خط و نشان پلیس برای قاچاقچیان مواد مخدر
۸۲۳۳۳۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
۲۵۱۷ 
فرمانده ناجا با تأکید بر ضرورت تمرکز بر روی باندها و شبکه‌های اصلی تولید و توزیع مواد مخدر گفت: به هیچ وجه به قاچاقچیان کلان و خرده‌فروشان مواد افیونی و مخدر اجازه جولان نمی دهیم.

خبرگزاری فارس: سردارحسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در همایش تخصصی معاونان ستادی، روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ها و معاونان عملیات فرماندهی مرزبانی سراسر کشور با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل و ارواح طیبه شهدای اسلام، انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم درود و رحمت می فرستیم و آرزوی طول عمر توام با سلامتی و صحت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)داریم.

وی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این نشست تخصصی به ویژه سردار محمد مسعود زاهدیان؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا افزود: امید است دستاوردهای این همایش باعث پیشرفت و سرعت در مأموریت ها شود.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری جلسات کاهش آسیب های اجتماعی با حضور سران قوا و مسئولان دستگاه های مختلف محضر مقام معظم رهبری، بیان کرد: معظم له بر لزوم تمرکز برای پنج آسیب اجتماعی تأکید ویژه ای داشتند که معضل اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر نیز یکی از این پنج آسیب مطرح شده بود.

وی با اشاره به آثار و تبعات زیان بار مواد مخدر عنوان کرد: بزرگترین تولید کننده مواد مخدر در همسایگی کشور ما است و این موضوع باعث شده تا همواره با آسیب ها و معضلات مواد مخدر درگیر باشیم، جمهوری اسلامی ایران پرچمدار و نیروی انتظامی نیز در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است.

سردار اشتری با اشاره به مبارزه قاطع و محکم جمهوری اسلامی ایران با مواد مخدر عنوان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون در راه مقابله با ورود مواد مخدر به کشور بیش از 4 هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب اسلامی شده است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در ادامه با تشریح عملکرد پلیس برای مقابله با مواد مخدر عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون، بیش از 588 تن انواع موادمخدر توسط پلیس کشف شده است که تریاک در صدر این کشفیات است.

وی خاطرنشان کرد: با توسل بر اندیشه، برنامه ریزی، اشراف اطلاعاتی و تجهیزات به روز می توان روند پیشگیری و مقابله با مواد مخدر را سرعت داد و تقویت کرد، البته در کنار این مولفه ها باید با تکیه بر ابتکار عمل و نوآوری نیز به صورت جدی تری با ورود مواد مخدر به کشور مبارزه کرد.

سردار اشتری تأکید کرد: با بهره مندی از قدرت دیپلماسی بین المللی نیز می توان برای پیشگیری و جلوگیری از ورود مواد مخدر از کشورهای مبدأ به کشور بهره برد و در واقع باید در حوزه بین المللی و داخلی، سهم و نقش دستگاه ها و نهادهای مسئول مشخص و مطالبه گردد.

وی با تأکید بر اینکه همه نهادهای متولی در مبارزه با مواد مخدر باید سهم و نقش خود را به خوبی ایفا کنند، تصریح کرد: اتخاذ رویکردهایی که دارای کمترین هزینه و بیشترین اثرگذاری باشد نیز در این مسیر باید مورد توجه قرار گیرد و به سمتی برویم که از تکنولوژی روز و تجهیزات نوین بهره کافی برده تا کمترین خسارات به ویژه از نظر نیروی انسانی به سازمان تحمیل شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: متأسفانه شاهدیم که بار کم کاری و کج کارکردی برخی سازمان ها به نیروی انتظامی تحمیل می شود.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به گزارش سردار زاهدیان در بهره مندی از تجهیزات پهپادی برای مقابله با مواد مخدر تأکید کرد: الصاق پیوست های اطلاعاتی در اجرای مأموریت های مبارزه با مواد مخدر یک ضرورت انکارپذیر است و بدون اشراف اطلاعاتی نمی توان دراین عرصه به نقطه ایده آل رسید.

سردار اشتری با تأکید بر ضرورت تمرکز بر روی باندها و شبکه های اصلی تولید و توزیع مواد مخدر تصریح کرد: به هیچ وجه به قاچاقچیان کلان و خرده فروشان مواد افیونی و مخدر اجازه جولان نمی دهیم و پاک سازی محیط های آلوده از مواد مخدر از اولویت های پلیس است.

وی افزود: جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر به عنوان یکی از برنامه های پلیس است که به صورت جدی دنبال و اجرایی می شود، به طوری که امسال پلیس در پایتخت و مناطقی چون شوش و هرندی این گروه از افراد پرخطر و معتاد را جمع آوری و به مراکز نگهداری تحویل داد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم اشراف اطلاعاتی بر فضای مجازی تأکید و بیان کرد: امروز شاهدیم که قاچاقچیان مواد مخدر از بسترهای سایبری و مجازی برای توزیع و فروش بهره می برند که همه این تحرکات در رصد پلیس است اما باید از همه ظرفیت های موجود در مبارزه با مواد مخدر در این حوزه نیز بهره کافی و وافی ببریم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: لازم است از شیوه های عملیات روانی نیز برای ارتقاء آگاهی عمومی و معرفی آسیب های مواد مخدر به جامعه بهره ببریم و پلیس مبارزه با مواد مخدرناجا با همکاری معاونت اجتماعی ناجا می توانند در این حوزه اقدامات اجتماعی، فرهنگی و هنری موثری را انجام دهند.

وی در ادامه با اشاره به شرفیابی جمعی از فرماندهان و روسای پلیس های تخصصی محضر مقام معظم رهبری تصریح کرد: فرماندهی معظم کل قوا از عملکرد نیروی انتظامی اظهار رضایت کردند، این رضایت مندی را به همه خانواده پلیس تبریک می گویم همه ما باید برای حفظ و ارتقاء این سرمایه بزرگ تلاش کنیم و افتخار سربازی معظم له را قدر بدانیم و تدابیر مقام معظم رهبری را ملاک عمل قرار می دهیم.

سردار اشتری با بیان اینکه از زحمات تک تک فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان ناجا قدردانی می کنم، افزود: بنده بر تلاش های آحاد فرماندهان و کارکنان واقف هستم و هر کجا که لازم باشد از این زحمات دفاع می کنم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان خاطر نشان کرد: بنده و هیئت رئیسه ناجا به جد دغدغه بهبود وضعیت معیشتی کارکنان را داریم و اقداماتمان را در این راستا ادامه می دهیم، البته باید از حمایت های سرلشکر باقری؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نیز تشکر کنم، چرا که ایشان همواره یکی از حامیان نیروی انتظامی هستند.

فرمانده نیروی انتظامی در تشریح برخی از اقدامات برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان ناجا یادآور شد: نهضت تأمین مسکن کارکنان در سال آینده کلید می خورد و این مهم ، یکی از پروژه های بهبود وضعیت معیشتی کارکنان است.

سردار اشتری بر لزوم برخورد پدرانه و دلسوزانه فرماندهان با نیروهای زیرمجموعه تأکید و تصریح کرد: با توجه به دغدغه های کارکنان و تزریق روحیه دهی، می توان در اجرای بهتر مأموریت ها، موفق بود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور افزود: در آستانه چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و خوشبختانه این انقلاب پرنشاط و باشکوه مسیر موفقیت ها را طی می کند، باید این سرمایه مهم را قدر بدانیم و شکر نعمت کنیم.

فرمانده ناجا در پایان گفت: ان شاء الله بتوانیم سرباز خوبی برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشیم و فرصت و توفیق خدمتگزاری را قدر بدانیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1397/11/03
خطونشان باس رفع بیکاری وفقرنحومی کنیدمیریدمیگیریدکه چی بش بیشترم شده کمترنشده وقتی ریل اهن وبدزن دیگه چی میخواهیدجلوش بگیریدمیتونیدجلوی اتباع خارجی افغان وبگیرین بودجه ومنابع شغل ایران وایرانی هدرمیدین بگیرین اینقدرزیادن که وزیرکارگفته اگه اینهابرن مشکل بیکاری حل میش حدود۲۰ملیون نفرشدن شماخوابین وخودنمایندگان مجلس گفتن یعنی چی که بیش از۳ملیون افغانی فقط توکارساختمانی اشغال کردن وچندبرابران توشغلهای دیگه غیرقانونی قاچاقی...وبااینکه توهرخانه۱تا۲نفربیکارداریم واین تعدادمیش بودجه بالا۲۰۰سال هزینه ضرربااین بیکاری وفقرنجومی بی ابی
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/11/03
سلام بمحضر فرماندهی محترم و معزز و دلسوز ناجا قسمت میدهم بحضرت عباس ع که اوامر عالی را به بنیاد تعاون نا جا ابلاغ که اصل و سهام صنودوق ذخیره تحصیلی بازنشستگان نا جا را صادر فرما یید چونکه هم مقروض و هم بیمار دارم .هیچ راه درامدی بجز این حقوق باز نشستگی ندارم با دریافت مبلغ مذکور لا اقل جزیی از مشکلاتم حل میشود.
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1397/11/04
واقعا فکری بحال پرسنل از لحاظ مالی وشیفت خدمتی بکنید سردار عزیز
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1397/11/05
تا به حال که خط ونشان ها بی اثر بوده است وبسیاری جوانان به مواد مخدر دچار شده اند خط ونشان مواد فروشان قویتر از نیروی انتظامی بوده است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج