واکنش عجیب اسپالتی به شایعات حضور کونته
۸۲۷۵۱۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۳
۵۲۶۹
لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر به شایعات حضور آنتونیو کونته روی نیمکت این تیم واکنش نشان داد.

ورزش سه: در روزهای اخیر اخباری مبنی بر ملاقات پپ ماروتا و کونته در دفتر باشگاه اینتر منتشر شده اما اسپالتی، سرمربی اینتر این اخبار را دروغ خوانده و معتقد است اینتر برای کسب موفقیت باید صبور باشد.

واکنش عجیب اسپالتی به شایعات حضور کونته

اسپالتی گفت: "کونته می تواند به هر کجا که می خواهد برود. شما (خبرنگاران) می گویید اخراج من تقریبا اجتناب ناپذیر است و من در پایان فصل از اینتر جدا خواهم شد. همچنین شما می گویید که از یک سو پپ ماروتا انسانی حرفه ای است و از سوی دیگر می گویید کونته در دفتر باشگاه حضور داشته است.

دفتر باشگاه در مرکز میلان قرار دارد و میلیون ها نفر در آن منطقه رفت و آمد دارند. این اخبار جعلی است و مدیران اینتر با کونته در دفتر باشگاه ملاقاتی نداشته اند. این اخبار نوعی توهین به پپ ماروتا است زیرا او فردی حرفه ای است نه آماتور.

باید در برخی زمینه ها پیشرفت کنیم اما رفتار تیم در بازی پنجشنبه مقابل لاتزیو مناسب بود. ما از جام حذفی همانند لیگ قهرمانان حذف شدیم و اینها هر دو مسابقاتی بسیار مهم هستند اما اینتر باید بر روی آماده شدن و یافتن ساختاری صحیح تلاش کند. هواداران اینتر به دلیل اینکه این تیم چندین سال است قهرمان نشده عجله دارند اما قرار نیست من خودم را به دلیل گذشته باشگاه مقصر بدانم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج