بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید
۸۳۳۴۸۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
۱۱۳۴۹ 
در بین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم اندروید، کدام‌یک حرف بیشتری برای گفتن دارند؟ این سؤالی است که معمولاً برای افرادی که علاقه‌ی زیادی به تدوین و ویرایش فیلم دارند و می‌خواهند این کار را با گجت اندرویدی خود انجام دهند، ایجاد می‌شود. در این مطلب بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید را معرفی کرده ایم.

و‌ب‌سایت دیجی کالا - یوسف اسفندیاری: در بین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم اندروید، کدام‌یک حرف بیشتری برای گفتن دارند؟ این سؤالی است که معمولاً برای افرادی که علاقه‌ی زیادی به تدوین و ویرایش فیلم دارند و می‌خواهند این کار را با گجت اندرویدی خود انجام دهند، ایجاد می‌شود. اگرچه در iOS اپلیکیشن iMovie وجود دارد که علی‌رغم داشتن امکانات زیاد و فقدان تبلیغات، کاملاً رایگان است، اما در اندروید یک اپلیکیشن رایگان همه‌فن‌حریف برای ویرایش فیلم دیده نمی‌شود.

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

خوشبختانه، این به معنای عدم وجود اپلیکیشن‌های توانا در این زمینه نیست. در بین میلیون‌ها اپلیکیشن اندروید، تعداد زیادی اپلیکیشن مناسب برای ویرایش فیلم وجود دارد ولی طبق بررسی‌های انجام شده، تعداد اندکی اپلیکیشن کاملاً رایگان مجهز به امکانات مناسب وجود دارد و برای کارهای حرفه‌ای باید به استفاده از اپلیکیشن‌های پولی روی بیاورید.

البته بیشتر این اپلیکیشن‌های پولی، نسخه‌ی رایگان هم دارند که البته این نسخه‌ی رایگان دارای تبلیغات زیادی هستند و علاوه بر گذاشتن واترمارک بر ویدیو، امکانات محدودتری نسبت به نسخه پولی ارائه می‌دهند. در نهایت باید خاطرنشان کنیم که در این مطلب فقط به تعداد محدودی از این اپلیکیشن‌ها نگاه می‌اندازیم و مطمئناً می‌توان به تعداد بسیار بیشتری از آن‌ها اشاره کرد.

Crop & Trim Video

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

قیمت: رایگان، بدون واترمارک

در بین اپلیکیشن‌های این فهرست، این تنها اپلیکیشن رایگانی است که واترمارک بر روی ویدیو نمی‌اندازد. اگر به دنبال امکانات ابتدایی مانند برش هستید، می‌توانید بر روی توانایی‌های آن حساب کنید اما اگر خواستار امکانات پیشرفته‌تر مانند بهره‌گیری از لایه‌ها و انداختن فایل‌های صوتی بر ویدیو هستید، این اپلیکیشن ویرایش فیلم مناسب شما نیست.


Kinemaster

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌های نسخه رایگان: واترمارک، تبلیغات و محدودیت در ابزار حرفه‌ای

قیمت نسخه پولی: ماهانه ۴ دلار یا سالانه ۳۰ دلار

اگر به دنبال اپلیکیشن ویرایش فیلم حرفه‌ای هستید که هم از ابزارهای حرفه‌ای مانند پشتیبانی از لایه‌های مختلف بهره ببرد و هم استفاده از آن راحت باشد، استفاده از این اپلیکیشن را توصیه می‌کنیم. طبق بررسی‌های انجام شده، Kinemaster در بین انواع و اقسام اپلیکیشن‌های مشابه، رابط کاربری جذاب‌تری دارد و خیلی سریع می‌توان بخش‌های مختلف آن را یاد گرفت و از امکانات گسترده‌اش استفاده کرد. اگر اهل استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای مانند Premiere Pro هستید و می‌خواهید از نسخه موبایل چنین برنامه‌ای استفاده کنید، می‌توانید روی امکانات Kinemaster حساب کنید.


InShot

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌های نسخه رایگان: خروجی حداکثر با کیفیت ۱۰۸۰p Full HD، تبلیغات و دیگر محدودیت‌ها

قیمت نسخه پولی: ۴ دلار برای حذف تبلیغات

InShot یک اپلیکیشن ویرایش فیلم قابل توجه است که از رابط کاربری ساده‌ای بهره می‌برد و وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام می‌دهد. در مقایسه با دیگر نسخه‌های رایگان اپلیکیشن‌ها، این مورد سرعت بهتری دارد و تبلیغات آن مخل تجربه کاربری نیست. این اپلیکیشن ویرایش فیلم از پس انجام چه کارهایی برمی‌آید؟ از بین قابلیت‌های آن می‌توانیم به مواردی مانند برش، افزودن موسیقی، استیکر، متن و کنترل سرعت ویدیو اشاره کنیم. روی هم رفته این اپلیکیشن، موارد مقدماتی مربوط به ویرایش فیلم را به‌خوبی پوشش می‌دهد.


VivaVideo

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌های نسخه رایگان: واترمارک، محدودیت زمانی ۵ دقیقه‌ای، خروجی حداکثر با کیفیت ۴۸۰p، تبلیغات و دیگر محدودیت‌ها

قیمت نسخه پولی: سالانه ۱۵ دلار یا ماهانه ۴.۵ دلار

یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم همین VivaVideo است که رابط کاربری شلوغی دارد و در ابتدا پاپ‌آپ‌هایی برای معرفی ابزارهای مختلف را نمایش می‌دهد. به طور کلی این اپلیکیشن از ابزارهای ساده مربوط به این ویرایش ویدیو بهره می‌برد و هرچند از لایه‌های مختلف پشتیبانی نمی‌کند، اما همین تایم‌لاین ساده هم واجد امکانات قابل توجهی است. روی هم رفته برای ویرایش‌های ساده، این اپلیکیشن شما را ناامید نخواهد کرد.


Power Director

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌های نسخه رایگان: واترمارک، تبلیغات زیاد، خروجی بعد از مشاهده تبلیغات و دیگر محدودیت‌ها

قیمت نسخه پولی: ۶ دلار برای اشتراک یک ماهه، ماهانه ۴ دلار برای اشتراک سه‌ماهه و دیگر طرح‌ها

Power Director کاربرانی را هدف گرفته که در زمینه‌ی ویرایش فیلم جدی‌تر هستند. رابط کاربری تاریک آن فاقد تبلیغات است و کاربران به‌راحتی می‌توانند فایل‌های خود را از طریق گوگل درایو روانه‌ی این اپلیکیشن کنند. در محیط این اپلیکیشن به ۳ لایه دسترسی دارید و محیط تایم‌لاین آن هم ساده و جذاب است و به راحتی می‌توانید آن را کنترل کنید. علاوه بر این، Power Director از جمله معدود اپلیکیشن‌هایی است که از تکنیک‌های پیشرفته‌ای مانند پرده سبز پشتیبانی می‌کند.


Filmora Go

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌ها: پرداخت ۳ دلار برای حذف واترمارک

این هم یکی دیگر از اپلیکیشن‌هایی است که اصلی‌ترین نیازهای کاربران را پوشش می‌دهد و از قابلیت‌هایی مانند برش یا کراپ کردن بهره می‌برد. از دیگر امکانات آن هم می‌توانیم به امکان افزودن موسیقی، ضبط صدا و افکت‌های ساده و افزودن زیرنویس اشاره کنیم. اگرچه این اپلیکیشن از چند لایه مختلف پشتیبانی نمی‌کند، اما می‌توانید بسیاری از این کارهای مربوط به تایم‌لاین‌های چند لایه را در محیط ساده آن انجام دهید. نسخه رایگان آن، ویدیوهای خروجی را همراه با واترمارک ذخیره می‌کند و برای حذف آن باید ۳ دلار بپردازید.


Action Director

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌ها: پرداخت ماهانه ۵ دلار برای خروجی‌های رزولوشن بالا (۴K و ۱۰۸۰p)

Action Director سابقه‌ی زیادی دارد و اگرچه تایم‌لاین آن چند لایه نیست، ولی از قابلیت‌های ابتدایی مانند برش، کنترل سرعت کلیپ‌های معکوس کردن، افزودن استیکر، متون و صدا پشتیبانی می‌کند. اما متأسفانه، در مقایسه با دیگر اپلیکیشن‌های مشابه، رابط کاربری آن چندان جذاب و مدرن نیست و به همین خاطر در نگاه اول نمی‌تواند توجه کاربران را جلب کند.


Adobe Premiere Clip

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌ها: نیاز به پرداخت مبلغ قابل توجه برای بهره‌گیری از مجموعه اپلیکیشن‌های ادوبی

Adobe Premiere Clip یک اپلیکیشن عالی برای افرادی است که برای ویرایش فیلم به دنبال امکانات ابتدایی هستند. علاوه بر این نباید رابط کاربری ساده و مدرن آن از قلم بیندازیم. اما مهم‌ترین نکته ضعف این اپلیکیشن، مبلغ بالای اشتراک برای Adobe suite است.


VideoShow Video Editor

بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم برای اندروید

محدودیت‌های نسخه رایگان: واترمارک، خروجی حداکثر با کیفیت ۷۲۰p، تبلیغات و دیگر محدودیت‌ها

قیمت نسخه پولی: پرداخت سالانه ۲۰ دلار

VideoShow هم یکی دیگر از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ویرایش فیلم محسوب می‌شود و رابط کاربری آن تا حد زیادی مشابه VivaVideo است ولی از لحاظ تجربه کاربری، در مقایسه با آن اپلیکیشن حرف کمتری برای گفتن دارد. رابط کاربری VideoShow بسیار شلوغ است و این اپلیکیشن تلاش می‌کند انواع و اقسام افکت‌ها را به فروش برساند. بعد از اتمام مهلت آزمایشی هم استفاده از این اپلیکیشن تقریباً غیرممکن می‌شود زیرا انواع و اقسام آگهی‌ها برای ترغیب کاربر به خرید نسخه پولی نمایش داده می‌شود.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Germany
09:49 - 1397/12/04
سلام ممنون بابت زحماتتون. لطفا یک بخش برای معرفی آپ های کاربردی هم قرار بدین ویا بهتر بگم معرفی بهترین ها در هر زمینه. سپاسگزارم.
Germany
09:55 - 1397/12/04
وقتی بیشتر دقت کردم دیدم در بخش تکنولوژی کاملا خواسته من انجام شده.واقعا برترین ها فوقلادست.پس دیگه حرفی نمی مونه. امیدوارم همینطور خوب وعالی ادامه بدین با آرزوی موفقیت برا شما
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج