لاریجانی: دشمنان بفهمند، ریشه‌ انقلاب قوی است
۸۳۰۳۵۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
۷۵۹۰ 
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «ملت ایران در مصاف با دشمنان یک صدا هستند»، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا دشمنان را مأیوس می کند.

ایسنا نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «ملت ایران در مصاف با دشمنان یک صدا هستند»، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا دشمنان را مأیوس می کند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر تهران، در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی، گفت: این راهپیمایی بسیار عظیم نشان می دهد که هیچ چیز و هیچ اقدامی مانع حضور میلیونی مردم نمی شود، دشمنان باید بفهمند که ریشه های انقلاب قوی است و در این مصاف ملت ایران یک صدا هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تردید نکنید که حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حمایت ملت از انقلاب، دشمنان را مأیوس می کند و آن ها پس از این شکست به دنبال سناریوهای دیگر می روند. حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دستاورد بسیار بزرگی برای کشور هم برای ادامه راه و هم حل مسائل محسوب می شود، همچنین دشمنان از این حضور پرشور درس گرفته و از رفتارهای خود دست بردارند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در رابطه با اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی خود را نخواهد دید، گفت: آن ها از این حرف های بی ربط زیاد می زنند و خیلی نباید آن را جدی گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1397/11/22
سلام.... پیشنهاد میکنم به مناسبت پیروزی 40 ساله انقلاب اسلامی دوره خدمت سربارانی که در حال خدمت هستند به 18 ماه کاهش یابد ......
پاسخ ها
AAAAAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
من پیشنهاد میکنم چون ۴۰ سال این انقلاب شکوه مند توانست روی پای خود بایستد
برای گرامی داشت این روز شما هم باید برای هر مسعول و خودتان ۴۰ بادیگارد استخدام می کردین بهتر نبود چون مردم خیلی عصبانی هستن.
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1397/11/22
مثلا چقدر قوی؟
اگر واقعا قوی است و شما به مردم مطمئن هستین آیا ۱۰ محافظ برای هر نفر نشانه نا امنی و ترس از مردم نیست؟
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1397/11/22
سلام.... پیشنهاد میکنم به مناسبت پیروزی 40 ساله انقلاب اسلامی دوره خدمت سربارانی که در حال خدمت هستند به 18 ماه کاهش یابد ...... سلام.... پیشنهاد میکنم به مناسبت پیروزی 40 ساله انقلاب اسلامی دوره خدمت سربارانی که در حال خدمت هستند به 18 ماه کاهش یابد ...... سلام.... پیشنهاد میکنم به مناسبت پیروزی 40 ساله انقلاب اسلامی دوره خدمت سربارانی که در حال خدمت هستند به 18 ماه کاهش یابد ......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
کشتی خودتو،سه ماه بیشتر خدمت کن هیچیت نمیشه، زمان ما ٢۴ماه فیکس خدمت کردیم
رها
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
ده بارِ دیگه هم که بگی کسی گوش نمیده
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1397/11/22
جناب آقای لاریجانی دشمنان خوب می دانندوبخاطر همین است که تا حالانتوانستن هیچ غلطی بکنند امان ازمسئولین بی لیاقت و بی کفایت خودمان که چه به سر این مردم آوردند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج