بیانیه تیم پزشکی رئال در مورد مصدومیت راموس
۸۲۵۵۴۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
۵۵۹۰
سرخیو راموس، کاپیتان رئال شب گذشته در جریان بازی با اسپانیول از ناحیه ساق پا مصدوم شد و نتوانست نیمه دوم به میدان برود.

ورزش سه: سرخیو راموس، کاپیتان رئال شب گذشته در جریان بازی با اسپانیول از ناحیه ساق پا مصدوم شد و نتوانست نیمه دوم به میدان برود.

 دقیقه 34 بازی بود که راموس در برخورد با سرخیو گارسیا به شدت از درد به خودش پیچید و البته پس از معالجه به زمین برگشت. راموس تا پایان نیمه به بازی ادامه هم داد اما بین دو نیمه جای خود را به ناچو داد تا مشخص شود مصدومیت او شدیدتر از حد انتظار بوده است.

بیانیه تیم پزشکی رئال در مورد مصدومیت راموس

پس از بازی این شایعه ایجاد شد که او ممکن است بیش از یک ماه به دور از میادین باشد هرچند که خود راموس پس از بازی و در گفت و گوی مختصر با خبرنگاران گفت که مشکل او جدی نیست.

امروز و پس از بررسی تیم پزشکی رئال مشخص شد که حق با راموس بوده و مصدومیت او شدید نبوده است. در بیانیه تیم پزشکی رئال آمده است که این بازیکن برای احتیاط، در بازی برگشت مقابل جیرونا(یک چهارم نهایی کوپا دل ری) که پنجشنبه شب برگزار می شود، به میدان نخواهد رفت ولی یکشنبه مقابل آلاوس مشکلی برای حضور در ترکیب رئال ندارد.

به این ترتیب نگرانی های سولاری برای بازی مقابل آلاوس با توجه به اینکه واران را در اختیار ندارد نیز برطرف شد. راموس در بهترین فرم فصل خود قرار دارد و در دو بازی اخیر رئال توانسته 3 گل به ثمر برساند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج