سامان، سپرده مطمئن در بانک کی‌روش
۸۲۲۵۰۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
۷۴۰۵
تیمی که بنای قهرمانی در جام ملت ها را دارد در کنار تیم 11 نفره آماده داخل زمین باید سپرده مناسبی نیز روی نیمکت خود برای لحظات کلیدی داشته باشد.

ورزش سه: این موهبت حالا نصیب کارلوس کی روش شده تا با اتکا به همین سپرده ها و همین طور ستاره هایی که داخل زمین در اختیار دارد روزهای خوش و امیدوارکننده ای در جام 2019 برای ایران و طرفدارانش رقم بزند. تیم ملی قدم به قدم و بازی به بازی برای رسیدن به رویای 43 ساله خود پیش می رود و در این راه مرد پرتغالی علاوه بر مهره های اصلی سر بزنگاه از سپرده های مطمئن خود روی نیمکت نیز بهره می برد.

سامان، سپرده مطمئن در بانک کی‌روش

یکی از این سپرده های مطمئن سامان قدوس ستاره دو ملیتی ایران است، بازیکنی که بعد از دو حضور متوالی در ترکیب اصلی دیشب مقابل عمان نیمکت نشین شد تا به عنوان دومین بازیکن تعویضی وارد زمین شود. ستاره تکنیکی و سرعتی در همان اندک دقایق حضور در زمین نشان داد یک سرو گردن از بازیکنان عمانی بالاتر است و می تواند در مواقع لزوم به داد ایران برسد.

سامان، سپرده مطمئن در بانک کی‌روش

کی روش در جام هفدهم با سیستم چرخشی که در دستور کار قرار داده به خوبی بازی ها را بین بازیکنان تقسیم می کند تا با حفظ توازن جسمی و روحی از فرسودگی آنها در این تورنمنت فرسایشی جلوگیری کند، اتفاقی که در جام قبلی به خاطر کمبود مهره های مطمئن اجرایی نشد اما این بار مرد پرتغالی با در اختیار داشتن سپرده های مطمئن همچون سامان از آن نهایت بهره را می برد بلکه طلسم قهرمانی های ایران در قاره کهن شکسته شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج