شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟
۸۲۹۵۲۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
۸۵۰۷ 
به گفته دانشمندان فقط ۱۳ میلی‌ثانیه طول می‌کشد تا مغز آنچه که چشم دیده است را تفسیر و تعبیر کند. به این ترتیب باید گفت: قدرت ترجمه تصاویر توسط مغز بسیار شگفت‌انگیز و بی‌نظیر است.
وبسایت روزیاتو - فروغ بیداری: به گفته دانشمندان فقط ۱۳ میلی‌ثانیه طول می‌کشد تا مغز آنچه که چشم دیده است را تفسیر و تعبیر کند. به این ترتیب باید گفت: قدرت ترجمه تصاویر توسط مغز بسیار شگفت‌انگیز و بی‌نظیر است. این فعالیت در بدن کاملا خودکار و بدون نیاز به «آگاهی» فرد صورت می‌گیرد. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید بین آنچه می‌بینیم و انتخاب می‌کنیم و ناخودآگاه ما رابطه مستقیمی وجود دارد.

این ادعا پشتوانه علمی دارد و ما با چالشی که در این مطلب برایتان انتخاب کرده‌ایم می‌خواهیم این رابطه به صورت عملی هم به شما ثابت کنیم. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی از حروف انگلیسی که در تصویر بالا می‌بینید را انتخاب کنید. همین جا کار تمام است. بعد از انتخاب، سراغ تفسیر حرف انتخابی خود بروید تا بیشتر از قبل با شخصیت اصلی خود آشنا شوید.
 
شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟

۱- حرف انگلیسی A
 
شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟

اگر اولین حرف انگلیسی که در تصویر بالا به چشمتان خورد A بوده، باید بدانید که انسان ساده‌ای هستید که به راحتی می‌توان دستتان را خواند و برنامه‌هایتان را حدس زد. شما بسیار صاف و صادق هستید و از بازی دادن دیگران خوشتان نمی‌آید. اطرافیان شما را فردی کاملا صادق و وفادار می‌دانند.

تا جایی که بتوانید به بقیه کمک می‌کنید تا چهره‌ای خوب و مهربان از خود در نظر دیگران بسازید. این کار به شما روحیه مضاعف می‌بخشد. به هیچ عنوان اهل خیانت نیستید و اگر کسی به شما خیانت کند سریعا او را از زندگی خود حذف خواهید کرد و فرصت دوباره‌ای به او نخواهید داد.

همیشه آینده‌نگر هستید، زیرا نمی‌دانید که زندگی چه خواب‌هایی برایتان دیده و چه موانعی را سر راه شما قرار داده است.

۲- حرف انگلیسی O
 
شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟

اگر اولین حرف انگلیسی که در تصویر بالا به چشمتان خورد O بوده، باید بدانید که شما حلال مشکلات هستید. شما از این موهبت برخوردار هستید که مشکلات را پیش از آن که مانعی سر راهتان قرار دهند تشخیص داده و آن‌ها را از بین ببرید. این ویژگی بسیار پسندیده سبب شده تا اطرافیان احترام زیادی برای قدرت تشخیص و دانش شما قایل باشند.

همیشه یک قدم جلوتر از اتفاق‌ها هستید، زیرا به هیچ عنوان از هیجان‌زده شدن و سوپرایز شدن خوشتان نمی‌آید. با اینکه ممکن است سوپرایز مثبت خوشحالتان کند، اما باز هم ترجیح می‌دهید از قبل بدانید چه اتفاق‌هایی قرار است روی دهد. شما کاملا واقع‌بین هستید و هدف‌های واقعی برای خود تعریف می‌کنید، در نتیجه می‌توانید اهدف خود را محقق کنید.

۳- حرف انگلیسی R
 
شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟

اگر اولین حرف انگلیسی که در تصویر بالا به چشمتان خورد R بوده، باید بدانید که بسیار ایده‌آل‌گرا و هوشیار هستید. شما به جزئیات همه مسایل توجه زیادی نشان می‌دهید به این خاطر که اعتقاد دارید تمامی این جزئیات پازل‌هایی هستند که کمک می‌کنند تا تصویر بهتر و درست‌تری از زندگی برای خود بسازید.

بدون این جزئیات ریز تصور می‌کنید که همه چیز ناقص و ناکافی است. شما هرگز برای انجام کار‌های خود تلاش کم و کوتاه مدت ندارید و از همه وجود برای گرفتن نتیجه درست مایه می‌گذارید؛ به طوری که حتی ممکن است از خواب خود هم بزنید تا وظیفه‌ای که به عهده‌تان گذاشته شده درست انجام شود.

در آخر هم بگوییم که به شدت عاشق نظم هستید و از اتلاف وقت و بی‌نظمی خانه یا اتاق کارتان خوشحال نخواهید شد.

۴- حرف انگلیسی S
 
شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟

اگر اولین حرف انگلیسی که در تصویر بالا به چشمتان خورد S بوده، یعنی شما انسان خونسردی هستید. شما از اختلاف نظر و بحث و مشاجره گریزانید و وقتی در چنین موقعیتی قرار می‌گیرید، ترجیح می‌دهید سکوت اختیار کنید تا اینکه بخواهید با کسی برخورد کنید. این رفتار گاهی به عنوان ضعف شما قلمداد می‌شود، اما قدرت شما در این است که اجازه نمی‌دهید کسی یا چیزی خونسردی و آرامشتان را از بین ببرد.

شما فردی کاملا باهوش هستید که به راحتی احترام دیگران را کسب می‌کند. به این خاطر که نمی‌گذارید کسی آرامش درونی‌تان را به هم بریزد. همچنین اغلب اوقات احساسات درونی خود را پنهان می‌کنید و ترجیح می‌دهید مشکلاتتان را خودتان حل کنید به این خاطر که اعتقاد دارید این‌ها مشکلات شما هستند و به بقیه ارتباطی ندارند.

۴- حرف انگلیسی T
 
شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟

اگر اولین حرف انگلیسی که در تصویر بالا به چشمتان خورد T بوده، یعنی شما ذاتا مدیر به دنیا آمده‌اید. شما از نظم و دیسیپلین خوشتان می‌آید، زیرا همه چیز تحت کنترلتان خواهد بود. همچنین نگاه مثبتی به دوستان و زندگی دارید و اغلب هم به عنوان فردی باهوش در جمع‌ها می‌درخشید. تلاش شما در زندگی این است که افراد مثبت و خوب را دور خود نگه دارید تا انرژی خوبی به زندگیتان جاری کنند.

همیشه اوقات افکار خلاقانه به ذهنتان خطور می‌کند و ایده‌های بسیار نابی برای آغاز پروژه‌های جدید دارید. اکثرا سازمان‌دهی و نظم خوبی در زندگی و کار خود دارید، اما پیش می‌آید که گاهی در مواجهه با مشکلات ناامید شوید و دست از تلاش بکشید.

۶- حرف انگلیسی E
 
شخصیت شناسی؛ کدام حرف را اول می‌بینید؟

اگر اولین حرف انگلیسی که در تصویر بالا به چشمتان خورد E. بوده، به این معنی است که شما فردی کاملا خلاق و هنرمند هستید. تصویرسازی‌های ذهنی شما بسیار زیاد است به گونه‌ای که گاهی نمی‌توانید ایده‌های اصلی خود را از دل آن‌ها بیرون بکشید. همیشه دوست دارید همه چیز را با تمام وجود حس کنید و احساسات خود را به خوبی درک و قبول می‌کنید. همیشه اجازه می‌دهید که شادی زندگی شما را به درگیر خود کند، زیرا اعتقاد دارید هیچ چیز در دنیا به اندازه شادی و لذت بردن ارزشمند نیست.

شما به واسطه هنر و خلاقیتتان خود را توصیف می‌کنید و به همین خاطر است که برای هنر ارزش و احترام بسیار زیادی قایل هستید. این ویژگی را دارید که احساسات عمیق و مثبت خود را به دیگران نیز منتقل کنید. به همین دلایل است که اطرافیان شما را فردی خاکی، دوست داشتنی و با انرژی می‌دانند و از بودن در کنارتان لذت می‌برند.

شما کدام حرف را انتخاب کرده بودید؟ آیا تفسیرِ حرفِ انتخابی با شخصیت و روحیه‌تان یکی بود؟ در بخش نظرات برایمان بنویسید.
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1397/11/20
خب من همه این حروفی که اینجا گفته شده دقیقا دیدم.
و خیلی با من جور بود.
اما فکر نکنم کس دیگه ای هم غیر این حروفو ببینه.
چون من هر چی نگاه کردم حرف دیگه ای ندیدم.
تازه اگه حرف دیگه ای دیده می شد باید میگفتید مثلا اگه به جای حرف ای حرف تی ببینید این معنا رو میده!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
برادرها و خانوم ها اینجور مطالب ببشتر جنبه سرگرمی داره بخاطر همینم این مطلبو تو قسمت سرگرمی‌ گذاشتن پس انقد با خودتون کلنجار نرید
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/11/20
حرف R ولی اصلا منظم نیستم
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1397/11/20
اصولا چون 0 یکم پر رنگو لعاب تره بیشتر دیده میشه.
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1397/11/20
من اول از همه O رو دیدم اتفاقا به جای اینکه حلال مشکلات باشم محلول مشکلات هستم و همیشه هم عقب تر از اتفاق هستم
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1397/11/20
من همه رو دیدم الان من همه ایناهم دمم گرم
ولی تو جیبم فقط پنج تومن دارم
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/11/20
R
بدون در نظر گرفتن تفاسیر فکر کنم همه اول R رو ببینن چون وسط تصویره.
(حالا همه میان میگن وااای مجله زرد واااای متاسفم برای این متن وااااای ما خیلی خوب و روشنفکریم و این مطالب رو پشیزی هم ارزشمند نمیدونیم (که من نمیدونم پس برا چی خوندنش و نظر میذارن؟؟!!!!!!!) و.... خودم هم به دید سرگرمی نگاه میکنم نه تایید میکنم نه رد میکنم چون علم و منطق پشتش رو نمیدونم!! شاید صرفا جنبه تبلیغ و بیزنسی داشته باشه و یا شایدم واقعا تحقیقات و بررسی پشتش باشه یا شاید فقط محض سرگرمی باشه)
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/11/20
من اول A رو دیدم. شاید به خاطر این که اول اسم خودم هم A هستش... ولی تقریبا همه ی ویژگی هاش راجع به من صدق می کرد.
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1397/11/20
من دوتا حرف رو باهم دیدم
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1397/11/20
من R رو ديدم و كاملا هم برام درست بود
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1397/11/20
وای خییییلی درست بووود❤
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1397/11/20
من همه رو همون اول دیدم تکلیفم چیه
United Arab Emirates
21:02 - 1397/11/20
بازم چرت و پرت بود من اول O رو دیدم ولی هیچ کدوم در رابطه با من درست نبود
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1397/11/20
والا واقعیت داره چون من همه ی اخلاقایsرو دارم
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1397/11/21
تمام حرفهارا دیدم ولی اینده نگر نیستم اینده راکی دیده وفاداری نظم وانضباط وخیانت همه بود بازم خدا قوت
Netherlands
12:07 - 1397/11/21
کاملا درسته ممنون عالی
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/12/03
من الان همرو دیدم چیکارکنم؟
الکیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج