رستوران سنتی باغ بهشت فشم، یک پیشنهاد زمستانی
۸۳۰۷۹۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
۹۰۰۸ 
رپورتاژ آگهی
رستوران باغ بهشت رستورانی بسیار بزرگ است که از فضای بزرگش استفاده مفیدی کرده، رستورانی با دکور تلفیقی و چشم نواز، محیطی که همزیستی جذابی از تقابل سبک سنتی و مدرن را به ارمغان آورده است.

رستوران‌ها و غذاخوری‌هایی با سبک ایرانی زیر شاخه‌های مختلفی دارند و معمولا به ندرت آن‌ها را در کنار هم می‌توان یافت. مثلا کله پاچه با آش حلیم و این دو با کباب کوبیده به ظاهر هیچ ارتباطی ندارند برای همین هم است در کنار هم دیده نمی‌شوند. ولی حتما برای شما هم پیش آمده که با یک جمع چند نفره قرار صبحانه یا ناهار داشته باشید، اما نیمی از گروه موافق کله پاچه باشند و نیمی دیگر طالب حلیم، یا شاید هم قرار ناهار باشد و طرفداران چلوکباب و دیزی با هم برابر باشند و کار تصمیم گیری سخت. درست در همین شرایط است که گردهمایی این خوشمزه‌ها مهم می‌شود و رستورانی مثل رستوران باغ بهشت به یکی از خاص‌ترین رستوران‌های تهران می‌شود. رستوران باغ بهشت فشم یکی از بهترین رستوران‌های فشم است که اگر از جاده ش گذر کرده باشید امکان ندارد چشمتان به آن نخورده باشد.

رستوران باغ بهشت

رستوران باغ بهشت رستورانی بسیار بزرگ است که از فضای بزرگش استفاده مفیدی کرده، رستورانی با دکور تلفیقی و چشم نواز، محیطی که همزیستی جذابی از تقابل سبک سنتی و مدرن را به ارمغان آورده است. همان طور که از دکور و نام این رستوران انتظار می‌رود، سبک غذا‌ها ایرانی است. اینجا یک رستوران اصیل است که غذاهایش با ظاهری جذاب و بسیار هوس انگیز سرو می‌شود. آلاچیق‌هایی با ابعاد مختلف که هر چنر که به آن جا بروید می‌توایند به راحتی گرد هم بنشینید و لذت ببرید. آلاچیق‌ها از چوب و شیشه ساخته شده اند که بتوانید از فضای زیبای رستوران هم لذت ببرید در عین حال در تمامی فصل‌ها می‌توانید آن جا بروید و اصلا نگران سرما یا گرمای هوا نباشید.

رستوران باغ بهشت

رستوران باغ بهشت با فضای ایرانی و دلچسب در کنار تنوع بسیار بالا در انواع غذا‌های ایرانی با سرو غذا‌های خوشمزه پذیرای ما شکم دوستان، شکم باز‌ها و شکم گردان است. اتاقک‌های خصوصی این جا بهترین ویو برای شمایی باشد که بعد از غذا مشغول خوردن یک لیوان چای با سماور ذغالی در کنار تنقلات خوشمزه لذت بخش رستوران باغ بهشت فشم هستید و از اینکه خودروی خود را در پارکینگ اختصاصی رستوران باغ بهشت فشم پارک کرده اید خیالتان کاملا راحت است. اینجا جشنواره‌ای از غذا‌های خوشمزه است که می‌توانید دوستان، خانواده و میهمانان خود را به آن برده و به شدت آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید. به تازگی اتفاق قشنگی انجام شده که در منوی رستوران به تازگی خورشت فسنجان و کوفته تبریزی اضافه شده است که در منطقه فشم، جایی سرو نمی‌شود.

رستوران باغ بهشت

در این رستوران دوست داشتنی نان داغ همراه با غذایتان سرو می‌شود که لذت خوردن غذا را چند برابر می‌کند. اگر به دنبال فضای بزرگی هستید تا بتوانید دورهمی‌های بزرگ در آن برگزار کنید قطعا باغ بهشت با آلاچیق‌ها و سالن‌های بزرگی که دارد گزینه‌ی خوبی برای شما خواهد بود. کافی است از شهر تهران و شلوغیش خارج شوید و به محیط آرامش بخش این رستوران بروید.

رستوران باغ بهشت


رستوران باغ بهشت@bagh.behesht

 

رستوران باغ بهشت

09126547414

09121465249

02126532614

 

رستوران باغ بهشت

www.baghebeheshtefasham.com

 

رستوران باغ بهشت

آدرس: زردبند، اول جاده فشم، رستوران باغ بهشت

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج