درآمد هنگفت دولت از فروش خدمت سربازی
۸۳۵۲۳۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
۴۰۸۵ 
جانشین فرمانده ناجا گفت: در این ۵ سال مبلغی حدود ۵ هزار میلیارد از فروش سال‌های غیبت سربازی وارد خزانه شده است.

مهر نوشت: جانشین فرمانده ناجا گفت: در این ۵ سال مبلغی حدود ۵ هزار میلیارد از فروش سال‌های غیبت سربازی وارد خزانه شده است.

سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا صبح امروز در حاشیه نشست معاونین وظیفه عمومی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: معمولا در تمامی مجموعه‌های پلیس سالی دو نشست داریم، یک نشست که اوایل سال برگزار می‌شود برای تبیین برنامه‌ها است و نشست دوم در آخر سال جمع بندی و آسیب‌شناسی می‌کنیم.

وی افزود: نیروی انتظامی و سازمان وظیفه عمومی بیشترین درگاه ارتباطی با مردم است و بیش از ۲۰ درصد ارتباط حاکمیت با جامعه از طریق نیروی انتظامی انجام می‌شود.

سردار سلیمانی تصریح کرد: بیشترین خدمت از سوی نیروی انتظامی است و تمام تلاش ما بر آن است که آرامش عمومی را بر جامعه حکم‌فرما کنیم.

وی ادامه داد: امنیت تنها ایستادگی در برابر دشمن نیست، امنیت اقتصادی، امنیت روانی، امنیت خانواده و ... در حوزه نیروی انتظامی است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل های رفتارهایی که با مردم داریم خودمان را اصلاح می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهتر عمل کنیم.

وی ادامه داد: جرایم ناشی از غیبت سربازی امروزه در حوزه وظیفه عمومی امروزه خیلی اهمیت دارد، افرادی که امروزه بیش از ۸ سال از غیبتشان می‌گذرد و اگر حتی خودشان بخواهند که به خدمت بیایند نمی‌توانند خدمت کنند.

سردار سلیمانی گفت: هر سال بحث کردیم که امسال، سال آخر فروش خدمت سربازی است ولی هرسال ادامه پیدا کرد البته من بارها گفتم ما (نیروی انتظامی) مخالف فروش هستیم.

وی گفت: همانطور که روز گذشته در مجلس هم گفته شد مشمولان دارای غیبت تنها تا پایان سال جاری مهلت دارند تا ثبت نام کنند و حتما باید یک قسط را در امسال پرداخت کنند(پرداخت یک قسط از ۱۳ قسط در سال ۹۷).

جانشین فرمانده ناجا گفت:در این ۵ سال مبلغی حدود ۵ هزار میلیارد از فروش سال‌های غیبت سربازی وارد خزانه شده است.

وی تصریح کرد: در سال ۹۴ چیزی حدود ۲ میلیون نفر مشمول بلاتکلیف داشتیم و امسال حدود یک میلیون نفر بلاتکلیف داریم که هم می‌توانند غایب محسوب شوند و هم وضعیت‌های دیگر داشته باشند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1397/12/05
ازجیب سربازمفلس پولدارشدید
Canada
11:14 - 1397/12/05
اگر بودجشو به نیروی انتظامی میدادن اونوقت موافق میشدین ؟
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1397/12/05
مملکتی که خدمت مقدس سربازی رومیفروشه دیگه روش هیچ حسابی جزنابودی نباید کرد
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1397/12/05
لااقل اموزشهای اولیه رو ببینن که در موقع ضروری از خودشون بتوانند دفاع کنند واین وظیفه رو بچه فقیرها انجام ندن مثل سابق ! پدر پول شاده (بسوزه سابق)
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1397/12/05
فروش سربازی هم از شگرد های منحصر بفرد آقایان بود ‌ه بخاطر پول عقده و تبعیض کاشتند
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/12/05
عصر سرمایه داری به این میگن پول داری زندگی کن نداری بمیر.فقیران سربازی بر پولداران کیف کنند
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1397/12/05
چی فکر میکردیم چی شد!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج