گرشاسبی به تقوی: پرسپولیس در قلب‌ها است
۸۲۸۸۱۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
۸۶۸۷ 
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: جان کندیم تا تیم به فینال آسیا برسد و اگر یک اشتباه بانکی نبود و پولی به حساب ما نمی‌آمد شاید نمی‌توانستیم تیم را به ژاپن بفرستیم.

خبرگزاری فارس: حمیدرضا گرشاسبی در خصوص اظهارات برخی از اهالی فوتبال درباره توجهات ویژه به تیم پرسپولیس، سفر این تیم به ژاپن‌ و موارد دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر بخشی از مهم‌ترین صحبت‌های او را می‌خوانید:

مشروح صحبت‌های مدیرعامل سابق پرسپولیس را در زیر می‌خوانید.

این روزها صحبت‌های زیادی درباره پرسپولیس و رفتن به فینال لیگ قهرمانان آسیا مطرح می‌شود و حتی شخصی مثل محمد تقوی از پخش بازی پرسپولیس در مدارس هم انتقاد کرده است.

نیازی به گفتن نیست که پرسپولیس در چه شرایطی خودش را به فینال آسیا رساند.ما در شرایطی که محروم بودیم و نمی‌توانستیم بازیکن بگیریم فصل را آغاز کردیم و این در حالی است که ۱۲ بازیکن کلیدی ما قراردادشان تمام شده بود و در این بین برخی‌ها بازیکنان ما را تحریک می‌کردند تا از تیم جدا شوند.

از طرف دیگر قرارداد برانکو و دستیارانش تمام شده بود اما با همه این مسائل و سختی‌ها آنها با عشق و علاقه ماندند و گذشت کردند. ما توانستیم با ایجاد همدلی قرارداد بازیکنان و مربیانی که تمام شده بود را تمدید کنیم و این در حالی است که به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نمی‌توانستیم بازیکن جدید بگیریم.

درباره مبالغ درآمدی پرسپولیس هم صحبت کنید و اینکه این درآمدها چطور به دست آمد؟

طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا هر برد در لیگ قهرمانان ۵۰ هزار دلار و هر مساوی ۱۰ هزار دلار پاداش دارد و این در حالی است که برای هر اعزام هم حدود ۳۰ هزار دلار به باشگاه داده می‌شد و ما با این مسئله توانستیم بخشی از هزینه‌ها را اینگونه تأمین کنیم. اینها در حالی رخ داد که پرونده‌های زیادی هم گریبان پرسپولیس را گرفته بود و شاید اگر ما در یکی از این پرونده‌ها محکوم می‌شدیم دیگر هیچ کدام از این افتخارات به دست نمی‌آمد.

اگر خدای ناکرده پرسپولیس محروم می‌شد آیا این نشاط که بین هواداران به وجود آمد درست می‌شد؟ ما واقعاً جان کندیم و مراقب بودیم تا بدهی‌ها ما را زمین نزند و این در حالی است که بیش از ۳۰ میلیارد تومان بدهی داشتیم.

در این بین برخی‌ها مدعی هستند که پرسپولیس مورد توجه و الطاف بیشتری قرار گرفته است. این موضوع را تأیید می‌کنید؟

من ادعا می‌کنم که هیچ سیستم دولتی حتی یک ریال هم به ما کمک نکرد و اگر احدی به ما کمک کرده آن را بگوید و رسانه‌ای کند. فقط از طریق اسپانسر طبق قرارداد منعقد شده داشتیم و اینکه یک فرد علاقه‌مند به پرسپولیس که دوست داشت نامش مطرح نشود به ما کمک مالی انجام داد و در تنگناها به ما کمک کرد. برای من عجیب است که کی‌روش و محمد تقوی این مسائل را مطرح می‌کنند چرا که مربیان و بازیکنان ما نزدیک به شش ماه پول نگرفتند اما با عشق و تعصب و برای خوشحال کردن مردم کار کردند و تیم را به فینال آسیا رساندند.

از طرف دیگر بحث سفر پرسپولیس به ژاپن و استفاده از پرواز بیزینس‌ کلاس مطرح شده و شاید بهتر باشد خودتان پاسخ این مسائل را بدهید.

کسی این مسائل را نمی‌داند اما ما برای سفر به ژاپن مثل مرغ پرکنده بودیم و بال‌بال زدیم تا این سفر انجام شد و این در حالی است که هیچ کسی دست ما را نگرفت و ما روی پای خودمان ایستادیم. من هنوز زنده هستم و اگر احدی ادعا می‌کند که ریالی در این باره به ما کمک کرده است حاضرم هرکجا که می‌گوید مناظره کنم. آقایان کم‌لطفی نکنند چرا که من هم مجبور می‌شوم تقوایم را زیر پا بگذارم و برخی مسائل را مطرح کنم.

نباید هر کسی به خودش اجازه بدهد که بگوید من پرسپولیس را بالا آوردم و این در حالی است که خیلی‌ها حتی کارشکنی هم کردند تا ما نتیجه نگیریم و اگر لازم باشد خیلی مسائل را مطرح می‌کنم اما نمی‌خواهم به شادی جامعه خدشه وارد کنم. درست است که من کنار رفتم اما برخی حرف‌های غیرمنصفانه نزنند و ادعا نکنند که آنها پرسپولیس را بالا آوردند. ما با بدبختی و بیچارگی بلیت پرواز به ژاپن را گرفتیم.

اما در این بین کی‌روش در صحبت‌هایی عجیب از اینکه بازیکنان پرسپولیس با پرواز بیزینس کلاس به ژاپن رفتند انتقاد کرد.

ما چطور می‌توانستیم در یک پرواز ۱۶ ساعته بازیکنان را با پرواز اکونومی به ژاپن بفرستیم؟ مگر می‌شود بازیکن ۱۶ ساعت روی هوا باشد و دو روز بعد فوتبال بازی کند؟ شما بپرسید که ما چگونه به ژاپن رفتیم و چقدر بدبختی کشیدیم تا این سفر انجام شود اما هیچکس به ما کمک نکرد تا حتی بتوانیم پرواز چارتر بگیریم. من از کی‌روش تعجب می‌کنم؛ او ادعا می‌کند یک مربی حرفه‌ای است اما با بی‌انصافی تمام این صحبت‌ها را مطرح کرد.

او درباره پرواز ما به ژاپن حرف زده اما ما در به در به دنبال تهیه پول بودیم و کسی به ما پول قرض نمی‌داد تا این سفر را انجام دهیم. حتی می‌گفتیم که به ما پول قرض بدهید و چند روز دیگر این پول را پس می‌دهیم ولی کسی کمک نکرد. نمی‌دانم صلاح است بگویم یا نه اما اگر یک اشتباه بانکی نبود و پولی به حساب ما نمی‌آمد شاید نمی‌توانستیم تیم را به ژاپن بفرستیم. هرچند که پولی به اشتباه به حساب ما آمد و بعد از چند روز آن را دوباره برداشت کردند.

در هفته‌های اخیر صحبت از حکومتی بودن و توجه ویژه به پرسپولیس است و خیلی‌ها در این باره مدعی حمایت‌های خاص از سرخ‌پوشان هستند. حتی محمد تقوی از پخش بازی پرسپولیس در مدارس انتقاد کرده و آن را نمونه کمک‌های دولتی عنوان کرده است.

من بارها گفته‌ام که پرسپولیس یک سرمایه‌داری است که فقیرش کردند. درآمدهای این باشگاه را می‌برند و حقش را نمی‌دهند. پرسپولیس را له کردند بعد می‌گویند همه چیز فراهم بوده است. اگر بچه‌ها تهدید کردند که سر کلاس نمی‌روند چون می‌خواهند بازی پرسپولیس را ببینند به خاطر هنرنمایی بازیکنان و مربیان پرسپولیس بوده است وگرنه از تماشای بازی پرسپولیس توسط دانش‌آموزان در مدرسه چه سودی به پرسپولیس می‌رسد؟

مگر ما از دانش‌آموزان پول گرفتیم که فوتبال تماشا کردن را یک کمک به پرسپولیس می‌دانند؟ به خاطر موفقیت‌های پرسپولیس، مردم علاقه‌مند بودند بازی‌های این تیم را ببینند. همانطور که مردم در ساعت ۳ صبح از خواب بیدار می‌شدند تا مسابقات کشتی المپیک را ببینند. این مسائل قلبی است و پرسپولیس به قلب‌ها نفوذ کرد چون افتخارات زیادی به وجود آورد و در این راه مسئولان هم مجبور شدند در پارک‌ها و مدارس تلویزیون بگذارند تا مردم فینال آسیا را ببینند. ما خوشحالیم که حتی باعث درآمدزایی برای کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها شدیم چرا که مردم برای تماشای باز‌های پرسپولیس به این مکان‌ها می‌رفتند تا بازی را ببینند.

بعد از هجمه‌هایی که به راه افتاده بازیکنان پرسپولیس خواستار صحبت‌های شما در این باره شدند و به نظر می‌رسد شما یک بار دیگر حمایت خوبی از آنها کردید.

ببینید وقتی یک انسان با قلب خود حرکت می‌‌کند خدا هم به او کمک می‌کند. بازیکنان پرسپولیس با قلب‌شان بازی می‌کردند و بدون پول با درد و به لطف آمپول می‌توانستند به زمین بروند. این مسائل را با چه چیز می‌شد عوض کرد؟ سیدجلال حسینی با کمر مصدوم در زمین حاضر می‌شد، شجاع خلیل‌زاده مهر‌ه‌های گردنش کلی درد داشت، کمال کامیابی‌نیا با کتف مصدوم بازی می‌کرد، محمد انصاری درد شدید در پایش داشت، امید عالیشاه مصدوم بود، علیرضا بیرانوند درد داشت و... و ما در این شرایط دیدیم که بازیکنان ایثار کردند و با قلب‌شان پای کار آمدند و خدا هم به آنها کمک کرد اما هیچ احدی به ما کمک نکرد.

همه می‌داند که گرشاسبی دروغگو نیست و بهتر است آقایان به فکر تقویت تیم خودشان باشند و به تیم‌های دیگر کاری نداشته باشند. از هواداران پرسپولیس هم خواهش می‌کنم اجازه ندهند حاشیه‌ها در تیم حاکم شود و از تیم، برانکو و بازیکنان حمایت زیادی داشته باشند. نباید وارد حاشیه‌ها شویم و هواداران باید حواس‌شان را جمع کنند تا این باشگاه افتخارآفرین آسیب نبیند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 60
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
10:23 - 1397/11/17
به کوری چشم کیسه و شله زرد
پاسخ ها
بهزاد
United States
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
توو کل ایران دارن پرچم ژاپن رو میارن ورزشگاه.خوب شد معنی قلب هارو دونستیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
خخخ خوبه خودش هم داره میگه پول به حساب نمیومد!!!
پول یا مفت ملت ایران رو دارن خرج یه تیم سوگولی میکنن بعد هم میگن خودمون قهرمان شدیم
اگه داور و وزیر و بیت المال....نبودن که خبرتون از دسته سه میومد که داشتین برای بقا میجنگیدین خخخ
ضمنا پس پس فقط تو قلب شماست نه همه ملت ایران لطفا جمع نبند جناب!!!
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
در جواب بهزاد:البته وطن فروشهایی مثل شما ها دارند پرچم ژاپن میارند .در تمام نظر سنجی های پرسپولیس با تمام باشگاه های ایران کفه ترازو به طرف پرسپولیس سنگینی کرده این یعنی عشق به پرسپولیس حالا شما ها هی چرت و پرت بگید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
وقتی یه جام اسیایی اوردید بیایید با ما کل کل کنید خودتونو به ما نچسبونید لنگیا
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
چقد حرفای تکراری ما زیاد از این حرفا تو تلویزیون از مسئولین می شنویم .پول اشتباهی اومد تو حسابتون مگه ما احمقیم اینجوری حرف میزنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
محبوب باندها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
قلب احمقها کف پاشونه لنگ جاش برای طرفداراش همونجاست
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1397/11/17
تو دیگه چرت نگو اخه مگه میشه پول اشتباهی بیاد تو حساب پولو وزیر ریخته یه جوری که معلوم نشه لطفا مردم را احمق فرض نکن
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
کیسه ها ،تعصب و جهالت چشمشان را کور کرده و هیچ وقت با حقیقت کنار نیومدن،چون مکتب کیسه ،هوچی گری و جعل و جهالت هستش.
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1397/11/17
حاجی تو.در قلب مایی
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/11/17
لنگ توحسرت قهرمانی آسیا بایدبسوزه تاهمین جایی که بالا رفتین هم صدقه سری حمایت های یک طرفه وزیرورزش بودتولیگ هم که جای حرف زدن نداره همه فهمیدن چه بلایی سربقیه تیم هااوردین وحقشون روخوردن
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
آخه استقلالی عزیز تحلیل فوتبالی تونم اندازه شعور فوتبالی تونه
ایرانی
United Arab Emirates
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
بترکیدازحسادت وازبی لیاقتی مربی وتیم درپیتی تون.عقده ای.
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1397/11/17
زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی، پرسپولیس قلب میلیونها ایرانی است.
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1397/11/17
همه ما پرسپولیسیا ممنونیم از شما و همه کادر فنی و بازیکنان تو دوره محرومیت.مثلی که همه شنیدن بازم گفتن داره ((قطار در حال حرکت سنگ میخوره)) بذار یه مشت حراف صبح تا شب تو این تلویزیون و اون تلویزیون زر زر کنن آخر اونی که میره فینال آسیا باز هم ماییم.
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1397/11/17
خسته نباشید جناب گرشاسبی کارت درست بود که پرسپولیس رو جمع کردی ولی در مورد اشتباه بانکی که پول بحساب تون واریز شد گفتین چرا از این اشتباهات واسه افراد بدبخت پیش نمیاد تا حساب شون پر پول شه ومشکلات شون حل شه؟ بنظر من آدم صادق وراستگو گیر نمیاد وچون حقیقت برا عموم گفته نمیشه مردم همه فکری به ذهن شون میرسه ولی آگه سیستم مالی درستی باشه هیچ کس نمیتونه حرف بزنه
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/11/17
شرافت انسانیت ادب همه راداشتی دوست داریم توقلب مایی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
آقای گرشاسبی دوست داریم،کماکان سایه صداقت وتقوایت درکنارتیم باشه...قطعا جنابعالی یکی ازستونهای اصلی درنتایج خوب چندسال اخیرپرسپولیس بودی.وکارهایی کردی که تیم تاسالهاازآن بهرمندخواهدشد...پس ماطرفدارا،ازت خاهش میکنیم ازتیم فاصله نگیروبه عنوان مشاورقابل اعتماددرکنارآقای عرب بمان...
France
10:50 - 1397/11/17
بعله ماهم میدونیم تو دل هرچی وزیر آه جاداره ب دادش میرسن چون سوگلی حکومت
France
10:50 - 1397/11/17
بعله ماهم میدونیم تو دل هرچی وزیر جاداره ب دادش میرسن چون سوگلی حکومت
تاج" چهار فینال آسیا دوقهرمانی دوبار نایب قهرمان. لنگ حقیر
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1397/11/17
روتونو برم. کاش داوریها نبود اونوقت میدیدی واس سقوط بایدمیجنگیدی
پاسخ ها
استقلال
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
مااستقلالی هافضولی حسودی دخالت درکاردیگران نداشتن چشم برای دیدن موفقیت دیگران تهمت زدن افترابستن توهین کردن کارهای شیطانی کردن دعواانداختن دربین دیگران عقده ای بودن وووووووتوخونمونه تووجودمونه ازروزی که شاه لعنتی رفته چون مفت خوری وحمایت های بی دریغش قطع شده دیگه پست ترشده ایم برترین هاعرضه اتوبی طرف بودنتوثابت کن پخش کن نظربنده رووالابرنامه اتونوپاکش می کنم!!!!!!!!!
United Arab Emirates
10:54 - 1397/11/17
به کوری چشم دشمنان پرسپولیس کبیر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
بگو چرتپولیس
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/11/17
پرسپولیس قدیم خوب بود الان کی روش در قلب هاست
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1397/11/17
اون ادم علاقه مند ک نخواست نامش،فاش،بشه ایا وزیر نبود
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/11/17
مشکل اینجاست ک توکشور ما هیچ مدیر یا رییسی حق را نمیگه مثل شما
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/11/17
همه میدونن ک لنگ حقیر دولتی و یه تیم حکومتی با کمک وزیر و اقازاده و قبلا هم هدایتی نتیجه گرفته ک مشخص شده این پول ها از کجا میان و اومدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
توبروبه فکرتیمت باش کیسه کش ایی به استوره ات هم بگو استوره جان تواگه استوره ی کیسه کشایی چراعکس شیخ جاهل عرباروپیرهنت زدی ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1397/11/17
اخيش اين تيم لنگ چقد مظلومه...همه مجروح ومصدوم بودن اما بازی میکردن نکنه از جبهه جنگ‌برگشته بودن...اقای محترم چیزی که عیانه حاجتی به بیانش نیس....تیم لنگ از یه پنجره نقل وانتقلات به گفته شما محروم بود که نبود..امل کلی درهای رحمت وبرکت به واسطه وزارت لنگی دوس واسش باز شد که بقیه تیما تو خواب هم نمیدیدن...
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1397/11/17
کسانی که قهرمانیهای خودشون بادوز وکلک وبازیکن دوپینگی وهوایی کردن بازیکنهای حریف به دست امده باورشون نمیشه یک تیم باعشق وتلاش وازخودگذشتگی بتونه این همه موفقیت به دست بیاره .ازکوزه همان تراودکه دراوست .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
احسنتم اگه کسی یک عددکیسه دل شیش تایی سواربردوچرخه درراه مکتب خانه ی تاژژژژ حقیروفقیروصغیروشیطان رجیم دیدکه بامنطق هستش تهمت نمیزنه بدون سنددددددد به ماهم خبربده جایزه اش هم جام قهرمانی تاژژزژژژ تودسته سوم کشوری وفراررررر به سوی کشورترکیه ازترس بازی باپرسپولیس هستش باتشکر....
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1397/11/17
ی سوال : چطور اگر پولی به حسابتون اشتباهی اومد نمیتونستین برین و وقتی اشتباهی اومد رفتین و خدارو شکر و چطور وقتی پولی نداشتید و با واریزی اشتباهی رفتید و اونا اشتباهشون رو فهمیدند ، این پول رو از حساب نداشته برگشت دادند ؟؟؟؟ کدوم رو باور کنیم ؟ دم خروس یا قسم ...
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1397/11/17
اقای گرشاسبی شما خیلی مردی دمت گرم و خدا حفظت کنه
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/11/17
چ اتیشی زدی ب کیسه جماعت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
اسم استقلال لرزه بر اندام لنگیا میندازه
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1397/11/17
اقاواقعادرست فرمودیداماچه کنیم که پشت پرده فتل وبوغچی هامون دارندفقط برعلیه پرسپولیس ازپشت خنجرمی زنند....تقوی تولال بمیری بفکراستقلال باش
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/11/17
تقوی جیره خور کیروش و زنوزی دیگه عقلش زو با دلار عوض کرده زیاد بش خورده نگیرید
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/11/17
درود.بر گرشاسبی انسان شریف از خطه خوزستان از ایل بختیاری
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/11/17
تو این چهل سال دیدیم ولمس کردیم هر کس بیشتر از تقوا حرف بنه حتما ایراد داره ویله وپیله داره
United Arab Emirates
12:54 - 1397/11/17
پول اشتباهی تو حساب امده رو خوب امدی دمت گرم خخخخخ
United Arab Emirates
13:03 - 1397/11/17
کاملا مشخصه که دروغ میگه . اشتباهی پول اومد تو حساب ، مگه میشه مگه داریم
Romania
13:39 - 1397/11/17
خداوکیلی پر روتر از این جماعت لنگ من کسی رو ندیدم، با کمک داورها و جعل سند و تقلب کاری قهرمان لیگ شدن، با کمک داور و فدراسیون و وزیر ورزش تا فینال آسیا رفتن و باختن، با پولهای دزدی آقای هدایتی و کلک بازی بازیکن می خریدن، الان هم با کمک داورها و فدراسیون و وزیر ورزش و حمایت های اونها بازی ها رو پشت سر میذارن، صدای همه رو در آوردن، اونوقت این آقا دم از پاکی میزنه ...
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1397/11/17
ارواح عمه ات گرشاسبی
پول ریختی تو حلقوم اینا تا موندن
در واقع سهم پول استقلال از وزارت برای تمدید قرارداد تیام جپاروف ابراهیمی و حسینی رو 12 بازیکن آزاد تیم شما بردند
چرا چون وزیر لنگی است
برای 12 بازیکن شما و مربیان در تابستان پول هست اما برای تمدید قرارداد استقلالی ها نیست
لنگ نماد اختلاس هدایتی
نماد جعل قرارداد توسط طاهری
نماد دزدی هدایای ملی پوشان توسط پیروانی
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1397/11/17
این حرفهای تقوی از سوزش است به ایشان یک وان آب سرد پیشنهاد کنید تا هم جاش خنک شود
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1397/11/17
گرشاسپ لنگی خیلی متوهمی استقلال سرورته
Romania
14:16 - 1397/11/17
بلی در قلب فاسدان . دلال ها و لیدر ها با حقوق نجومی
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/11/17
برو گم شو ریالی داده اند رسانه ای کنند آره حتما میکنند
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/11/17
برو گم شو ریالی داده اند رسانه ای کنند آره حتما میکنند
United Arab Emirates
15:09 - 1397/11/17
اتفاقا آفتابه خونمون هم پرسپولیسیه!
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/11/17
خاک تو سر حسود و بخیل تقوی کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1397/11/17
استقلال رفت نیمه نهایی جام باشگاهها بازی با دالیان توی قلب تهرون بازی پخش مستقیم نشد.آقایون پرسپولیسی تقوی راست میگه متاسفانه.برید از بابا و عموتون بپرسین.ولی بازی پرسپولیس رو همه جا پخش کردن...مبارکتون باشه ولی فک نکنین تقوی دروغ میگه دقیقا حرف حق رو میزنه
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/11/17
خفه بابا مافیایی کثیف
United States
01:27 - 1397/11/19
اقای گرشاسپی به قول خودت 30ملیارد بدهی داشتید،درامد باشگاه پرسپولیس از سامانه هواداری حداقل سالی 70تا80ملیارده بغیر پول باشگاهای اسیا و حمایتهای وزارت،میشه بگید این همه پول کجا میره که شما میگید پول نداشتید به ژاپن برید!!؟مرد حسابی نه پول بازیکن دادید نه بدهی 30ملیاردی و تسویه کردید پس این پولا کجا میره؟؟وقتی ی مدیر بدون حساب میاد سر کار و بدون حساب و کتاب میره معلومه که این وضعیت پیش میاد،استقلال و پرسپولیس هر دو این مشکل و دارن،اقای گرشاسپی شما اولا شهامت داشته باش بگو چرا پنجره بسته شد دوما اگه حمایتهای وزارت بخصوص شخص وزیر و فدراسیون و داوران محترم نبود ایا شما پارسال قهرمان میشدید!؟ایا همین فصل اگه کمک داوران نبود شما کجای جدول بودید!؟اقای گرشاسپی اگه اون حمایتها نبود الان شما خودتون و بعنوان ی مدیر موفق که پرسپولیس و نجات داده نمیدونستید،اقای گرشاسپی شما بغیر پول هوادار چه درامدزایی واسه باشگاه داشتید؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج