نیکی هیلی گروه تازه سیاسی تأسیس کرد
۸۳۶۳۴۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۸
۱۰۴۹۸ 
سفیر مستعفی ایالات متحده در سازمان ملل در شروع دور جدید فعالیت های سیاسی خود گروهی را به نام «ایستادن برای آمریکا» راه اندازی کرد.

خبرگزاری ایرنا : سفیر مستعفی ایالات متحده در سازمان ملل در شروع دور جدید فعالیت های سیاسی خود گروهی را به نام «ایستادن برای آمریکا» راه اندازی کرد.

نیکی هیلی روز سه شنبه این مطلب را در یادداشت توئیتری خود اعلام کرد. اهداف این گروه در بخش بین الملل اینگونه تشریح شده است:

«در خارج از کشور، تعداد روز افزون رژیم های سرکش امنیت ما را تهدید می کند و به دنبال آن هستند که بین ما تفرقه ایجاد شود. تروریسم اسلامی رادیکال تحت حمایت ایران، به کشتن مردم بی گناه آمریکایی تهدید می کند. چین کمونیست نفوذ خود را در سراسر جهان گسترش می دهد. کره شمالی همچنان دارای سلاح های هسته ای است که می تواند به ما ضربه بزند. روسیه در انتخابات ما دخالت و به کشورهای همسایه حمله می کند.

دیکتاتورهای سوسیالیست در ونزوئلا، کوبا و نیکاراگوئه در حیاط خلوت خودمان، مردم خود را تحت ستم قرار می دهند و از انتقال مواد مخدر برای حمله به آمریکا استفاده می کنند.

ما شاهد شیاطین واقعی در سراسر جهان هستیم. ما هرگز مبارزه خود را برای عظمت بخشیدن به آمریکا متوقف نمی کنیم اما ما باید آن را با هم انجام دهیم.

ما باید به یاد داشته باشیم که آنچه که ما را به عنوان آمریکایی ها متحد می کند، قوی تر از چیزی است که ما را در خطوط سیاسی تقسیم می کند. هر یک از ما نقش مهمی ایفا می کند و ما نیاز داریم که در کنارمان باشید تا کشورمان را سالم، قدرتمند و موفق نگهداریم.»

در این مرامنامه، تعهد گروه «فرصت برای همه» عنوان شده و آمده است:

«ما هر آمریکایی را برای دستیابی به رویای آمریکایی از طریق حمایت از امنیت، منافع و ارزش هایشان کمک خواهیم کرد.

شهروندان بسیار آگاه و فعال برای حفظ قدرت و امنیت کشور ضروری هستند. «ایستادن برای آمریکا» اطلاعاتی را برای آمریکایی های اصیل فراهم خواهد کرد تا خطرات و فرصت هایی را که در اینجا در داخل و خارج از کشور مواجه هستیم را برجسته کند. «ایستادن برای آمریکا» از سیاست هایی حمایت می کند که کشور ما را در تمامی سطوح دولت، رسانه ها و فرهنگ وسیع تقویت می کند».

نیکی هیلی حدود 2 سال به عنوان عضو کابینه ترامپ و نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد فعالیت کرد اما با پایان یافتن سال 2018، او نیز به کار خود در این مسئولیت پایان داد.

محافل رسانه ای می پنداشتند که او قصد نامزدی ریاست جمهوری برای سال 2020 را دارد اما در روز اعلام خبر کناره گیری، تصریح کرد که در این انتخابات حضور نخواهد داشت.

به نظر می رسد هیلی با تشکیل این گروه، می خواهد برای فعالیت بلند مدت به ویژه انتخابات بعدی کنگره و ریاست جمهوری 2024 سرمایه گذاری کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1397/12/08
این دار و دسته نکبتی اومده که بمونه.
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1397/12/08
شما خداتون پوله و مسلکتون غارت، تاریخ گواه این واقعیته، هر کجا پا بذارین آشوب به پا میکنید تا به منافع خودتون برسید و برای ترویج ماتریالیسم و کاپیتالیسم کثیف از ریختن هیچ خونی ابایی ندارید. هر کشوری منافعش با شما هم جهت نباشه براش نقشه های کثیف میکشید. در تاریخ ما هم این اتفاق افتاده و خودتون اعتراف کردید. چرا از اسرائیل و نهایت تلاشتون برای دفاع از منافعش حرفی تو این مرامنامه مضحک نیست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1397/12/08
واقعا خیلی خیلی خنده دار است شما خودتان یک شیطان بزرگ زبان نفهم و بوی از انسانیت نبرده اید هه هه هه خیلی خندم گرفت سگ از شماها با وفا تراست فقط شما بو میکشی ببینید کجا لفمه گنده وجود دارد برین دنبالش
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1397/12/08
واقعا خیلی خیلی خنده دار است شما خودتان یک شیطان بزرگ زبان نفهم و بوی از انسانیت نبرده اید هه هه هه خیلی خندم گرفت سگ از شماها با وفا تراست فقط شما بو میکشی ببینید کجا لفمه گنده وجود دارد برین دنبالش
Iran, Islamic Republic of
06:08 - 1397/12/08
خانم هیلی آخه سرپیازی ته پیازی یه هندی چکار به آمریکا هالا دگه مردم تو شدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج