وضعیت ناپایدار شمال تهران برابر سیل و زلزله
۸۲۴۶۸۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۲
۴۲۹۸
شهردار تهران گفت: منطقه یک در شمال تهران به دلیل برج‌ها و ساختمان‌های بلند وضعیت ناپایداری در برابر سیل و زلزله دارد.

خبرگزاری مهر: پیروز حناچی بعد از ظهر شنبه در مراسم تکریم اسماعیل بدریان سرپرست شهرداری منطقه یک و معارفه سید حمید موسوی به عنوان شهردار جدید این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: آن چه که مردم از نظام مدیریت شهری انتظار دارند این است که مصلحت بلندمدت آن ها را به درستی تشخیص دهد و در اجرای آن پافشاری کند و فضایی را فراهم کند که عدالت و ایمنی برای شهروندان در شهر فراهم شود.

وی افزود :در حادثه پلاسکو به این نتیجه رسیدیم که نظام امداد و نجات ما برای ساختمان های متعارف آمادگی دارد، اما برای ساختمان های غیرمتعارف نیازمند تجهیزات بیشتر و نقشه راه هستیم.

شهردار تهران تصریح کرد:منطقه یک به دلیل وجود خطرهای انسان ساخت چون ساختمان های بلند و حوادث غیرمترقبه چون وقوع سیل،زلزله و...وضعیت ناپایدار دارد و یکی از مناطق پرخطر است و در کوچه های باریک آن امکان مانور تجهیزات امدادی نیست و باید مردم را برای مقابله با بحران های احتمالی آماده کرد.

وی افزود: انتصاب در شهرداری با نگاه به داخل مجموعه و با تاکید بر دو اصل سلامت و تخصص انجام می شود تا همه کارمندان بتوانند از این فرصت بهره مند شوند.

حناچی اظهار امیدواری کرد: شهردار جدید منطقه یک با استفاده از خلاقانه ترین امکانات، این منطقه را مدیریت کند و طبیعت بکر آن را حفظ و امکانات ایمنی و امدادی ان را نیز توسعه دهد.

شهردار تهران در پایان مراسم از زحمات اسماعیل بدریان در مدت تصدی ایشان به عنوان سرپرست شهرداری منطقه یک تقدیر و تشکر کرد و گفت: منطقه یک از جمله مناطقی بود که حضور در مراسم تکریم و معارفه شهردار آن را لازم دانستم و در زمان محدودی که وجود داشت با استفاده از مترو توانستم به موقع حضور یابم و با توجه به جلسه بعدی نیز با مترو خواهم رفت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج