خطر از دست دادن فینال، بیخ گوش راموس
۸۲۹۸۳۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵
۹۲۰۲
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا با بخشیده شدن کارت زرد راموس در ال کلاسیکو مخالفت کرد.

ورزش سه: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا با بخشیده شدن کارت زرد راموس در ال کلاسیکو مخالفت کرد.

راموس در ال کلاسیکوی رفت نیمه نهایی کوپا دل ری به دلیل خطا روی سمدو از داور کارت زرد گرفت.

او حتی می توانست در دقایق انتهایی با دریافت کارت زرد دوم اخراج شود ولی داور خطای او روی سوارز را مستحق کارت ندانست؛ هرچند بسیاری از کارشناسان داوری معتقدند که خطای او روی سمدو کارت نداشت ولی روی سوارز باید کارت می گرفت.

خطر از دست دادن فینال، بیخ گوش راموس

باشگاه رئال برای کارت زرد راموس تقاضای فرجام داد که مورد قبول قرار نگرفت. به این ترتیب او اگر در بازی برگشت برابر بارسا کارت بگیرد و رئال بتواند در نهایت راهی بازی نهایی شود، راموس فینال را از دست خواهد داد.

او در لالیگا نیز 4 کارته است و امروز اگر در برابر اتلتیکو کارت بگیرد بازی هفته بعد مقابل جیرونا را از دست خواهد داد. در لیگ قهرمانان و بازی پیش رو برابر آژاکس نیز اگر راموس کارت بگیرد، باید تا نیمه نهایی صبر کند تا کارت زرد او پاک شود.

راموس امشب در دربی مادرید بازی شماره 414 خود در لالیگا را تجربه خواهد کرد و از این حیث با کاماچو برابر می شود (هشتمین بازیکن تاریخ رئال از حیث تعداد بازی در لالیگا). او چهارشنبه شب و برابر آژاکس نیز بازی شماره 600 خود در همه رقابت ها را برای رئال انجام خواهد داد.

راموس تاکنون 41 دربی مادرید را تجربه کرده است که حاصل کار، 20 برد، یازده تساوی و 9 شکست بوده است. او مجموعا 20 کارت زرد نیز دریافت کرده است. جالب اینکه راموس برابر اتلتیکو بیش از همیشه از داوران کارت گرفته است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج