تشکیل بزرگترین پرونده تخلف ارزی در مشهد
۸۳۴۴۸۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
۱۳۹۷۶ 
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در این استان با طرح شکایت 5 بانک خبر داد.

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در این استان با طرح شکایت 5 بانک خبر داد.

حمیدرضا کریم در این خصوص گفت: با شکایت بانک‌های انصار‌، پاسارگاد‌، حکمت ایرانیان‌، رفاه کارگران و ملت علیه یک شرکت بازرگانی، پرونده تخلف در این زمینه تشکیل و رسیدگی به آن از سوی شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات ارزی مشهد در سازمان تعزیرات حکومتی آغاز شد.

وی با اشاره به تحقیقات و بررسی‌های انجام‌شده، ابراز کرد: در رسیدگی به این شکایت مشخص شد که شرکت مذکور دارای چندین پرونده است و با توجه به ارائه مدارک و مستندات این تخلف، ازجمله تعهدات شرکت مبنی بر واردات کالا در قبال ارز دریافتی و ارائه ندادن برگ سبز گمرکی که نشان‌دهنده ورود و ترخیص کالاهای تعهد داده‌شده باشد از تخلفات محرز است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی یادآور شد: با اظهار‌نظر مسؤولان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مبنی بر اجرا نکردن تعهدات این شرکت در قبال ارز دریافتی، اتهام این شرکت ازنظر شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات ارزی محرز گردید.

کریم افزود: درنهایت شعبه رسیدگی‌کننده به پرونده، با تشخیص موضوع تخلف این شرکت را به استرداد مبلغ ٣۵۴‌میلیون و ٣٣٢ هزار و ٨٧٧‌ یوان چین و ٩١١‌ هزار و ٢٠٠‌ یورو و ٨‌ میلیون‌ و ٧١۶ هزار و 832 ‌لیر ترکیه در وجه بانک‌های عامل و همچنین ابطال کارت بازرگانی محکوم کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
09:17 - 1397/12/03
هر دم از این باغ بری میرسد
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1397/12/03
همون مشهدِ مقدسِ خودمونِ ؟!؟!؟!؟
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/12/03
هر چقدر نماینده های مشهد خودشون را جر میدن برا مسائل دیگه و مخالفت با پولشویی و این جور چیزا برعکس هر تخلف و ... هست تو این شهر اتفاق می افته.
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1397/12/03
این سیستمی که همتی دارد هر اختلاس گری راحت میتواند از پرداخت بدهی شانه خالی کند ،
ورشکستگی راه فرار از دیون است.
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/12/03
اینجا همونجاست که نمیذارن کنسرت برگزار بشه چون امام رضای عزیز ناراحت میشه . بعد اختلاس و فساد و کلاهبرداری ......... عجیبا غریبا . ما مسلمونها چقدر غلط غلوطیم .
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1397/12/03
مجازاتش چی شد اینکه فقط برگشت پوله.
خوب راه نشون میدید برید بدزدید گیر افتادید پولو بدید و خلاص
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1397/12/03
در این مملکت با این همه ادعا ی مسولین که آمریکا را زیر پا له می کنند ولی انگار قانون جنگل حکمفرما ست هر کس می برد و می خورد به ریش دیگران می خندد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج