غرضی: بعضی وزرا، وزیر قاتل پول هستند
۸۱۷۱۵۹
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
۶۰۰۳ 
روحانی هم نمی‌خواهد ظریف برود. البته خیلی‌ها به علت دشمنی با ظریف دل‌شان می‌خواهد او از کابینه برود، اما استحکام ماندگاری ظریف در دولت از روحانی بیشتر است، چون ۲ سال دیگر دوره ریاست‌جمهوری روحانی تمام می‌شود، اما احتمال آن که رئیس‌جمهور آینده از ظریف برای همکاری دعوت کند، خیلی زیاد است.

نامه‌نیوز نوشت: روحانی هم نمی‌خواهد ظریف برود. البته خیلی‌ها به علت دشمنی با ظریف دل‌شان می‌خواهد او از کابینه برود اما استحکام ماندگاری ظریف در دولت از روحانی بیشتر است چون ۲ سال دیگر دوره ریاست‌جمهوری روحانی تمام می‌شود اما احتمال آن که رئیس‌جمهور آینده از ظریف برای همکاری دعوت کند، خیلی زیاد است.

کابینه امروز حسن روحانی با کابینه سال ۹۲ او خیلی تفاوت کرده است. برخی معتقدند که چهره‌های شاخص برای خروج از دولت لحظه‌شماری می‌کنند اما این وضعیت منحصر به دوره ریاست‌جمهوری روحانی است یا آن که دولت‌های گذشته نیز چنین وضعیتی را تجربه کردند؟

غرضی: بعضی وزرا، وزیر قاتل پول هستند

محمد غرضی درباره علت تمایل وزرای شاخص برای استعفا از دولت گفت: آقای ربیعی استیضاح شد. آقای آخوندی قصد استعفا نداشت اما برکنارش کردند. آقای قاضی‌زاده هاشمی نیز که استعفا کرد، من را یاد زمانی می‌اندازد که در دولت بودم. ما چنین کسانی را وزیر قاتل پول می‌نامیدیم. این افراد وقتی دولت دلار و ریال دارد وزیر هستند اما وقتی کفگیر به ته دیگ می‌خورد، صحنه را ترک می‌کنند.

وی درباره استعفای شهیدی، رئیس بنیاد شهید یادآور شد: او از اول هم از عهده این کار برنمی‌آمد و کسی هم حرفش را گوش نمی‌کند اما چون با آقای روحانی رفیق بود، چنین مسئولیتی را عهده‌دار شد. البته خیلی هم موارد طلبکاری از بنیاد شهید مطرح می‌شود و آقای شهیدی هم دستش به جایی بند نیست.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ درباره شایعات استعفای ظریف اظهار کرد: روحانی هم نمی‌خواهد ظریف برود. البته خیلی‌ها به علت دشمنی با ظریف دل‌شان می‌خواهد او از کابینه برود اما استحکام ماندگاری ظریف در دولت از روحانی بیشتر است چون ۲ سال دیگر دوره ریاست‌جمهوری روحانی تمام می‌شود اما احتمال آن که رئیس جمهور آینده از ظریف برای همکاری دعوت کند، خیلی زیاد است.

وی درباره چرایی خروج ژنرال‌ها از دولت حسن روحانی ادامه داد: این وضعیت منحصر به دولت روحانی نیست. دولت‌های موسوی، هاشمی، خاتمی و احمدی‌نژاد هم چنین دورانی را تجربه کردند. وزرایی که اول دوره یک رئیس‌جمهور وارد کابینه شدند اکثرا وسط کار رفتند یا کنار گذاشته شدند. وقوع این حالت در دوره احمدی‌نژاد از همه دوران‌ها بدتر بود.

این فعال سیاسی اظهار کرد: معمولا در دولت اول افراد بدون شناخت از یکدیگر کنار هم قرار می‌گیرند اما بعد از مدتی که با هم کار می‌کنند، انتظاراتشان برآورده نمی‌شود. بنابراین کم‌کم به اختلاف می‌خورند و از هم فاصله می‌گیرند. مثلا بهزاد نبوی که دوست جون جونی با میرحسین موسوی بود یکدفعه میرحسین با او به هم زد و فاصله بین‌شان افتاد.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1397/10/17
جناب غرضی شهامت داشته باش،بگو از اول انقلاب چه خدمات
برجسته ای انجام داده ای،اول مثبت ها بعد مخرب ها!
استاندار خوزستان
وزیر نفت
وزیر پست ومخابرات
سمت های دیگر!
چه کسی باعث انحلال آرتش شد در خوزستان؟
اگر امام نبود،آیا خوزستانی میماند؟
تاریخ همه را ثبت کرده!
بهتر است گوشه ای بنشینی و از خدا حلالیت بطلبی،از بنده خدا که شرم ندارید!
سانسور.......قیچی!
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/10/17
اخه این پول چیه بالا دستی هم دنبالشان هست
اخ که تورا می زارم زیر بالشت جه خوب است
اخ نصف شب گوشم را می کنی نوازش جه خوباست
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/10/17
دنبال وصیت خودت باش .
دیگه از سیاست بکش بیرون .
یک لحظه به آیینه خودت نگاه کن .
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/10/17
دنبال وصیت خودت باش .
دیگه از سیاست بکش بیرون .
یک لحظه به آیینه خودت نگاه کن .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج