افزایش تنش بین راموس و سران رئال مادرید
۸۲۳۴۹۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
۷۰۲۱
شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو ادعا شد که درخواست اخیر راموس از مدیران رئال، باعث افزایش نارضایتی‌های باشگاه از او شده است.

ورزش سه: شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو ادعا شد که درخواست اخیر راموس از مدیران رئال، باعث افزایش نارضایتی‌های باشگاه از او شده است.

 به نظر می‌رسد که مشکلات موجود در باشگاه رئال مادرید روبه به افزایش است. شب گذشته برنامه «ال چیرینگیتو» از وجود برخی مشکلات پشت پرده در روابط میان راموس و مدیران باشگاه خبر داد.

طبق ادعای این برنامه، درخواست راموس برای افزایش حقوقش از 10 میلیون یوروی فعلی به 18 میلیون یورو به مذاق مسئولان باشگاه خوش نیامده است به خصوص که کاپیتان کهکشانی‌ها در حال حاضر 33 سال سن دارد و در پایان قرارداد فعلی‌اش یعنی سال 2021، 35 ساله خواهد بود.

افزایش تنش بین راموس و سران رئال مادرید

دلیل نارضایتی دیگر باشگاه از راموس ظاهراً عملکرد ضعیف او در رهبری خط دفاعی تیم در فصل جاری بود که گویا نارضایتی گروهی از بازیکنان تیم را هم در پی داشته است. اظهارات منفی راموس پس از اخراج خولن لوپتگی از سرمربیگری رئال مادرید درباره احتمال روی کار آمدن آنتونیو کونته هم مورد دیگری بوده که نارضایتی مسئولان باشگاه را از کاپیتان آندلسی‌شان به همراه داشته است.

چیرینگیتو در پایان به تیره شدن روابط راموس با برخی دیگر از اعضای تیم در رختکن هم پرده برداشته و مدعی شده است که حرکت خشن چندی پیش او روی هم‌تیمی‌اش رگیلون در یکی از جلسات تمرینی رئال مادرید، سبب شده که گروهی از بازیکنان تیم دیگر مانند گذشته برای مدافع میانی اسپانیایی تیم احترام قائل نباشند، از جمله ایسکو که ظاهراً حتی با راموس صحبت هم نمی‌کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج