فرصت همکاری آهنگساز ایرانی با «وست ورلد» سوخت
۸۲۹۱۹۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
۳۱۵۱ 
پیام آزادی آهنگساز ایرانی که با پروژه های جهانی همکاری می کند به دلیل اینکه آمریکا به او ویزا نداد فرصت همکاری با سریال «وست ورلد» را از دست داد.

خبرگزاری صبا: پیام آزادی آهنگساز ایرانی که با پروژه های جهانی همکاری می کند به دلیل اینکه آمریکا به او ویزا نداد فرصت همکاری با سریال «وست ورلد» را از دست داد.

منتفی شدن همکاری آهنگساز ایرانی با سریال «وست ورلد» به دلیل ندادن ویزای آمریکا

پیام آزادی آهنگساز بین المللی که موسیقی فیلم سینمایی «خون خدا» را در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر کار کرده است در گفتگو با خبرنگار صبا بیان کرد: قرار بود همکاری جدیدی برای سریال west world بین من و رامین جوادی شکل بگیرد اما به دلیل مشکلات ویزای آمریکا این همکاری لغو شد.

وی افزود: در خارج از ایران روی موسیقی گیم و انیمیشن هم کار می کنم و در ایران نیز سریال «شاه گوش» و فیلم های «بی وزنی» و «خون خدا» را آماده کرده ام.

آزادی درباره معرفی موسیقی و سازهای ایرانی به جهان توضیح داد: موسیقی ایرانی در دنیا جایگاه دارد اما متاسفانه به دلیل دیده و شنیده نشدن موسیقی ایرانی عموم افراد آن را نمی شناسند. موزیسین های اصیل ما باید کنسرت هایی را در سطح جهانی برگزار و هنر ایرانی را به دنیا معرفی کنند.

آهنگساز سریال «شاه گوش» ساخته داوود میرباقری درباره کمبود ساز ایرانی در گروه های خارجی گفت: نوازنده ها باید به کشورهای دیگر سفر کنند تا ساز ایرانی به دنیا معرفی شود. ساز ایرانی اگر در کشورهای مختلف شنیده شود حتما در ارکسترها مورد استفاده قرار می گیرد.

آزادی درباره پیشرفت موسیقی ایرانی در دهه اخیر توضیح داد: هدف موسیقی در ایران فراموش شده است و همه دنبال درآمد بیشتر هستند و به هر مناسبتی کنسرت برگزار می کنند تا به سوددهی برسند، در حالی که احترام به گوش مخاطب باید یکی از اولویت های هنرمند موسیقی باشد.

وی در پایان گفت: آموزش موسیقی باید از مدرسه شروع شود تا موزیسین واقعی به دنیای موسیقی اضافه شود و هنرمند با طی کردن سختی این مسیر ارزش واقعی هنرمند شدن را بداند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج