین کارآگاه دنیا است و باعث شده خیلی‌ها تصور کنند این داستان اصلی نیست و به ستاره جدیدی نیاز دارد و این کار افلک را راحت‌تر می‌کند. این بازیگر ۴۶ ساله که آخرین بار در سال ۲۰۱۷ در فیلم لیگ عدالت ظاهر شد، همچنان بعنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج