پلوسی: ترامپ حقایق را نمی گوید
۸۱۸۳۹۵
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹
۱۰۶۲۷ 
 رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ادعای ترامپ مبنی بر اینکه دمکرات ها با امنیت مرزی مخالفت کرده اند را نادرست خواند و گفت همه می دانند ترامپ حقایق را نمی گوید چرا که ما فقط با دیوار مرزی و نه با امنیت آن مخالفیم.

ایرنا: رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ادعای ترامپ مبنی بر اینکه دمکرات ها با امنیت مرزی مخالفت کرده اند را نادرست خواند و گفت همه می دانند ترامپ حقایق را نمی گوید چرا که ما فقط با دیوار مرزی و نه با امنیت آن مخالفیم.

 20 روز تعطیلی بخش هایی از دولت که زندگی بیش از 800 هزار نفر را به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار داده است، به یک مساله مهم در داخل آمریکا تبدیل شده است.

پلوسی: ترامپ حقایق را نمی گوید

ترامپ درخواست کرده است که 5.7 میلیارد دلار برای ساخت این دیوار که یکی از شعارهای انتخاباتی او بوده است پرداخت شود اما دمکرات ها که اکنون اکثریت مجلس نمایندگان را بر عهده دارند که ماموریت اصلی آن تصویب بودجه است، با این مساله مخالفت کرده اند.

آنها معتقدند که امنیت مرزها با کشیدن دیوار تامین نمی شود و راه های عبور مهاجران، مواد مخدر و عبور گروه های خشن از راه های دیگری انجام می شود. از این رو آنها به استفاده از تکنولوژی و اسکن خودروهای عبوری در امنیت مرزها توصیه می کنند که هزینه آن بسیار کمتر و پیامدهای آن نیز نسبت به دیوار ناچیز است.

اما ترامپ که پیش از این می گفت مکزیک هزینه این دیوار را پرداخت خواهد کرد، با تعطیلی بخشی از دولت، مجلس نمایندگان را در محاصره قرار داده تا به خواسته او تن دهند.

او سه بار با رهبران اقلیت و اکثریت کنگره دیدار کرد اما هیچ نتیجه ای نگرفت و ظاهرا دیوار مرزی به دیواری بلند بین کاخ سفید و کنگره تبدیل شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1397/10/21
اروپاییهابا دوربینهای حرارتی جلشون میگیرن وازدیوارم بهتر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج