اکبر صادقی: سربازی نگذاشت پرسپولیسی بشوم
۸۳۵۸۴۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
۵۳۳۸ 
اکبرصادقی بازیکن بی حاشیه تیم فوتبال پدیده معتقد است که به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستند.

ورزش سه: تیم فوتبال پدیده در آخرین دیدار خود مقابل سپید رود رشت موفق شد با ارائه یک بازی زیبا و برتر به برتری برسد.

پدیده با این برد نشان داد همچنان یکی از تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی است و این در حالی است که تیم مشهدی درحال حاضر با 38 امتیاز و تنها تفاضل گل کمتر در رده سوم قرار دارد.

یکی از بازیکنان خوب این تیم در طول این فصل و حتی فصول گذشته کسی نیست جز اکبر صادقی هافبک تدافعی این تیم که با وجود اینکه دیربه فوتبال ایران معرفی شده است همواره جزو یکی از افراد تاثیر گذار تیمش بوده است .

وی درباره اوضاع و شرایط تیم پدیده اظهار داشت:« خدا را شکر تیم یکدستی داریم و با توجه به حضور یحیی گل محمدی و دانش فنی بالایی که دارد توانسته فوتبالیست های خوبی را گرد هم جمع کند. فکر می کنم تا این جای فصل نتایج معقولی را کسب کردیم و انشاءالله این نتایج ادامه دار باشد و امیدوارم که بتوانیم این روند خوبمان را ادامه دهیم تا بتوانیم بعد از مدت ها برای استان خراسان و مردم مشهد کسب افتخار کنیم.»

وی در ادامه افزود :«مطمئن باشید دربر آورده کردن این هدف تمام تلاش خودمان را به کار خواهیم بست که در این صورت با تیم خوبی که داریم هیچ هدفی دور از دسترس نیست .»

اکبر صادقی: سربازی نگذاشت پرسپولیسی بشوم

اکبر صادقی درباره اینکه جامعه فوتبال تا حد زیادی تیم پدیده را باور نمی کرد و در خصوص احتمال قهرمانی این تیم اظهار داشت :«خب ما تمام تلاش خودمان را می کنیم و واقعا اعضای تیم ما را بچه‌های خوب و بازیکنان خوبی تشکیل داده اند ،ضمن این که کادر فنی خوبی داریم. انصافا از زمانی که باشگاه واگذار شده تا حد زیادی تیم سر و سامانی گرفته و به مرور زمان کارها در شرف انجام گرفتن است؛ اما زمان بر است که انشاالله این مسائل حل خواهد شد.

وی همچنین اضافه کرد:« در حال حاضر بچه ها داری آرامش نسبی هستند که این فضا خیلی توانسته به ما کمک کند. ما فقط تمام تلاشمان را می کنیم که خدا هم در این راه به ما کمک کند .»

وی درباره الگوی فوتبالی خودش و بازی‌های خوبش در این چند سال هم گفت:« من در واقع سعی کردم که در این چند ساله در هر تیمی که به میدان می روم مثمرثمرباشم چه از صبا گرفته تا پیکان و ذوب آهن و ... سعی کردم همواره ساده بازی کنم و دستورات سرمربی خودم را بدون هیچ حرکت اضافه ای انجام دهم. اگر بازی خوبی هم ازمن می بینید شاید به خاطر بازیکن های بوده است که در کنار من به میدان می روند مثل امثال مسعود ریگی که واقعا در این فصل زوج مناسبی بوده است .»

وی درخصوص الگوی فوتبالی خودش نیز گفت:« من همیشه آقای کریم باقری را چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی الگوی خودم قرار داده ام و سعی کردم تا آن جا که می شد بتوانم مانند ایشان عمل کنم که البته که من به پای کریم باقری هرگز نمی رسم.»

وی در باره اینکه فوتبال خود را از کجا شروع کرده است گفت:« من در فوتبال پایه در تیم نوجوانان استقلال تهران بودم ولی بعد به کوثر تهران آمدم و زیر نظر علی دوستی مهر 5 سال در این تیم در تمام رده ها بازی می کردم و خدایی هر چه دارم از زحمت های بدون توقع علی دوستی مهر و همچنین آقای علیرضا کولیوند است که برای همیشه مدیون آنها هستم.»

وی همچنین درباره خاطره رفتنش به تمرین پرسپولیس اشاره کردو گفت:در یکی از بازی های دوستانه که در رده های امید بازی می کردم، حمید استیلی که قرار بود سرمربی پرسپولیس شود بازی من را دید و به تمرین دعوت کرد و من دو هفته به تمرینات پرسپولیس آمدم که دیگر قطبی تیم را از استیلی تحویل گرفته بود.

آن زمان بازیکنان بزرگی مثل کریم باقری و نیکبخت واحدی و ...حضور داشتند؛ ولی متاسفانه چون سرباز بودم نتوانستم در این تیم ادامه دهم سپس برای سربازی به مقاومت تهران رفتم سال بعد به لیگ یک رفتم و بعد از آن کاوه و سپس به داماش درود پیوستم و از آن جا آقای ویسی با من تماس گرفتند و من را به صبا بردند و به این ترتیب پای من به لیگ برتر باز شد و به همین دلیل همیشه گفتم که آقای ویسی نقش بسیار بزرگی در زندگی فوتبالی من داشته است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج