انفجار سیگار الکترونیک، جان جوان آمریکایی را گرفت
۸۲۹۳۷۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
۶۳۳۳ 
جوان آمریکایی بر اثر جراحات ناشی از انفجار سیگار الکترونیک جان خود را از دست داد.

همشهری آنلاین نوشت: جوان آمریکایی بر اثر جراحات ناشی از انفجار سیگار الکترونیک جان خود را از دست داد.

خطر استفاده از سیگارهای الکترونیک که پیش از این بارها از سوی رسانه‌ها گوشزد شده بود بار دیگر واقعیت تلخ خود را به رخ کشید.

جان باختن فردی بیست و چهارساله بر اثر انفجار سیگار الکترونیک که اغلب رسانه‌های جهان به انعکاس آن پرداختند فرصتی دوباره برای طرح مسئله قابل اطمینان و ایمن بودن استفاده از این ابزار جدید مصرف دخانیات ایجاد کرده است.

آخرین مورد از خطرات ناشی از به کارگیری سیگار الکترونیک در آمریکا اتفاق افتاد، جایی که یک جوان آمریکایی بر اثر جراحات ناشی از انفجار این ابزار جدید مصرف دخانیات جان خود را از دست داد.

ویلیام اریک بروان، یک برق کار حرفه‌ای که با خودور عازم یک مغازه فروش سیگار الکترونیک در ایالت تگزاس آمریکا بود، درحال متوقف کردن خودرو در نزدیکی فروشگاه یاد شده بر اثر انفجار سیگار الکترونیک از ناحیه سرخ رگ‌های سر و گردن مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

بستری شدن ویلیام جوان در بخش فوریت‌های پزشکی تنها چند روز به طول انجامید و وی متاسفانه در نهایت بر اثر ضایعه مغزی ناشی از این انفجار جان خود را از دست داد. در گزارش تیم پزشکی معالج ویلیام آمده است که وی بر اثر سکته مغزی جان باخته است. در این گزارش همچنین تصریح شده است که تکه‌ای فلزی از سیگار الکترونیک منفجر شده از داخل گردن وی بیرون آورده شده است.

مادربزرگ ویلیام پس از آن در گفتگو با شبکه ان بی سی آمریکا تصریح کرد که شدت انفجار به قدری بوده که به بخش‌هایی از اتوموبیل وی آسیب رسانده است.

این حادثه دومین مورد از نوع خود در آمریکا به حساب می آید. یکی از ساکنان ایالت فلوریدا پیش از این در ماه مه سال گذشته میلادی بر اثر آتش گرفتن منزل مسکونی خود جان باخت در حالی که کارشناسان پس از تحقیقات انجام شده منشا آتش سوزی را انفجار سیگار الکترونیک وی اعلام کردند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج